Neden Avaira Vitality Lens Kullanmalıyız?

Lens Fiyatları

Avaira Vitality lens aylık ambalajlarda satılmaktadır.  Silikon hidrojel içeriğine sahip olması sebebiyle son derece sağlıklı ve yumuşak kontakt lenslerdir. Avaira Vitality lensler yeni nesil 3. kuşak silikon hidrojel özelliklere sahip lenslerdir. Bu lenslerde bulunan yüksek su içeriği ile bir araya geldiğinde çok sağlıklı yüksek bir performans sunar.  Bununla birlikte rahat bir kullanım olanağına sahiptir.  Diğer lenslerden farkı ise katarakt oluşumunu önleme özelliğine sahip oluşudur.  Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı %99 bir koruma sağlar.  Bu da Avaira Vitality lensleri birinci sınıf statüsüne çıkarır. Bu lensler diğer kontraktil lenslere göre çok daha kusursuz bir uyum özelliği bulunur.  Ayrıca muayeneye gerek duyulmadan zahmetsiz geçişinin de rahatlıkla yapılabildiği lenslerdir.

Lens Doktor Referansları

Bu lenslerin doktor referansı oldukça yüksektir. Son yıllarda hekimlerin büyük bir kısmı Avaira Vitality lensi hastalarına reçete etmektedir.  Görüş kalitesi ve rahatlığı öncelikle önemli olmakla birlikte son derece kolay kullanım sunmaktadır.  Bütün bunlar gerek hastaların gerekse doktorların tercihlerini arttıran özelliklerdir.  Bugün piyasada öncelikle tercih edilen lensler arasındadır.  Diğer lensleri kullanan birçok hasta gerek doktor tavsiyesi ile gerekse kendi tercihleriyle bu lenslere geçiş yapmaktadırlar.  Son derece özel ve birinci sınıf ultraviyole koruması ile güçlendirilen bu lensler bununla birlikte katarakt oluşumunu da önleme konusunda çok başarılıdır.

Miyop Ve Hipermetropta Bu Lenslerin Farklılığı

Avaira Vitality lensler gerek miyop hastalarında gerekse hipermetropi hastalarında rahatlıkla ve göz kusurlarını en aza indiren ve uzun vadeli kullanımlarda göz kusurlarını düzelten özelliğe sahiptir.  Aylık ambalajlarda satılan lensler şeffaf özelliğe sahiptir. Bu lensler gözlerin uzun çalışma temposunda dahi gözde hiç lens yokmuş derecede rahatlık ve konfor sağlar.  Aynı zamanda göz kurumasının önüne geçerek gözlerde kırpma kesinlikle yaşanmaz.  Bu özellik Avaira Vitality lenslerin ortak özelliklerinden biridir.  Yüksek oksijen özelliği gözlerin nefes almasını sağlar.  Bu lenslerle gece uyuyabilir veya hiç gözünüzden çıkartmadan devam edebilirsiniz.  Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarını bloke etme özelliği ile gözleri aynı zamanda koruma altına alır.  Doktorların da reçetelerinde tercih ettiği bu lensler her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…