Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal

Lens Fiyatları

Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal  

Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal Uzak yakın görme bozukluklarına düzeltmek için hassas olarak tasarlanmış lenslerdir. Belirli yaş sonrası ortaya çıkan uzak yakın görme bozukluğu gibi görmeye engel olan durumlar için tasarlanmış özel multifokal lenslerdir. Silikon hidrojel materyelin kullanılıp oksijen geçirgenliği çok yüksek olan lenslerdir. 6 adet blister içermektedir. Genellikle 40-45 yaş sonrası ortaya çıkan uzak yakın görme problemi ve göz kuruluğu için ideal olan lenslerdir.

air optix plus hydraglyde multifokal en ucuz
air optix plus hydraglyde multifokal

Air Optix Hydraglyde Multifocal Lens Kullanımı Nasıldır? 

Air Optix HydraGlyde Multifocal Lensler aylık kullanıma sahiplerdir. Bir ay yani 30 gün kullanımdan sonra değiştirmeleri gerekmektedir. HydraGlyde Teknolojisi ile içeriğindeki suyu hapsederek gözlerin daha fazla nemli kalmasına yardımcı olur. Air Optix HydraGlyde Multifocal lensler dayanıklı olan lenslerdir. Ayrıca lensin sahip olduğu bir diğer teknoloji SmartShield teknolojisidir. Kir ve protein kalıntılarının minimum düzeyde kalmasını sağlar. Kolay takılıp çıkartılabilen, takıldığında hissedilmeyen bir yapıya sahiptir. Güçlü nem tutucu özelliği ile yanma batma gibi olumsuzluklara sebebiyet verip gözü yormaz. Sahip olduğu üstün teknoloji ile müşteri ihtiyaçlarını karşılar.

Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal Lens Özellikleri  

Smartshield teknolojisi ile lipidlere karşı yüksek direnç sağlaması açısından en kaliteli lensler arasındadır. Kolesterol lipitleri gözyaşında bulunan başlıca lipitlerdendir. Krem kullanımı sonucu oluşabilecek kalıntıları ve kozmetik birikintilere karşı korumaya yardımcı olan çok ince bir bir kalkan sağlar. Nem matrisi, kalıcı bir nem takviyesi için içerde bulunan nemi çekerek lens yüzeyini sürekli nemli tutmaya yardımcı olur.

Kullanılan ilk günden son güne kadar aynı konforu sağlayan bir lens türüdür. Lens kullanımı artık zor değil. Kontakt lens kullanımlarının yanma ve batma gibi şikayetlerinin olmadığı kullanıcılarını rahatlatan teknolojiye sahip bir üründür.  Takınca rahatsızlık hissiyatı vermez. Varlığı hissedilmez yok gibidirler.  Lens fiyatları lensin markasına göre değişmektedir.

Verdiği rahatlık hissi ve kullanım kolaylığı ile diğer lenslerden ayrılan özelliği sayesinde fiyatını sonuna kadar hakeden bir üründür. Gerçek kullanıcı yorumları Air Optix HydraGlyde Multifocal lensin ne kadar kaliteli bir lens olduğunu gösterecektir. Kutu içerisinde ambalajlı 6 adet blister bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X