Neden Clariti One day Lens Kullanmalıyız?

Lens Fiyatları

Clariti 1 day lens gerek miyop gerekse hipermetrop ve astigmat hastalarında görme kusurlarını tamamen düzeltir. Hidrojel silikondan oluşan malzemelerle üretilmiştir. Aynı zamanda kullanıldığı süre içinde hastaya gün boyu yüksek konfor sağlar. Aynı zamanda güneşin ultraviyole gibi zararlı ışınlarından gözü koruma konusunda yüksek performans sağlar.

Clariti One Day Lens Tek Kullanımlık Kolaylık

Günlük tek kullanımlık lensler hastalar ve hekimler tarafından da diğerlerine göre daha fazla tercih edilmektedir. Yeni teknolojik olarak üretilen lensler korneadan oksijenin fazlasıyla geçişine izin vermektedir.  Dolayısıyla bu da hasta açısından son derece sağlıklı bir kullanım kolaylığı oluşturur. Clariti 1 day lensler korneadaki tükenen oksijenin yerine %100 oranında oksijen sağlar.  Ayrıca lensin üst yüzeyinin bütün kısmında var olan oksijenden çok daha fazla oksijen bulundurur.  Dolayısıyla Bu da göz sağlığını korur. Clariti 1 day lensler de diğerlerinde olduğu gibi aqua gen teknolojisi kullanılmıştır. Bu teknoloji yeni nesil teknolojik lens grubuna girer. Diğer lenslerde bulunan hidrofobik silikon bu lensler de hidrofilik silikon moleküllerinin yapısını tamamen değiştirerek hidrofilik hale getirir. Bu da göze lensin takılı olduğu süre içinde sürekli nemli ve ıslak kalmasını sağlar. Dolayısıyla lens konforu böylelikle üst seviyeye çıkar.

Özellikleri

Clariti 1 day lensler şu anda dünyada üretilen tek hidrojel özelliğe sahip lenslerdir. Bu da hasta açısından büyük avantajlar sağlamaktadır. Aynı zamanda kullanım kolaylığı da bu lensler de diğerlerine göre çok fazladır. Güneşin zararlı ışınlarından filtre ederek gözü korur. Her ne kadar Güneş gözlüğünün yerini tutmasa da kapladığı alan kadar koruyucu özelliği vardır.

Clariti One Day Günlük Kullan At Lenslerin Diğer Özellikleri

Aqua gen teknolojisi ile üretilmiş olması ve bu teknoloji sayesinde inanılmaz bir konfor sağlamaktadır. Kullanıldığı süre boyunca sürekli ıslak kalan lenslerden biridir.  Dış etkenlerden ve kötü hava koşullarından yüzde seksen koruma sağlamaktadır.  Ayrıca doğal olarak kendiliğinden ıslana bilen bir özelliği vardır. Nemlendirilebilirdik özelliği oldukça yüksektir. Su depolamayı dengeleyerek görme ve konfor sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…