Neden Biotrue One Day Lens Kullanmalıyız?

Lens Fiyatları

Biotrue One Day lens günlük kullanıma uygun kullan at lenslerin içeriğinde %78 oranında su bulunur.  Böylelikle de gözde son derece konfor sağlar.  İçeriğinde bulunan suyun PH oranı insan vücudundaki pH dengesi ile aynıdır.  Kullanıldığı süre içinde gözde herhangi bir lens varmış hissi bırakmayan HD özelliğine sahip ve çok net keskin görüş sağlayan lenslerden biridir.  Biotrue One Day günlük kullan at lensi aynı zamanda Güneş’in zararlı ışınları olan ultraviyole ışınlarına karşı gözü koruma özelliği ile diğer lenslerden farklıdır.  Bir kutuda 30 adet lens vardır.  Her iki gözün numarası aynı olması durumunda 15 gün,  her iki gözün farklı numaralarda olması durumunda ise 2 kutu alınarak bir ay rahatlıkla kullanılabilen lenslerdir.

Biotrue One Day Lens Özellikleri

Biotrue One Day yeni nesil teknoloji ile üretilmiş hiper jel özelliğine sahiptir.  Kullanıldığı süre içinde olağanüstü bir görüş sağlar.  Göz doktorlarının ve hastaların özellikle son yıllarda en fazla tercih ettiği ve doktorların reçete ettiği lenslerdir. Aynı zamanda bu lensler insanda bulunan sağlıklı gözyaşını taklit ederek bir gözyaşı depolama özelliği kullanır.  Günlük yaşamda gözün doğal su oranına eşit oranda nemlilik sağlar.  Oksijen geçirgenliği gözün ihtiyaç duyduğu orandadır. Aynı zamanda görüş olarak HD optik özelliği ile çok net ve canlı görüş sağlamaktadır.  Güneşin zararlı ışınları olan ultraviyole ışın koruması da gözleri ve dışarıdan gelen zararlı ışınlara karşı %100 korur.

Lens Avantajları

Bu lensin birçok avantajı bulunmaktadır.  Kullanıldığı süre içinde 16 saat boyunca nem oranını %100 tutma başarısına sahiptir.  Aynı zamanda dehidratasyon özelliği ile gözün sürekli nemli kalmasını sağlar. Ayrıca HD özelliği çok net ve hasta açısından konforlu bir görüş sağlar.  Güneşte gözleri kırpıştırmayan güneş ışınlarının zararlı ultraviyole ışınlarının geçişini önleyen özelliği vardır. Biotrue One Day kullan at lensler yumuşak kontakt lens grubuna girerler. Aynı zamanda hidrofilik özelliği gözün sürekli nemli kalmasını sağlar. Gözlük kullanan hastalarda ki gibi gözü odaklayacak biçimde üretilmiş ve şekillendirilmişlerdir. Aynı zamanda korneayı kapladığı için bütün görüş alanını düzelten ve netleştiren bir özelliğe sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…