Johnson & Johnson Kontakt Lensler Hakkında

LensOptikal astigmatlı lensler, Lens Satın Al, En iyi lens markası, kontakt lens nedir, alcon lens, zeiss lens, aylık lens, en iyi lens markaları

Johnson & Johnson kontakt lens

Johnson & Johnson kontakt lensler , 1970 yılından günümüze dek uzanan bir geçmişe sahiptir. Tecrübesi ve her geçen gün daha iyi hale gelen teknolojileri ile kusursuz kullanım sunan kontakt lensler üretmektedir. Uzun süreli lens üretimi ile yola çıkmış olan üretici firma bugün hemen hemen her göz sorununu tedavi eden kontakt lenslerin üretimini gerçekleştirmektedir. Kullanıcıları ile dünya çapında kalitesi onaylanmış konforlu lensleri buluşturmaktadır. Gün boyu rahat bir kullanım sunmasının yanı sıra üst düzey kaliteli malzemelerden lenslerin üretimini gerçekleştirmektedir. Her soruna özel olarak yüksek performans gösteren teknolojileri kullanmaktadır. Eşsiz teknolojilerin bir üretimi olan lensler ile dünyanın her yerinde kullanıcılarına hitap etmeyi sürdürmektedir.

Johnson & Johnson Kontakt Lenslerinin Kalitesi

Johnson & Johnson kontakt lens gün boyunca aktif olarak en kaliteli görüş alanını sağlamaktadır. Gün içinde var olan tüm ışıklara hızlı bir şekilde uyum sağlamaktadır. Gündüz saatlerinde ne kadar rahat bir kullanımı var ise; gece saatlerinde de az ışıkta rahat bir şekilde kullanımı söz konusudur. Aynı zamanda çok şıklı bir ortamdan az ışıklı bir ortama geçiş anında hızlı bir şekilde uyum sağlamaktadır. Bu özelliği ile dünyada ilk olma özelliğini taşımaktadır. Lenslerin geçiş anında uyum sağlama sorununa Johnson & Johnson üretimi olan kontakt lenslerde karşılaşmayacaksınızdır. Eşsiz teknolojilerin bir araya gelmesiyle üretilen bu lenslerin kullanımı da bir o kadar basit olmaktadır. İnce ve yumuşak yapısı işleri zorlaştıracak gibi düşünülse de bu durumda tam aksi söz konusudur. Rahat bir şekilde takıp – çıkarma işlemi yapılabilir.

İhtiyaca Özel Lensler

Her lensin üretim aşamasında göz sorununa ve ihtiyacına göre özel teknoloji ya da tasarımlar kullanılmaktadır. Gözde var olan sorun bu nedenle bir doktor tarafından net bir şekilde belirlenmelidir. Kullanılacak olan lensten tam verim almak için sorunu belirlemek önemlidir. Miyop, astigmat ve hipermetrop kontakt lenslerinin her biri soruna özel olarak tasarlanmaktadır. Farklı teknolojilerin bir araya gelmesiyle eşsiz bir rahatlık sağlayan lensler ortaya çıkmaktadır. UVA ve UVB gibi zararlı ışınlardan koruma sağlama için farklı bir teknoloji ile üretilmektedir. Johnson & Johnson kontakt lens her an gözlerinizde tam anlamıyla bir koruma ve tedavi sağlamaktadır.

Johnson & Johnson Kontakt Lens Kullanım Süreleri

Johnson & Johnson kontakt lens süreleri ihtiyaca göre değişmektedir. Günlük, aylık ya da günlük kullan – at lens tipleri seçenekleri arasında kullanıcıları ile buluşmaktadır. Günlük lenslerin kullanım süresi bittiği an gözden çıkarılmalıdır. Günlük lenslerde herhangi bir şekilde kullanım süresi geçirilmemelidir. Bu durum gözleriniz için olumlu bir etki yaratmayacaktır. Aylık lenslerde ise bazı durumlarda ve bazı kişilerde uzun süreli kullanımlar söz konusu olabilir. Ancak bu durum çok önerilmemektedir. Doktorunuzun talimatına ve belirlediği süreye göre aylık lenslerin kullanımı gerçekleştirilmelidir. Sürekli olarak lens kullanımında olan kişilerin belirli aralıklar ile gözlerini dinlendirmesi de önerilmektedir. Günlük kullan at lensler de aynı şekilde kullanım süresi dolduğunda yani gün sonunda çıkarılmalı ve atılmamalıdır.

Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Talimatlar doğrultusunda kullanılmayan lensler ile sorunlar yaşanabilir. Öncelikli olarak lens kullanım talimatları hakkında bilgi edinilmelidir. Uzman hekimin talimatları ışığında lens kullanımına devam edilmeli ya da başlanmalıdır. Talimatlar dışında hareketlerin yapılması sonucunda hassas organlar olan gözlerde herhangi beklenmedik bir sorun ile karşılaşılabilir. Gözlerde herhangi bir şekilde yanma, batma, kaşınma ya da kızarıklık gibi sorunlar var ise; lens kullanımına ara verilmeli ya da başlanmamalıdır. Bu gibi durumlarda öncelikli olarak göz doktoruna görünmeniz gerekmektedir. Doktorunuzun talimatlarına göre tedavi bitiminde lens kullanımına devam edilmelidir. Ancak gözlerde var olan sorun tamamen yok edilmediği takdirde lens kullanımına devam edilmemelidir.

