En İyi Lens Markaları

Lens Fiyatları

En İyi Lens Markaları

Görme kusurlarının giderilmesi konusunda lens kullanımı giderek yaygın hale gelmektedir. Sağlamış olduğu avantajlar ve çeşitlilikleri nedeni ile lensler kısa süre içerisinde gözlüklerin en büyük alternatifi olarak ortaya çıkmıştır. Hal böyle olunca lens kullanmak isteyen çok sayıda kişi en iyi lens markalar neler olduğunu araştırmaya başlamıştır. Bu konuda çok fazla seçenek vardır. Ancak hangi lens kullanılacak olursa olsun mutlaka doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır.

 

Air Optix Aqua ve Air Optix En İyi Renk Lensleri

En iyi lens markalar arasında yer alan Air Optix, bu konuda çok sayıda ürünü kullanıcılarına sunmaktadır. En çok bilinen ürünlerinden olan Air Optix Aqua, uzun süreli kullanım açısından uygundur. Ayrıca silikonlu yapısı sayesinde gözde rahatsızlık hissi yaratmaz ve gece yatarken de takılabilme olanağı sunar. Air Optix Colors lensler ise renkli lens çeşitleri arasındadır. Renkli lensler numaralı ya da numarasız olabilir.

 

hava optix aqua
Hava Optix Aqua

 

Freshlook Colorblends Renkli Lensler

Renkli lensler, hem göz kusurlarının giderilmesi için hem de göz rengini değiştirmek için kullanılmaktadır. Göz rengi için kullanılan renkler numarasız ve görme konusunda herhangi bir değişiklik sağlamayan lenslerdir. Freslook Colorblends lensler bu konuda en iyi lens markalar arasındadır. Nemi tutabilme özelliğine sahip olması nedeni ile göz kuruluğu gibi problemlerin yaşanmasının da önüne geçmektedir.

 

Freshlook Renk Kuşakları
Freshlook Renk Kuşakları

 

Dailies Total 1 Lens

Lensler farklı kullanım süreleri göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Bazı lensler günlük kullan at yapmak amacı ile üretilirken, bazı lensler de 1 ay boyunca kullanılabilir. Lens kullanırken bu husus göz önüne alınmalı ve tek kullanımlık lensler çıkarıldıktan sonra tekrar göze takılmamalıdır. Tek kullanımlık lensler arasında Dailies Total 1 lensler en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

 

Günlük toplam 1
Dailies Total 1

 

Biofinity Saydam Lens

Saydam lensler, gözde herhangi bir renk değişimi olmadan yalnızca görme kusurlarının giderilmesi amacı ile bşavurulan lenslerdir. Bu konuda önde gelen markalardan biri olan Biofinity markalı lensler, gözün doğal yapısına oldukça uygundur. Bu sayede de gözde yanma, batma ve kızarıklık gibi durumların yaşanmasına neden olmaz. Ayrıca inceltilmiş yapısı nedeni ile de göze tam oturmaktadır.

 

Biofinity
Biofinity Saydam Lens

 

 

[Ux_slider]

Air Optix Ürünlerini İnceleyin…

[düğme metni = “Ürünler İncele” yarıçapı = “99” link = “https://www.lensoptikal.com//product-brands/air-optix/”]

[/Metin kutusu]

[/ ux_banner]

Freshlook Ürünlerini İnceleyin…

[düğme metni = “Ürünler İncele” yarıçapı = “99” link = “https://www.lensoptikal.com//product-brands/fresh-look/”]

[/Metin kutusu]

[/ ux_banner]

Dailies Ürünlerini İnceleyin…

Ürünler İncele

[/Metin kutusu]

[/ ux_banner]

Biofinity Ürünlerini İnceleyin…

[düğme metni = “Ürünler İncele” yarıçapı = “99” link = “https://www.lensoptikal.com//product-brands/biofinity/”]

[/Metin kutusu]

[/ Ux_banner]

[/ Ux_slider]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…