Bausch and Lomb Kontakt Lensler Hakkında

LensOptikal astigmatlı lensler, Lens Satın Al, En iyi lens markası, kontakt lens nedir, alcon lens, zeiss lens, aylık lens, en iyi lens markaları

Bausch-and-Lomb-Kontakt-Lensler

Gün boyu nem ve rahatlık sağlaması nedeniyle Bausch + Lomb Kontakt Lens en çok tercih edilen lens tiplerine sahiptir. Farklı rahatsızlıkları tedavi etmek adına özel teknolojiler tarafından lensler üretilmektedir. Her ihtiyaca göre farklı bir teknoloji kullanılmaktadır. Var olan göz sorunlarının her biri farklı ve yüksek teknolojiler sonucunda üretilmektedir. Eşsiz deneyimleri de bu yüksek teknolojiye sahip olan lensler ile yaşayabilirsiniz. Lens kullanımı esnasında var olabilecek olan sorunların da önüne geçilmektedir. Kuruluk, rahatsızlık ve batma gibi sorunların her biri Bausch + Lomb marka lensler ile bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Sorunları neredeyse yok ederek kullanıcı memnuniyeti ön plana çıkarılmaktadır Bu lenslerin kullanımı da bu nedenle yoğun olarak tercih edilmektedir.

Kolay ve Rahat Kullanım

Bausch + Lomb kontakt lens, kornea üzerinde en rahat kullanımı, kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Gözde var olan sorunları tedavi etmekle kalmayıp, aynı zamanda her aktivite esnasında yüksek performansı kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Yüksek oksijen geçirgenliğine sahip olan lensler ile gün içinde canlı bir görüş elde edebilirsiniz. Sağlıklı bir göz önceliği vaat eden kontakt lensler ile gün boyu gözlerinizin nemi korunmaktadır. 16 saat aralıksız kullanımda gözlerinizde %95 oranında nemi hissedebilirsiniz. Düşük ışıklı ortamlarda ise, sahip olduğu asferik optik tasarımı ile parlaklığı sağlamaktadır. İnce yapısı da tüm bu özellikleri ile bir araya geldiğinde, gözlerde varlığı hissedilmemektedir. Gün boyu kullanımlarda oldukça rahat ve hissedilmez bir kullanım sunmaktadır.

Bausch + Lomb Kontakt Lens ile Kuruluğa Son!

Dijital cihazların kullanımı ile gözlerde oluşan kuruluk gibi pek çok sorun meydana gelmektedir. Lens kullanımı ile dijital cihaz kullanımı aynı anda olduğunda kurulukların önüne geçilmemektedir. Ancak Bausch + Lomb kontakt lens gözlerinde herhangi bir kuruluk yaşamamaktadır. Lens tasarımlarında kullanılan teknolojiler özellikle dijital cihaz kullanıcılarına yönelik adımlar içermektedir. Bu şekilde gün boyu dijital cihaz kullanımı esnasında kontak lensler ile yorgunluk ve kuruluk hissi yok edilmektedir. Lenslerin herhangi bir şekilde uygunluğunu kontrol etmek adına doktorunuzdan bilgi alabilirsiniz. Deneme lenslerini kullanabilir ve sizde eşsiz lens kullanımı keyfini çıkarabilirsiniz. Sahip olduğu yüksek teknoloji ile kullanıcı memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütülmektedir.

Yüksek Teknoloji ile Bir Araya Gelen Bausch + Lomb Kontakt Lens

Yüksek su geçirgenliği sayesinde konforu, oksijen geçirgenliği ile sağlığı, asferik optik tasarımı ve dehidrasyon direnci ile gözlerde net görüşü sağlamaktadır. Miyop, astigmat ve hipermetrop gibi farklı göz sorunlarında Bausch + Lomb kontakt lens seçeneklerini kullanabilirsiniz. Hemen hemen her sorun için kontakt lens seçeneği bulunmaktadır. Ancak öncelikli olarak uzman hekimler tarafından gözlerinizde var olan sorun belirlenmelidir ve göz yapınız net olarak çıkarılmalıdır. Oluşturulan reçete ile kendinize en uygun lens tipini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle uzun yıllar boyunca gözlük kullanıcıları özellikle gözlüğün getirdiği tüm sorunlardan lens ile kurtulabilir. Gözlüklerin özellikle aktiviteler esnasında rahat bir kullanım sunmaması da lenslerin daha çok tercih edilmesinin bir sebebi olarak gösterilebilir.

