Neden 1 Day Acuvue Trueye Lens Kullanmalıyız?

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

1 Day Acuvue Trueye lens tek günlük tak kullan mantığıyla üretilmiştir. Dünyada son yıllarda kontakt lens alanında yeni nesil teknolojik lens olarak üretilen lenslerdir.  Son derece üst düzey oksijen geçirgenliği lensin kalitesini ön plana çıkarmaktadır.  Yüksek koruyuculu ultraviyole filtresi sayesinde pürüzsüz görüntü günlük lenslerde bir arada kullanılmıştır.  Göz kusurlarında ve rahatsızlıklarında gözü destekleyen ve gerek sağlık bakımından gerek pratik olması bakımından yeni bir boyut kazandırmıştır.

1 Day Acuvue Trueye Lens Özellikleri

Öncelikle 1 Day Acuvue Trueyelensler çok net ve parlak bir görüntünün yanı sıra sağlıklı ve hijyenik lenslerdir.  Tek kullanımlık günlük olmaları sebebiyle de en yüksek ultraviyole korumasına sahiptir.  Görüntü pürüzsüz ve gözler kullanım süresi boyunca oldukça rahattır.  Her gün yeni bir lens ile başlamak dolayısıyla hasta açısından da üst düzey bir konfor sağlamaktadır. Her gün takılan lensler olması açısından üretilen teknolojisi sayesinde gözün 24 saat nemli kalmasını ve pürüzsüz bir görüntü oluşturmasını sağlayarak hastaya üst düzey bir konfor sunar.  Ultraviyole ışınlarını bloke ederek cisimlerin yüzde yüzünü filtre eder.  Aynı zamanda bir de gerek miyop gerekse hipermetrop göz hastalıklarının düzeltilmesinde çok etkilidir.  1 Day Acuvue Trueye yumuşak kontakt lens grubuna girer.  Johnson & Johnson tarafından üretilen lens şeffaf ve %100 oksijen geçirgenliği ile diğer lenslerden farkını ortaya koyan kalite ile üretilmiştir.  Takılı olduğu süre içinde hiç yokmuş hissi veren dolayısıyla konforlu bir günlük görüş alanı sunan lenslerden biridir.

1 Day Acuvue Trueye Lensin Avantajları

1 Day Acuvue Trueye lensler silikon hidrojel malzeme kullanılarak üretilmiştir.  Ayrıca göz sağlığını uzun süre koruyan ve göz kusurlarını ciddi anlamda gerileten bir özelliğe sahiptir.  Aynı zamanda %100 oksijen geçirgenliği de sağlık açısından inanılmaz konfor sunar.  Gün boyu sürekli nemlendirici özelliği ve pürüzsüzlüğü ile gözde olması gereken nem dengesini oluşturur ve korur.  Kullanıcı yorumlarına bakıldığında gerek kullanan hastalar açısından gerekse doktorlar açısından referans olarak sunulan lenslerden biridir.  Doktorların son 10 yıldır en fazla reçete ettikleri lens türüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir