Neden 1 Day Acuvue Moist 30 lu Kutu Lens Kullanmalıyız?

Lens Fiyatları

1 Day Acuvue Moist kontakt lensler günlük olmaları açısından son derece kullanım kolaylığı sağlar.  Her gün bir tane takarak gözünüz de unuttum derdi olmadan ve hiçbir alerjik reaksiyona sebep olmadan kullanılan lenslerdir.  Günün herhangi bir saatinde takılabilme özelliğine sahiptir.  son derece konforlu bir görüş alanı ve aynı zamanda hijyenik ve güvenilir kullanım kolaylığı sağlar.  Ayrıca hiçbir bakım gerektirmeyen i bu lensler yeni nesil teknoloji ile üretilmiştir.  Gerek uzağı görememe miyop hastalarında gerekse hipermetrop hastalarında ciddi anlamda göz kusurlarını düzeltme başarısına sahiptir.  Gözlük takmak gibi zor ve buğulanma derdi olmadan bir kere takıp 24 saat kullanım olanağı sağlar.  Ayrıca gözünüzde olduğu süre içinde spor yapabilir seyahat edebilir her türlü aktivasyonu rahatlıkla yapmanızı sağlar.

1 Day Acuvue Moist Multifokal
1 Day Acuvue Moist Multifokal

1 Day Acuvue Moist 30 Lu Kutu Lens Konforu

1 Day Acuvue Moist lens son derece konforlu ve hijyenik özelliğe sahiptir.  Hiçbir bakım gerektirmez dilerseniz gözlük gibi 4 saat gözünüzde tutun,  dilerseniz istediğiniz zaman takıp çıkarın her iki durumda da konforlu görüş olanağı sağlar.  dolayısıyla her gün yeni hijyenik ve temiz bir lens takarak güne başlama olanağı sunar.  Ayrıca lenslerin iç ve dış işaretleri bulunur.  Bunlar takma konusunda son derece kolaylık sağlar.  Alerjik reaksiyonu olan hassas gözlere sahip kişiler için dâhil olağanüstü sağlıklı kullanım kolaylığı sağlar.  Ayrıca 1 Day Acuvue Moist lensler gerek miyop gerekse hipermetrop görme kusuru bulunan hastalarda rahatlıkla kullanılır ve kusurların uzun vadeli kullanımında düzelmesini sağlar.

Lens Alışkanlığı

Daha önce lens kullanma alışkanlığı olan hastalarda gerekse ilk defa lens kullanmaya başlayacak olan insanlarda sağladığı konfor sayesinde uzun vadeli tercih edilebilen lenslerdir.  ayrıca hekimlerin referans olarak gördükleri ve reçete ettikleri güvenilir sağlıklı ve hijyenik lenslerdir. Gözdeki nemi koruyan ve oksijen geçirgenliği üst seviyede olan lenslerdir.  Dolayısıyla yeni nesil teknolojik donanımla üretilmişlerdir.  Bu da lenslere ayrıca bir kalite katmaktadır. Güneşin zararlı ışınlarından korur ve kötü hava şartlarında zararlı ışınları filtre eder.  Kapalı havalarda dahi son derece net ve parlak görüntü oluşturur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…