Neden Biofinity Lens Kullanmalıyız?

Lens Fiyatları

Biofinity Lenslerin diğer lenslerden farklı olan birçok özelliği vardır. Öncelikle %48 su içermesi son derece önemlidir. Ayrıca geç saatlere kadar takıldığında gece boyunca takmak zorunda olmak hiçbir zaman sorun teşkil etmeyen lenslerden biridir. Çünkü bu Lensin özelliği yumuşak esnek ve nefes alma özelliğine sahip olmasıdır. Biofinity Lens aqua form içeriğine sahip aynı mantıkla üretilmiş lenslerdir. Silikon hidrojen içerir.  Lensin oksijen geçirgenliği yüksek derecededir. Yüksek oksijen geçirgenliğine sahip olan lenslerin bir diğer olumlu tarafı beyaz gözler ve sağlıklı gözler oluşturmasıdır. Aynı zamanda bu lensler yüksek su içerir. Bu da onun yumuşak ve esnek olmasını sağlar. Bu özellikte uzun süre ve gece boyunca takıldığında hiçbir sorun yaratmaz.

Nem Ve Oksijen Geçirgenliği

Biofinity lens su ile oksijen dengesini en iyi birleştiren lenslerden biridir. Gözünüzde bir lens varmış izlenimi hissettirmez. Yüksek derecede oksijeni geçirdiği için sürekli nemlenir ve dolayısıyla gece kullanımlarında da hiçbir sıkıntı yaratmaz. Aynı zamanda biofinity lensle gerçek bir konfor yaşanır. Biofinity lens performansı kontakt lens for performansına eş değerdedir. Dolayısıyla bu lensler özgürce lens kullanmanızı sağlar.

Lensin Özellikleri

Gerek miyop gerekse hipermetrop hastalarının kolaylıkla kullanabileceği lenslerdir.  Kendi doğallığı içinde ıslanır ve dolayısıyla gözün nem dengesini sağlar. Silikon hidrojel materyalden oluşur. Bu da daha net ve keskin bir görüş sağlar. Biofinity lensler günlük kullanımı gibi 29 gece kullanabilecekleri kusursuz bir sağlık konforu ile kullanılır. Doktorların reçete ettiği ve önerdiği lens gruplarından biridir. Hastaların geri dönüşleri de biofinity lens tercih etmelerine neden olmaktadır. Yüksek derecede performans sunan ve her geçen gün artan kullanıcılarıyla ideal lenslerden biridir.

Yeni Nesil Teknolojik Lens

Yüksek aqua for teknolojisi ile üretilmiştir. Bu nedenle diğer lenslerden çok farklıdır. Yeni nesil üretilen teknolojik biofinity lens içinde suyu tutan ve su kaybını önleyen bir yapıya sahiptir. Doğal olarak sudan kaçmayan ve onu tutan bir kontakt lens özelliğini yaratır. Bütün bunlar bir araya geldiğinde nefes alan ve konforlu bir lens kullanımını beraberinde getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…