Numaralı Renkli Lens Fiyatları

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

Gelişen günümüz teknolojisi hem sağlık alanında hem de güzel bir görünüm elde etme alanında da oldukça sıklıkla kullanılmaktadır. Gün geçtikçe çoğalan sebeplerle gözlerde oluşan bozulmalar gözlük kullanımını oldukça büyük boyutlara taşımıştır. Ancak dış görünüm için gözlük kullanımını tercih etmeyenler için şimdilerde numaralı lensler sıklıkla aranan ürünler arasındadır.

Göz renginde değişim olanağı da sunmakta olan bu lens modelleri numaralı renkli lensler olarak adlandırılmaktadır. Bu lensler sayesinde göz renkleri günlük olarak bile değişkenlik gösterebilmektedir. Markalarına ve göz renklerine göre değişkenlik göstermekte olan renkli lens fiyatları uygun maliyetlerde ve 12 farklı renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.

Air Optix Renkleri
Air Optix Renkleri

Renkli Lenslerde Air Optix Color

Uzak ya da yakını net görememe gibi sorunlara sahip olan gözlerin gözlükten kurtulması ve şık bir görünüm sağlanması için kullanılan numaralı lens modelleri arasında yer alan Air Optix Color markası en sık kullanılan markalar arasında yer almaktadır. Dünya üzerinde yer alan ve içeriğinde silikon hidrojel maddesi bulunan tek lens markasıdır. 12 ayrı rengi içerisinde barındırmakta olan bu lens renkleri yumuşak ve ışıltılı renk kategorilerinde yer almaktadır.

Bu renkli lensler büyülü gözleri ortaya çıkarmaktadır. Kontakt lens olarak adlandırılan bu ürün de ela, mavi, yeşil, gri, kahverengi, bal rengi, parlak mavi, zümrüt yeşili, gümüş gri gibi renk çeşitleri bulunmaktadır. 3 tanesi bir arada renk seçeneği ile birleştirilerek 12 adet renk seçeneği elde edilebilmektedir. Turkuaz, Menekşe ve Safir renkleri bu 3’lü buluşma ile oluşan renk seçenekleridir.

Numaralı Freshlook Hareli Lensi

Diğer lens markalarından daha uygun fiyatlar ile satışa sunulmakta olan bu lens markası uygun fiyatlandırmalar ile satışa sunulmaktadır. 12 farklı renk seçenekleri ile sunulan bu lens markası dünya üzerinde en sık kullanılmakta olan markalardan bir tanesidir. Renk seçenekleri içerisinde yer alan hareli renkler doğal bir görünüm elde edilmesine olanak sağlamaktadır.

Hareli ve haresiz olmak üzere iki ayrı kategoride sunulan renk seçenekleri arasında Gümüş gri, Parlak mavi, Zümrüt yeşili, Hareli mavi, Hareli yeşil, gri, Turkuaz, Hareli safir, Bal rengi, Kahverengi, Saf ela, Hareli menekşe gibi renkler yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X