Air Optix Night and Day Aqua Kullanımı 

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

Gözlük kullanmakta zorlanan veya gözlük kullanmaktan hoşlanmayan insanların tercih ettiği lensler günümüz teknolojisiyle hem görmeyi berraklaştırıyor hem de  kişiye görünüş estetik katıyor. Günümüzde farklı birçok renk seçeneği ile lensler  fazlaca kullanılıyor. Numaralı veya numarasız şeffaf ve  de renkli lensler vardır. Göz kusurlarının tedavi edilmesinde kullanılan pek çok uygulama lensler içinde mevcuttur. Uzman bir hekime görünerek göz için uygun olan lensler seçilir.   Air Optix  Night and  Aqua Kontakt lensleri kullanan kişilerin  kornea sağlığına destek veriyor. Sıklıkla seyahat edenler ve uzun süre çalışmak zorunda kalanlar tarafından sıklıkla kullanılan lens çeşitleridir. Oksijen çözünürlüğü yüksektir. Göze benzersiz bir nemlilik kazandırır.

 

Air Optix Night and Day Aqua Nasıl Kullanılıyor? 

Ait Optix Night and Day Aqua kontak lenslerinle kullanmadan önce uzman bir hekime giderek göz kontrolünden geçmek gerekir. Bu lensler göz uzmanının tavsiye ettiği şekilde günlük olarak ya da gece olarak 30 gün boyunca kullanılabilir. Bu lensler sürekli kullanıma uygun olarak özel üretilmişlerdir. Göz sağlığını korumak isteyenler için bu lenslerin süresi göz doktorları tarafından belirlenmelidir. Bu lensler görme kusuru olmayan  çok minimum düzeyde astigmatı bulunan kişilerin görmesini optik olarak düzeltmesi için hazırlanmış 30 gece veya 30 gündüze kadar kullanılmaya uygun lenslerdir kontak lenslerin kullanımı kişiden kişiye değişebilir dolayısıyla uzman bir göz doktoruna görünerek göze uygun bir lens kullanımı sağlanması gerekir.

 

Air Optix Night and Day Aqua Fiyatları

Air Optix Night and Day Aqua kontakt lensleri   süresiz lens kullanmak isteyen kişilerin kullanımına uygun olarak 30 gece veya 30 gündüz olarak kullanılabilecek düzeyde tasarlanmış derslerdir. Kutusunda altı adet lens bulunur. Yumuşak esnek bir kontak lenstir. Oksijen iletiminin yüksek olduğu kontak lenslerdendir. Yüksek oksijen geçirgenliğine sahip bu lenslerin  fiyatı da piyasada hemen hemen aynı  derecede pahalı veya ucuzdur. Yüksek kalitede verimlilik sağlayan bu kontakt lensler bir ay süreyle kullanılır. Daha sonra atılır.  Gözün nem oranını en üst seviyede tutan oksijen geçirgenliği yüksek bu lensleri uygun fiyatlarla piyasada bulmak mümkündür.

Air Optix Night And Day
Air Optix Night And Day

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir