Aylık Lensler

LensOptikal astigmatlı lensler, Lens Satın Al, En iyi lens markası, kontakt lens nedir, alcon lens, zeiss lens, aylık lens, en iyi lens markaları

KONFORLU AYLIK LENSLER

Göz kusurları düzeltmek amacıyla ya da kozmetik amaçlı kullanılan kontak lensler özel olarak tasarlanır. Gözlüklerin verdiği amacı kontakt lesnler da sağladığı için yerini almaya başlamıştır. Lens ile miyopi, hipermetropi ya da astigmat gibi göz kusurlarını  düzeltmekte ya da kozmetik amaçlı kullanım ile göz istediğiniz rengi verebilmektedir. Hangi amaçla kullanırsanız kullanın işlevleri aynı olsa da markaları ile ön plana çıkmaktadır. Kalitesi, göze uyumluluğu ile ön plana çıkan aylık lensmarkalarını en uygun fiyatlarla lensoptikal.com da bulabilirsiniz.

Numaralar

Alcon/ciba vision air optix colors aylık lensler numaralı ya da numarasız olarak üretilmekte ve 12 farklı renk seçeneğiyle ön plana çıkmaktadır. Eğer iki göz birbirinden farklı numaralara sahipse tek yapmanız gereken gözün numarasına göre kontak lens almanız gerekir.Aylık lens kullanımında temizliğe ve hijyene önem vermeniz gerekir.

En çok tercih edilen aylık lensler

En iyi kontakt lens markası olan acuvue oasys, içerisinde bulunan su dengesi sayesinde gözlerde kuruluk yapmaz ve daha rahat hareket etmenizi sağlar. Oksijen geçerliliği sayesinde gözlerin hava almasını sağlar ve siz kullanıcılara net bir görüş imkânı sağlamaktadır. En ucuz lens fiyatları garantisi ile lensoptikal.com’dan rahatlıkla acuvue oasys lenslere sahip olabilirsiniz.

Hassas Gözler İçin Üretilmiş Lensler

Son zamanlarda en çok tercih edilen zeiss / wöhlkfirmasına ait olan air optix for astigmatism ürünü hassas gözler için üretilmiştir. Eğer numaralı lens kullanmak istiyorsanız diğer numaralı lens markalarında yaşadığınız sorunları bu markada asla yaşamazsınız. Piyasa da lens fiyatları sürekli değişse de en uygun fiyatlarla lensoptikal.com dan sipariş edebilirsiniz. En uygun kontakt lens markası olan air optix for astigmatismhem kaliteli hem de uygun olması en çok tercih edilme sebebidir.

Aylık Lenslerin Avantajları

Aylık lensler kullananlar gece gündüz, sporda, çıkarmadan rahatlıkla kullanım imkânı olduğunu kanaatindedir. Kullanım sırasında bir ay gözden çıkmayan ürünler herhangi bir kaşınma yapmaz, temizlenme ve bakım işleri gerektirmez. Solüsyon ya da saklama kutusu gerektirmediğinden daha az maliyetli olması ile ön plana çıkmaktadır. Hangi marka aylık lens ürününe sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken lensoptikal.com sayfasını ziyaret etmektedir. Piyasa da bulabileceğiniz en ucuz fiyatlı aylık lensler ile ister gözlük kullanıma son verebilirsiniz isterseniz de numarasız lens seçerek kendi gözlerinize yeni renkler vererek farkınızı ortaya koyabilirsiniz.