Air Optix Colors Lens Fiyatları

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

Renkli kontak lens olarak da ifade edilen Air Optix Colors lens fiyatları ürün çeşidine göre değişim göstererek satışa sunulmaktadır. Markanın en önemli özelliğe arasında ise gece gözde kalabilmesidir. Bu ise özellikle sürekli olarak lens kullanımına yer açarak geceleri zorluk yaşayanlar ya da lenslerini çıkarmayı unutanlar için son derece ideal olan tercihler arasında yer almaktadır.

Renkli lens serileri arasında yer almakta olan Air Optix Colors silikon hidrojen unvanına sahip olan ilk ve tek renkli lens olarak da bilinmektedir. 12 farklı renk seçeneğine yer açan marka doğal görünüm sunmasının yanı sıra kolay ve rahat kullanım özelliği ile de dikkat çekmektedir.

Hava Optix Renkleri
Air Optix Colors

Lens Özellikleri Nelerdir?

Air Optix Colors lens fiyatları ürün çeşidine göre farklılık gösterir. Kolay ve konforlu bir kullanım avantajını sunmakta olan ürün dünya da en çok tercih edilen renkli lensler arasında yer alıyor. Üçü bir arda olarak sunulan renk teknolojisine sahip olup aynı zamanda silikon hidrojen unvanına da sahip olan markanın ürünlerine yer açarak en doğal göz rengi değişimini gerçekleştirmenin avantajlarını ve ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda renkli lens kullanımı sırasında rahatlıkla spor yapmanın yanı sıra rahatlıkla uyumanızda mümkün olmaktadır. Bu özellikleri sunan renkli lensin ise oniki farklı renk seçeneği de bulunuyor

Lens Kullanım Avantajları

Air Optix Colors lens fiyatları ürün çeşitlerine ve özelliklerine göre farklı renk seçeneklere sahip olarak sunulmaktadır.  Oniki farklı renge sahip olan ürün yelpazesi içinden kullanım için tercih ettiğiniz renk ya da renkleri belirleyerek doğal görünüme sağlayabilirsiniz.

Kolay ve rahat bir kullanım avantajı sunan renkli lens serisi aynı zamanda hareli olan yapısı ile en doğal görüntüsünün sağlanmasında destek olarak gözde lens olduğu belirginliğinin de azaltılması açısından avantaj sağlamaktadır.

Sizde silikon hidrojen teknolojisi ile üretilmiş olup renkli lens kullanımda kaliteli bir seçime yer açmak isterseniz Air Optix Colors lens siparişi vererek sunduğu avantajlardan  yararlanabilirsiniz.

 

 

 

Yorumlar