Acuvue Oasys 1 Day Günlük Lens Fiyatları

Lens Fiyatları

Lens, gözdeki bazı hastalıkların tedavisinde kullanılan bir üründür. Günümüzde hem estetik görünümü hem de kullanım kolaylığı nedeniyle lens kullanımı çok yaygındır. Özellikle gözünde miyop hipermetrop, astigmat gibi görme sorunları bulunan kişiler için oldukça kullanışlı ve avantajlı ürünlerdir. Lens, gözün kornea kısmına yerleştirerek kullanılır. Son yıllarda birçok kişinin tercih ettiği günlük lensler kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır.

Acuvue Oasys 1 day günlük lens fiyatları ve kullanım kolaylığı gözün gün boyunca nemli kalmasını ve canlı görünmesini sağlar. Günlük kullanıma uygun şekilde tasarlanan bu lensler, yumuşak ve esnek bir yapıya sahiptir. Ayrıca bir lenste bulunması gereken en önemli özelliklerden olan oksijen geçirgenliğine de sahiptir. Gün içerisinde ve akşamları kullanıma uygundur.

acuvue oasys 1 dayAcuvue Oasys 1 Day Lens Fiyatları için Tıklayınız

Günlük Lens Özelikleri

Günlük olarak kullanılan lensler, gün içerisinde olası mikrop oluşumuna karşı daha sağlıklıdır. Bu lensler günlük kullanım içindir, her sabah yeni bir lens takılır ve akşam diğeri atılır. Göz yorgunluğu ve içerinde bulunan su sayesinde göz kuruluğunu engeller. Güneşin zararlı ışınlarına karşı özel olarak tasarlanmışlardır.

Günlük kullanım için tasarlanan bu lensler, günün sonunda atılır. Böylece kullanımı daha kolay ve rahattır. Çok ince ve esnek yapıya sahip olduklarından, lazer uygulamalarında oluşabilecek batma, yanma gibi hisler oluşmaz. Gözün yapısına göre esneklik kazanan günlük lensler, özel olarak tasarlanmışlardır. Acuvue Oasys 1 day günlük lens fiyatları ve kullanım kolaylığı ile kullanan kişilerden tam not alan bir üründür.

Lens Kullanımında Nelere Dikkat Edilmeli

Göz, insanın güzelliğini ve etrafındaki güzellikleri görmesini sağlayan en önemli ve en değerli organdır. Bu nedenle lens kullanımında bazı noktalara dikkat edilmelidir. Lens kullanmaya başlamadan önce göz doktoruna muayene olmak gerekir. Gözün yapısına uygun şekilde ve göz ölçüsüne uygun şekilde lensler kullanılması gerekir. Ayrıca kullanılan lensin kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Kalitesiz ve sağlıksız lensler göz sağlığına zarar verebilir. Acuvue Oasys 1 day günlük lens fiyatları ve kalitesi ile tercih edilebilecek bir markadır. Göz sağlığı için de tercih edilebilecek gözün yapısına uygun bir lenstir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…