Acuvue Oasys For Astigmatism

Lens Fiyatları

İnsanlar bazen yaşa bağlı olarak bazen de genetik faktörlere dayalı olarak görme yetilerinde çeşitli bozulmalarla karşılaşabilirler. Görme yetisinin daha kalitesiz hale gelmesi kişilerin son derece zor anlar yaşamasına neden olabilir. Özellikle gözlük kullanmak istemeyen kullanıcılar açısından bu durum son derece dikkate alınması gereken bir durumdur. Acuvue Oasys For Astigmatism lens türleri de bu durum için üretilen lens türleri arasında yer almaktadır.

Gözlerindeki çeşitli bozulmalar karşısında astigmat teşhisi konulan hastaların kullanımı için üretilen bir üründür. Bu lens türleri kontakt lens türleri ile kullanıldığında çok daha işlevsel ürünlerdir. Standartları yüksek olan lens türleri kişilerin hem daha net görmesine olanak tanır hem de son derece keskin bir görüş olanağı sunar.

 

"<yoastmark

 

Acuvue Oasys For Astigmatism Ürün Özellikleri

Oasys For Astigmatism ürünü astigmat göz problemi yaşayanlar tarafından kullanılan lenslerdir. Bu lensler ulaşılabilir fiyatlarda satışa sunulur ve kullanıcısına yüksek oranda bir kullanım avantajı sunar. Net bir görüş olanağı sunan bu lensler ultra pürüzsüz özelliklere sahiptir. Gözde yokmuş gibi bir his veren bu lensler en iyi şekilde görebilme olanağı sunar.

Bu lensler astigmat teşhisi konmuş olan kişilere özel olarak üretilir. Bu lensler süreli olarak tasarlanan ürünlerdir. İki haftalık değişim süresine sahip olan ürünler bir hafta boyunca gözden çıkarılmadan kullanabilme imkânı sunar. Yani kişiler uyumadan önce bu lensleri çıkarma mecburiyetinde değildir.

 

Acuvue Oasys For Astigmatism Kullanımı

Oasys For Astigmatism lenslerini kullanırken hijyene gereken önemin verilmesi gerekiyor. Lensleri kullanmadan önce kişilerin el hijyenini sağlaması son derece önemlidir. Daha sonra lensin takılma işlemi gerçekleştirilebilir. Öce sağ elin işaret parmağına aldığınız lensi sabitleyin. Daha sonra da sol elin orta parmağı yardımı ile göz kapağınızı yukarı doğru kaldırın. İyice açılan göz içerinse lensi hafifçe yerleştirin. Eğer lens tam olarak oturmaz ise ufak müdahaleler ile lensi yerleştirebilirsiniz.

 

Acuvue Oasys For Astigmatism Kullanılabileceği Alanlar

Oasys For Astigmatism lensler her yerde rahatlıkla kullanılabilecek lenslerdir. Araba sürerken, spor yaparken, tv izlerken ve daha birçok zaman diliminde bu lenslerin avantajlarından yararlanabilme olanağı vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…