Bausch and Lomb Ultra Lens Nasıl Kullanılır?

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

Son teknoloji kullanımına yer açılarak üretilen Bausch and Lomb ultra lens nasıl kullanılır sorusu ile sıklıkla karşılaşılmaktadır. Ultra lens olarak da ifade edilmekte olan Bausch and Lomb Ultra lensler dijital cihazlar karşısında çok fazla zaman geçirenlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak üretilmiştir. Yenilikçi ve teknolojik lens çeşitleri içinde yerini olan Bausch and Lomb Ultra lensler dijital göz yorgunluğu belirtilerinin azalmasına da destek olması ile biliniyor.

Bausch and Lomb Ultra Lenslerin Teknolojik Yeniliği

  • Asferik olarak tasarlanan ürün sferik sapmaların yaşanmasında azalma sağlayarak özellikle düşük ışıklı alanlarda da net görüş sağlar.
  • MoistureSeal teknoloji ile tasarlanmış olan ürün on altı saate varan gözde konfora ve rahatlığa yer açar.
Bausch and Lomb Ultra kampanya
Bausch and Lomb Ultra kampanya

Lenslerin Kullanım Avantajları

Günlük yaşantı içinde iş hayatında sürekli olarak dijital ekran karşısında olmak zorunda kalanlar göz yorgunluğu yaşamaktadır.

Özellikle televizyon, bilgisayar, telefon gibi cihazlara bakarken göz kırpma sayısının artması lens kullanımında sıkıntıya yol açarak kuruluk ve batmaya sebep olmaktadır. Bu gibi durumlar sonrasında sıkıntı yaşanmasında engel olmak üzere özel olarak tasarlanan Bausch and Lomb Ultra lensleri MoistureSeal teknolojine sahip olarak göz kuruluğunu yaşanması ile savaşır.

MoistureSeal teknoloji ile günlük yaşantı içinde ortalama on altı saat boyunca nem sağlanarak istenen kolay kullanım sağlar. Sizde dijital ekran karşısında çok fazla zaman geçiriyorsanız ve gözlerinizde buna bağlı olarak kuruluk görülüyorsa ürünümüzden faydalanabilirsiniz.  İlk kez lens kullanıyorsanız Bausch and Lomb Ultra lens nasıl kullanılır sorusunun yanı sıra uygulama çizimleri ile ürün kutusunda bulabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir