Dailies Total 1 Günlük Lens

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

Lens kullanımı göz rahatsızlıkları olanlar için en fazla tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Bazı kişiler ise gözde estetik bir görüntü yakalayabilmek için, göz renginde farklılık sevdikleri için lens kullanımı tercih edebilmektedirler. Piyasada pek çok farklı markadan lens bulabilmeniz mümkündür. Fakat göz sağlığı oldukça önemli olduğu için ve günlük hayatta en aktif kullanılan organlardan birisi göz olduğu için kullanım sırasında rahat edilecek bir lens tercih etmek şarttır.

Gözde bulunan lenslerde aranan en önemli özelliklerden bir tanesi kaygan bir içeriğe sahip olması ve oksijen geçirgenliği olmasıdır. Dailies Total 1 günlük lens kullanımı ile oldukça rahat bir özellik sergilemektedir. Dailies Total 1 günlük lens değişken su içeriğine sahiptir. Değişken su içeriği ilk ve tek olarak Dailies Total 1 günlük lens özelliklerin de bulunmaktadır. Merkeze doğru su miktarı azalırken yüzeye doğru yüzde yüze varan bir su miktarından bahsedilebilir. Merkezde oksijen geçirgenliği daha fazla yani nem kullanımı daha fazladır. Bu da gün içerisinde rahat bir lens kullanımı sağlamaktadır.

Yenilikçi Lens Özellikleri

Dailies Total 1 günlük lens diğer lenslere göre yenilikçi bir kullanım sunmaktadır. Kullanılan diğer kontakt lenslerde kullanıcılar göz içerisinde lensin olduğunu hissedebilmektedir. Fakat Dailies Total 1 günlük lens düzenlemiş olduğu değişken su içeriği sayesinde gözde lensin varlığını hissedilmeyecek bir sisteme sahiptir.

Diğer lenslerde günün ilk saatinde sağlanan konfor zaman ilerledikçe kaybolmaya başlar. Fakat Dailies Total 1 günlük lens günün ilk saatlerindeki konforu günün sonuna kadar aynı şekilde kullanıcılarına sunmaktadır. Lens kullanımında en fazla şikâyet edilenlerden birisi doğal bir göz yapısını kaybedecek özellikte olmalarıdır. Bu lens nefes alabilir bir yüzey oluşturduğu ve beyaz bir göz sunduğu için doğal bir görünüm sağlamaktadır.

Kullanım Özellikleri

Dailies Total 1 günlük lens ayrıca bir hastalığı olmayan kişilerin görme ile ilgili bozukluklarının düzeltilmesi için kullanılan bir lenstir. Bu lensler 24 saat kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Yani 24 saatten fazla kullanılmaması gerekmektedir. Dailies Total 1 günlük lens kullanıyor iseniz 24 saati tamamlamadan lensi çıkarıp atmanız gerekmektedir.

Bu lensin kullanım süresi göz doktoru tarafından belirlenmelidir. Ayrıca lens kullanım özellikleri ile ilgili ne kadar süre kullanılması gerektiği ile ilgili lensin nasıl takılması ile ilgili bütün ayrıntılar göz doktoru tarafından sizlere iletilmelidir. Lens kullanımında en fazla dikkat edilmesi gereken özellikle lensi takmadan önce ellerin tamamen yıkanmasıdır. Eller yıkandıktan sonra kurulanmaması gibi sorunlar gözde ciddi kalıcı hastalıklara sebep olacağı için mutlaka elinizin tamamen kuru olmasına özen göstermelisiniz.

Dailies Total 1
Dailies Total 1

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X