Gözlerdeki Nemlilik

Her göz kırpmada devreye giren nemlilik ile lens kullanımında meydana gelen kuruluktan eser kalmamaktadır. Kullanıcılarının memnuniyeti ile Bausch + Lomb kontakt lens her dönemin en çok tercih edilen lensleri arasında yer almaktadır. Gözlük gibi sınırlı bir alana gözlerinizi hapsetmek istemiyorsanız, kontakt lensler sizin için en uygun seçenek olacaktır. Lens kullanımında söz konusu olan bulanıklık sorunu da tamamen yok olmaktadır. Gözleriniz ile 100’de yüz uyum içinde çalışmaktadır. Aylık ve günlük lens olarak farklı sürelerde kullanımları mevcuttur. Günlük lenslerde uzun süreli kullanım söz konusu olmamalıdır. Gün bittiğinde lensler, gözlerden çıkarılmalıdır. Belirlenen süre hiçbir şekilde aşılmamalıdır. Ancak uzun süreli kullanıma uygun ise lensler bu süre uzatılabilir. En doğru kullanım süresi uzman hekim tarafından belirlenmelidir.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Gözlerinizde var olan bir sorun var ise; lens kullanımına devam edilmemelidir. Özellikle; kızarıklık, yanma, batma hissi, kaşınma gibi sorunlarda hızlı bir şekilde lens kullanımı sonlandırılmalıdır. Gözlerde var olan sorunlar, uzman bir hekim tarafından tedavi edildikten sonra lens kullanımına tekrar dönebilirsiniz. Ancak bu durumun kararını doktorunuz vermelidir. Doktor talimatlarına uygun şekilde lens kullanımı sürdürülmelidir. Sağlıklı bir lens kullanımı için bu durum oldukça büyük önem taşımaktadır.

Lenslerde Hijyen

Lens kullanımı esnasında bir diğer önemli unsur ise; hijyendir. Gözlerde herhangi bir sorun olmaması için hijyene önem verilmelidir. Lens takma ve çıkarma sürelerinde eller temizlenmelidir. Daha sonra lens ile eller, temas etmelidir. Gün sonunda çıkarılan lensler, solüsyon dolu olan lens kutularına bırakılmalıdır. Lens kapları belirli aralıklarla solüsyon ile temizlenmelidir. Solüsyon ise yine belirli aralıklar ile değiştirilmelidir. Uzun süreli solüsyon kullanımları, hijyen kuralları dışında yer almaktadır. Bausch + Lomb kontakt lens kullanımında yine aynı firma tarafından üretimi yapılan solüsyonları rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Lenslerinizin su ile temas etmesi kesinlikle önerilmemektedir.

Bausch and Lomb Kontakt Lenslerin Rahatlığı

Bausch + Lomb kontakt lens kullanımı da her konuda olduğu gibi kullanım konusunda da aynı şekilde kullanıcılarına büyük rahatlık sağlamaktadır. İnce bir yapıya sahip olması nedeniyle, rahat bir şekilde çıkarmak ve takmak mümkündür. İlk defa lens kullanımı yapacak olan kişilerin talimatlar doğrultusunda hareket etmesi önerilmektedir. Kırılmış, çizilmiş ya da yırtılmış lensler kullanılmamalıdır. Bu durumda yeni bir lens ile kullanıma devam edilmelidir. Lens kullanımı süresinde gözlerde bir kaşıntı olduğunda gözler kesinlikle kaşınmamalıdır. Kozmetik ürünleri kullanımı lensler ile mümkündür. Kolay bir şekilde hayatınıza adapte edebilirsiniz. Uzun süreli lens kullanımlarında gözleri ara sıra dinlendirmek de önemlidir.

Bausch + Lomb Kontakt Lens Çeşitleri

Bausch and Lomb Kontakt Lensler seçenekleri arasında hemen hemen her göz sorununa hitap eden ve göz sorunlarını tedavi eden lens tipleri bulunmaktadır. Gözlerinize en uygun lens tipini rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Hipermetrop, astigmat, miyop, numarasız lens ve renkli lens seçenekleri bulunmaktadır. Alanında uzman bir hekim tarafından belirlenmiş olan göz sorununuzu tedavi edecek olan lens tipini belirleyebilirsiniz. Hatalı lens seçimi sonrasında gözlerde rahat bir görüş alanı sağlanamayacaktır. Aynı zamanda rahat ve konforlu bir lens kullanımı da hatalı lens tipi ile mümkün değildir. Bu nedenle öncelikli olarak muayene olmalı ve gözlerinizde var olan sorunlarda bir kesinlik kazandırmanız gerekmektedir. Her geçen gün değişen ihtiyaçlara göre lens çeşitlikleri de artmaktadır.

Ürünler

 • Ultra
 • Purevision 2 HD
 • Soflens 38
 • Soflens 59
 • Soflens One Day 90
 • Silsoft
 • Biotrue ONEday
 • Soflens One Day (30 gün)
 • Soflens For Astigmatism
 • PureVision 2 For Astigmatism
 • Purevision For Astigmatism
 • Soflens StarColors
 • Optima Natural Look
 • Amazon Colours (Numaralı ve Numarasız)
 • Purevision Multi-Focal
 • Soflens Multi-Focal

Bausch and Lomb Kontakt Lensler Kullanım Nedeni

Dünya çapında ilgi gören Bausch and Lomb Kontakt Lensler yapısal ve kalıtsal sorunların tedavilerinde kullanılmaktadır. Görme bozuklukları sonrasında kullanıcılara tam ve net bir görüntü sağlamaktadır. Her geçen gün gözlerde var olan sorunların da artışı ile gözlüklerin zorluğu nedeniyle kişiler lens kullanmaya yönelmişlerdir. Yüksek su içeriğine sahip olan lensler ile gün boyu rahat ve konforlu bir şekilde görüşünüzün tadını çıkarabilirsiniz.