Lenslerin Avantajları

Lenslerin gözlüklerden en önemli farkı; tamamen göz ile uyumlu bir şekilde çalışmasıdır. Johnson & Johnson kontakt lens gün boyu gözler ile uyumlu bir şekilde çalışarak eşsiz bir konforu beraberinde getirmektedir. Her göz kırpmada devreye yüksek performans sağlayan teknolojiler girmektedir. Nemi içine hapsetmekte olup gün boyu gözlerinizin nemli olmasına yardımcı olmaktadır. Zararlı ışınlardan devamlı olarak gözleri korumaktadır. Gün boyu ışığın az ve çok olduğu her alanda en yüksek performans ile görüş alanınızı en iyi şekilde netleştirmektedir. Her soruna göre farklı bir teknoloji ve tasarıma sahiptir. Yumuşak ve ince bir yapısı olması nedeniyle gözlerde hissi oldukça azdır. Kullanım süresi uzadığında ve lens kullanımına alışıldığında bir süre sonra yokmuş gibi hissedilmektedir.

Lenslerde Hijyen

Lens kullanımında hijyen unsuru oldukça önemlidir. Takma ve çıkarma aşamalarında eller dikkatli bir şekilde temizlendikten sonra lenslere temas edilmelidir. Lensler her kullanım öncesinde solüsyon ile temizlenmelidir. Solüsyon kullanım tarihi önemlidir. Tarihi geçmiş solüsyonların kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Lens kabı belirli aralıklar ile solüsyon ile temizlenmelidir. Lenslerde ve lens kabı temizliğinde su kullanılması tavsiye edilmemektedir. Lens kabında bekletilen ve lenslerin içine bırakıldığı solüsyon da belirli aralıklar ile tazelenmelidir. Uzun süre aynı solüsyon kullanılmamalıdır. Hava ile teması en aza indirilmelidir. Ve lens kullanım kabının kapağı sürekli olarak kapalı şekilde muhafaza edilmelidir.

Etkili Lens Çeşidi

Johnson & Johnson kontakt lens kullanımında ek bir damlaya ihtiyaç duyulmamaktadır. Sahip olduğu teknolojiler sayesinde gözlerde gün boyu nemliliği devam ettirmektedir. Herhangi bir şekilde kuruluğa sebep olmamaktadır. Bu durumu önlemek için eşsiz teknolojiler ile lenslerin üretimi gerçekleştirilmektedir. Ancak gözlerde herhangi bir şikayet olduğunda hızlı bir şekilde uzmana danışmanız gerekmektedir. Doktorunuzun tavsiyesine göre damla kullanma durumu belirlenmelidir. Tamamen doktorunuzun talimatına göre damlanızı satın almalı direkt olarak bir damlayı gözlerinizde kullanmamalısınız.

Johnson & Johnson Kontakt Lens Çeşitleri

Johnson & Johnson kontakt lens seçenekleri arasında ihtiyacınız olan lensleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Hemen hemen her göz sorununu tedavi eden lens seçeneği bulunmaktadır. Hipermetrop, astigmat, miyop, numaralı ve numarasız lensler arasından ihtiyacınız olan kontakt lensleri bulabilirsiniz. Lens tercihi kişi tarafından yapılmamalıdır. Alanında uzman bir doktor tarafından öncelikle kişiler tedavi edilmelidir. Yazılacak olan reçete sonrasında kullanıcıya en uygun lens tipi belirlenmelidir. Belirlenen lens tipine göre kullanıcılar tercih yapmalıdır. Farklı lens denemeleri için lens firmaları tarafından deneme lens talebinde de bulunabilirsiniz. Bu şekilde satın alma işlemi öncesinde lensin gözleriniz ile uyumunu test etme şansını yakalayabilirsiniz.

Ürünler

  • 1 Day Acuvue Moist
  • 1 Day Acuvue TruEye
  • Acuvue 2
  • Acuvue Oasys
  • Acuvue Oasys For Astigmatism
  • 1 Day Acuvue Moist For Astigmatism
  • 1 Day Acuvue Moist Multifokal
  • 1 Day Acuvue Oasys

Tüm Göz Sorunlarında Kullanılır

Birden fazla sorunu tedavi eden Johnson & Johnson Kontakt Lens, dünya çapında yoğun bir ilgi görmektedir. Yapısal ve kalıtsal tüm göz sorunlarında kullanılmaktadır. Rahat, konforlu ve en canlı görüntüleri sunmak için özel teknolojiler ile tasarlanmaktadır. Gün boyu gözlere rahatlık sağlamaya devam etmektedir. Gözlerde oluşabilecek hiçbir sorun Johnson & Johnson üretimi olan lenslerde var olmamaktadır. Her geçen gün artan göz sorunlarına en iyi çözüm olarak lensler gösterilebilir. Gözlük ile yaşanacak herhangi bir sıkıntının lensler ile yaşanması mümkün değildir. Gün içinde gerçekleştirilecek olan her aktivite esnasında lenslerinizi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.