Cooper Vision Kontakt Lensler Hakkında

LensOptikal astigmatlı lensler, Lens Satın Al, En iyi lens markası, kontakt lens nedir, alcon lens, zeiss lens, aylık lens, en iyi lens markaları

Cooper Vision kontakt lens

Cooper Vision kontakt lens, kontakt lens seçeneklerinde fazla sayıda çeşidi kullanıcıları ile bir araya getirmektedir. Kullan at, günlük ya da aylık lens seçenekleri bulunmaktadır. Hemen hemen her göz sorunu ve göz ihtiyacına uygun farklı lens seçeneği bulunmaktadır. Lens kullanımı esnasında doğal yaşamınızı etkilemeyecek kadar ince ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Gözlerde lensin varlığı hissedilmemektedir. Yüksek performans vermesi için özel teknolojiler kullanılarak üretilmektedir. Yumuşak lensler olması nedeniyle daha rahat bir kullanıma sahiptir. Gözlerde varlığı neredeyse yok denecek kadar az olmaktadır. Aynı zamanda ise gözlerinize en yüksek performansı sağlamaktadır. Yüksek oksijen geçirgenliği, yüksek su oranı sayesinde gün boyu gözlerinizi nemli tutma özelliğine sahiptir.

Gözleri Koruma Özelliği

Uzun süreli lens kullanımı sonrasında gözlerde oluşan kuruluk hissi Cooper Vision kontakt lens ile söz konusu olmamaktadır. Gün boyu kullanımda gözlerde her an nemlilik oranını devamlı olarak sağlayan bir teknolojiye sahiptir. Zararlı UVA ve UVB ışınlarının gözlere verdiği hasarlar, kanıtlanmış olmakla beraber lens tercihi yaparken bu zararlı ışınlardan gözlerinizi koruyan tercihler yapmanız da önemlidir. Cooper Vision üretimi olan kontakt lenslerde tam olarak bu koruma özelliği bulunmaktadır. Sahip olduğu özel teknolojiler sayesinde gözlerinizi zararlı olan UVA ve UVB ışınlarından korumaktadır. Zararlı ışınların gözleriniz ile temas etmesini engellemektedir.

Kullanılan Teknoloji

Uzak, yakın, astigmat ya da uzak-yakın bir arada görme gibi göz sorunlarına çözüm olarak Cooper Vision kontakt lens seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Silikon hidrojel teknolojisi kullanarak üretilmektedir. Günlük olarak kullan at lensler ile daimi bir hijyeni gözleriniz ile buluşturabilirsiniz. Lens kullanımı rahat olduğu kadar büyük bir özen gerektirmektedir. Özellikle hijyen konusunda dikkat edilmelidir. Solüsyon belirli aralıklarla değiştirilmeli, lens kapları aralıklı olarak solüsyon ile temizlenmeli ve lens takma – çıkarma anında eller temizlenmelidir. Kullanım esnasında gün içinde gözler kaşınmamalı ve eller gözler ile temas etmemelidir.  Hijyen konusunda özellikle günlük kullan – at lensler büyük avantajlar sağlamaktadır.

Pratik ve Kullanım Kolaylığı

Bu lens çeşidi pratik olarak değiştirme imkanı tanıyan günlük lenslere sahiptir. Aynı zamanda aylık kullanıma da uygun lens seçenekleri bulunmaktadır. Aylık lensler içinde uzun süreli kullanım söz konusu değildir. Ayrıca kullanım süresi tamamen uzman bir doktor tarafından belirlenmelidir. Doktorunuzun talimatlarına göre lens kullanım süresini belirlemeniz gerekmektedir. Günlük kullan – at lenslerde ise kesinlikle kullanım süresi aşılmamalıdır. Gün sonunda lensler çıkarılmalı ve tekrar kullanılmamalıdır. Kullanılması halinde büyük sorunlara yol açabilirler. Aylık ve günlük lensleri daimi olarak kullanan kişiler belirli aralıklarla gözlerini dinlendirmelidirler.

Cooper Vision Kontakt Lens ile Gün Boyu Nefes Alan Gözler

Cooper Vision kontakt lens tasarımı esnasında kullanılan eşsiz teknolojiler ile gözlere gün boyu ferahlık ve ıslanma özelliği kazandırmaktadır. Uzun süreli lens kullanımında ortaya çıkan kuruluk sorunu Cooper Vision üretimi lensler ile söz konusu dahi olmamaktadır. Sürekli olarak ek bir damlaya ihtiyaç duyulmamaktadır. Gözlerde sürekli olarak rahat ve konforlu bir görüş alanı sağlanmaktadır. Lensler nemi içerisinde hapsederek sürekli olarak gözlerinizde konforu taşımaktadır. Yüksek performans odaklı üretimi sağlanmaktadır. Dünyada en çok tercih edilen lens seçenekleri arasında Cooper Vision üretimi lensler yer almaktadır.

Uyum

Lenslerin sahip olduğu teknolojilerin her biri gözler ile birebir uyum içinde çalışmaktadır. Bu nedenle gözlerde varlığı en aza indirgenmektedir. İnanılmaz bir lens keyfi yaşamak isteyenler için Cooper Vision kontakt lens en uygun seçenek olacaktır. Gözlük kullanımı her ortamda rahat ve konforlu olmamaktadır. Lensler ise tüm gün yapabileceğiniz her aktivite esnasında konforlu bir kullanım ile gözlerinize en net görüntüyü sağlamaktadır.

Ürünler