1 Day Acuvue Moist for Astigmatism Lens

Lens Fiyatları

Kontakt lens kullanımı uzun yıllardır gerek göz bozukluğu olan hastalar tarafından gerekse göz renginin değiştirilmesi anlamında haricen kullanılan merceklerdir. Günümüzde göz doktorlarının da reçete ettiği kontakt lensler göz bozukluğunda gözün derecesi, taban eğrisi ve çapına uyumlu olarak üretilen ve insanlar tarafından çok fazla kullanılan görme araçlarıdır. 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism Lensler de kendi alanında en iyilerinden biridir.

Günlük Lens Kullanımı

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism Lens sadece bir gün kullanılıp atılan özelliğe sahip lenslerdir.  Bu lensler ekonomik fiyatlar da satılan 30 günlük ambalajlarda bulunur.  Dolayısıyla diğerlerine göre daha pratiktir.  Düşme veya yırtılma durumunda kişilerin panik yapmasına sebebi olmazlar. Bu lensi kullanan kişilere bakıldığında bunlarda öyle bir sorun yaşanmaz.  Ayrıca çok hassas göz yapısına sahip olan kişiler tarafından da rahatlıkla kullanılan lenslerdir.

1 Day Acuvue Moist For Astigmatism Lens Özellikleri

Bu lensler gün boyu takıldığında canlılık ve göze nemlilik sağlar.  Yoğun tempolu çalışan kişilerde özellikle astigmat bulunan hastalarda bu göz bozuklukları gözün nemini kaybetmesini sağlar. Bu lens kişiye oldukça konfor sağlar.  Aynı zamanda ultraviyole ışınlarına karşı koruyuculuğu bulunan bu lensler açık havada da rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra sürekli lens kullanan kişiler lens temizleme solüsyonuna sık sık ihtiyaç duyarlar. Ancak bu lensler de böyle bir ihtiyaç oluşmaz. 1 günlük kullanıp atılan lensler bu konuda da konforlu bir göz sağlığı sunmaktadır.

Günlük Lenslerin Sağlıklı Güvenliği

Günlük lensler sağlık açıdan çok fazla tercih edilen ve aynı zamanda göz sağlığını kuruyan ürünlerdir.  Aynı zamanda görme bozukluklarının düzeltilmesinde de oldukça başarılıdır.  Artık günümüzde üretilen lens çeşitleri oldukça fazladır.  Tam koruma sağlayacak biçimde üretilen lensler göz kırpıldıkça dış yüzeyinde kayarak hareket eder ve gözyaşı kaynağını da olumsuz olarak etkilemez.  Tam olarak korneayı sardığı için gözü rahatsız etmez ve baskı yapmaz. Stabilizasyon konusunda çok başarılıdır.  4 farklı bölgede stabilize olma özelliğine sahiptir.  Dolayısıyla yeni nesil üretilen lensler olarak kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…