Acuvue Oasys Lens Fiyatları

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

Lens kullanımı son yıllarda oldukça artış gösteren tercihler arasında yer alıyor. Görme bozukluğu yaşayanların kullanmak zorunluluğu yanı sıra renkli göz isteğinde olanlar için de lens cevap verici özelliktedir. Lenslerin kullanımına dikkat edildiği sürece sorun yaşanmaz aksine kullanıcı için son derece rahat bir görme fonksiyonu kazanılır. Ancak dikkat edilmezse özellikle yaz aylarında deniz, havuz faktörleri, lenslerin temizliğine dikkat edilmemesi gibi hususlar sıkıntı yaratan detaylardır.

acuvue oasys lens

Lens Fiyatları

Lens Seçimleri

Rastgele lens seçimi yapılmamalıdır. Bir lens kullanımına başlamadan önce mutlaka hekime muayene yapılmalıdır. Gözün lense uygun olup olmadığı netleştirilmelidir. Temel kriterlere dikkat ederek kontakt lens merkezlerinden lens alınabilir. Ancak lensin numarası, hangi tip lensin göze uygunluğuna dair okey alınmışsa satın almada buna uygun olmalıdır.

Acuvue Oasys lensleri içerdiği Hydraclear ile lensin yüzeyinde su tutarak göz kurumasını engelleyicidir. Pürüzsüz bir yüzeyi olduğundan kullanım kolaylığı da sağlanmaktadır. Gün içinde kullanımlarda gözlerin özellikle kuru ve rüzgârlı havalarda etkilenmesini ortadan kaldırıcı yüksek oksijen aktarabilme hali; gözün nemli ve canlı kalmasında yardımcıdır. Sağladığı stabil görüş bu lens markasının da ayrı bir özelliğidir. Acuvue Oasys lens fiyatları bu artı özelliklerin dikkate alınması karşılığında son derece ekonomiktir.

Lens Nasıl Takılır?

Lens takılmadan önce ellerin temizliği en önemli kısımdır. Lenslerin toz ve mikroptan etkilenmesi gözlerin zarar görmesi demektir. Lensler her iki göz için de aynıdır. İşaret parmağı üzerine konulan  lens göz kapağına yakın tutulup göze yerleştirilir.

Acuvue Oasys lensleri yüksek nem ve oksijen geçirme özelliğine sahip olduğundan göz kapaklarının daha az yorulmasını sağlar. Daha yumuşak ve esnek yapıda olması gözde batma hissi oluşturmayacaktır. İnce yapıda olması sebebi ile gözde var olduğu bile belirgin değildir. Gözyaşı sıvısı ile uyumlu olduğu için lensler gece gözde bile kalsa rahatlıkla uyunabilir. Göz kuruluğu yaşamadan klimalı ortamda, bilgisayar kullanımında rahat saatler geçirilebilir. Tüm Avrupa da bir çift Acuvue Oasys kullanımının 15 gün kullanılması sağlık için onaylanmıştır. Acuvue Oasys lens fiyatları bu onayla önce insan sağlığı denilerek kullanıcılarına uygun fiyatlarla bir yaklaşım sergilemektedir.

Acuvue Oasys lens fiyatları kampanyalı, uygun paket seçimleri ve fırsat seçimleri ile aynı zamanda solüsyon hediyeleri ile de seçeneklidir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir