Acuvue Oasys

Lens Fiyatları

Lens kullanmak isteyenler için artık çok daha pratik ve hijyenik lensler üretilmektedir. Hem kullanımı kolay hem de yeni nesil lens modelleri arasında Acuvue Oasys ürünleri çok rahat bir kullanım olanağı sunmaktadır. Standartları son derece yüksek olan bu lensler 15 günlük olarak üretilmektedir. Kaliteli ve göz sağlığını tehdit etmeyen bu ürünler gözyaşından esinlenilerek üretilen tasarımlardır. Nemliliği arttırılan özellikleri ile gözyaşına benzer moleküllere sahip ürünlerdir.

Dünya üzerinde en fazla satılan lens modellerinden biri olan ürün konfor bakımından kullanıcı gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt veriyor. Yalnızca bununla da kalmayan bu ürünler kutusunda her kutuda 6 adet blister olarak yer alıp her biri 2 haftalık olarak kullanılıyor. Bu da vücudun en hassas olan kısmı gözler için son derece yüksek bir standart sunuyor.

acuvue oasys lens

Acuvue Oasys Ürün Özellikleri

Hayatı daha kolay hale getiren Acuvue Oasys lensleri kullanıcı odaklı olarak üretilmektedir. Gözyaşını model alan tasarımcılar bu ürünü gece gözde kalabilme özelliği ile tasarlamışlardır ve kullanıcı sağlığını her şeyden daha üst tarafta tutmuştur. Hastaların göz yapısı ile tam olarak entegre olan bu ürünler göz yaşına benzeyen ve nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Hidrate silikon moleküllerin geliştirilmiş ağı ile son derece yüksek bir konfor vaat etmektedir.

Acuvue ürünleri gözyaşı filmini destekleyecek şekilde tasarlanır. Ürün nemliliği arttırılmış bir ağa sahiptir. Aynı zamanda göz yaşına benzeyen molekülleri vardır. Hidrate silikon özelliği taşır. Kısacası bir lensin kullanıcıya verebileceği her türlü konforu sunmaktadır.

 

Acuvue Oasys Ürün Fiyatları

Acuvue Oasys lensleri kullanıcıların gün içerisinde rahat edebilmesi için her detay düşünülerek tasarlanmıştır. Hem kaliteli hem de son derece dayanıklı olan bu lensler kullanıcı sağlığı açısından son derece hijyenik bir yapı sunuyor. Standartların çok üzerinde olan lens türlerinde 2 haftalık olarak lensleri değiştirme olanağı sunuluyor. Hydraluxe teknolojisinin kullanıldığı lenslerde fiyatlar da son derece uygundur. Ulaşılabilir fiyatlarla satın alınan bu lensler her kullanıcıya hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. Günün her anında önemli bir destekçi olacak olan ürünler kalitesi ile göz doldurmaktadır.

Acuvue Oasys” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…