İndirim!
419.90 

Acuvue Oasys, göz sağlığınız için yüksek nem ve oksijen geçirgenliğine ve kontakt lens markaları arasında en ideal konfora sahiptir.

İndirim!
569.90 

Astigmat teşhisi konulan bireylere yardımcı olmak amacıyla üretilen acuvue oasys for astgimatism kontakt lensler ile daha net ve konforlu bir görüntü sağlar.

129.90 

Acuvue RevitaLens solüsyonu, içerdiği ikili dezenfeksiyon teknolojisi sayesinde mükemmel düzeyde bir dezenfekte sağlayarak, zararlı mikroorganizma ve bakterileri yok eder.

İndirim!
419.90 

Air optix plus hydraglyde kontakt lensler birinci günden otuzuncu güne kadar aynı konforu sağlayan lenslerdir.

İndirim!
399.90 

Purevision 2 HD lens, uzun süreli kullanım, aylık değişim sıklığı olan bu lens, lens kullanıcı yorumlarında kullanım rahatlığı ön plana çıkmaktadır.

İndirim!
399.90 

Air Optix Colors lensler dünyada tek silikon hidrojel renkli lensdir. Air optix colors 12 farklı renk seçeneğiyle ön plandadır. Günlük kullanım, aylık değişim sıklığı olan renkli lenslerdir.  

İndirim!
569.90 

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism ile görüşünüz çok daha net, gözleriniz daha konforlu olacak, ayrıca yüksek nem oranı sayesinde gözlerinizde lens yokmuş gibi hissedeceksiniz.

İndirim!
479.90 

Biofinity lens , kullanım kolaylığı sayesinde gözünüzün rahat hissetmesini sağlayarak, günlük ve aylık kullanımlar için ideal bir lenstir.

İndirim!
419.90 

Air Optix Aqua lensler, hipermetrop ve miyop rahatsızlıkları olanlar için tasarlanmış olup gözlerde oldukça sağlıklı, net görüşler sunmaktadır.

İndirim!
1,579.90 

Acuvue Oasys kampanyalı 4 kutu lens, adetli alımlarda hem fiyat hemde hediye solüsyon fırsatıyla, lens kullanıcılarına büyük avantaj sağlamaktadır.

İndirim!
419.90 

Bausch and Lomb Ultra lens, aylık lens kullanıma uygun olarak tasarlanmış bir tür saydam lenstir. Ultra lens moistureSeal teknolojisi ile üretilmiştir.

İndirim!
319.90 

Freshlook colors blends numaralı renkli lensler ülkemizde lens sektöründe en çok sevilen ve tercih edilen bir ürün olmasıyla da ön plana çıkmaktadır.

119.90 

Tüm yumuşak kontakt lenslerin dezenfeksiyon işlemi renu multi plus 360 ml lens solüsyonu ile oldukça kolay. Günlük lens temizliği ile uzun süreli kullanım mümkündür.

İndirim!
539.90 

Acuvue Oasys 1 Day lens, oksijen geçirgenliği sayesinde günlük lens kullanımı için ideal bir dizayna sahip olup, akşam ve gündüz kullanımına uyumlu bir teknolojiyle tasarlanmıştır.

149.00 

Biotrue 300 ml lens solüsyonu lenslerin temizlenmesini, dezenfekte edilmesini sağlar. Bausch + lomb firması bu solüsyonu geliştirirken gözün biyolojisini inceleyerek geliştirmiştir.

İndirim!
319.90 

Freshlook colors blends numarasız lensler hidrojel yapısı ile kullanımı oldukça rahattır. Gözleri renkli olanların bile rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan renkli lens lerdir.

Online Market Lens Fiyatları

Online markette, lens fiyatları konusunda kesin fiyat vermek mümkün değildir. Lensin markasına ve ürün çeşidine göre değişmektedir. Bununla birlikte tedarikçi firmanın alım gücü de ürün fiyatlarına doğrudan etki eden faktörler arasındadır.

Bunun nedeni ise lens fiyatlarının çeşitli unsurlara bağlı olarak değişmesidir. Öncelikle lens fiyatları üzerinde etkili olan en temel unsurlardan bir tanesi ürünün markası oluyor.

Markalar tarafından sunulan lensler özellik bakımından benzer olsa da fiyat bakımından değişken olabiliyor. Aynı zamanda ihtiyaç duyulan lensin özellikleri doğrultusunda fiyatlarını değişmesi de oldukça yaygındır. Bu noktada öne çıkan unsurlardan bir başkası ise lensin çeşidi oluyor. Satışa sunulan pek çok farklı lens markası olmasından dolayı kullanıcıların ödemesi gereken ücretler değişken olur. Yani herkesin ihtiyaç duyduğu ürün farklı fiyat seçenekleri ile Kullanıma sunuluyor.

Online Marketlerde Lens Çeşitleri

Lens kişinin hem görme bozukluklarını gidermek hem de istediği göz rengine sahip olmasını sağlamak amacıyla oldukça fazla kullanılır. Online lens marketlerinde aratılan ve insanların en fazla merak ettiği konulardan bir tanesi ile lens fiyatları oluyor.  Kişinin kullanım amacına göre farklı fiyat seçenekleri ortaya çıkar. Fiyatların değişken olmasının da markanın önemi büyükken kişinin görme bozukluğunun ne olduğu da önemli bir etkendir. 

Çünkü görme bozukluğuna bağlı olarak lensin özellikleri ve derecesi de farklı olacaktır.  Piyasada Kullanıma sunulan farklı markalar ve farklı Lens çeşitleri olmasından dolayı kullanıcıların ihtiyaçlarına göre birçok ürün seçeneği ile karşı karşıya kalır.  Bu durum ise fiyat aralığının oldukça geniş olmasını sağlar. Güvenilir bir siteden ürün seçeneklerini inceleyerek ihtiyacınız olan lensleri kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

air optix plus hydraglyde + air optix for astigmatism
air optix plus hydraglyde for astigmatism lens

Hangi Lensler Kalitelidir?

Lens satın almak isteyen kişiler bilmelidir ki piyasada birçok farklı lens markası bulunmasına karşın kaliteli ürünleri tercih etmek oldukça önemli bir konudur. Çünkü lens gözlere takılan bir üründür ve kişinin göz sağlığı açısından güvenilir marka ve firmaları tercih etmeye özen göstermesi gerekiyor. İhtiyacınıza göre bir ürün satın almadan önce lensin özellikleri hakkında satıcıdan bilgi edinebilir ve bu doğrultuda kaliteli ürünler satın alabilirsiniz.

Genel olarak sık kullanılan markalar arasında Cooper Vision, Acuvue, Air Optix, Bausch and Lomb, Precision, Purevision, Biofinity gibi markalar yer alır. Bu markalar hem güvenilir olması hem de kaliteli olması ile ön plana çıkıyor.  Bütçesine uygun lens fiyatları ile ürün satın almak isteyen kişiler bu markaların kaliteli lenslerini tercih edebilir. 

Lens Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Göz sorunları için veya kişisel sebepler ile lens satın almak isteyen kişiler bu ürünleri alırken bazı konulara dikkat etmek zorundadır.  Bunlardan ilki ise doktorunuz tarafından size tavsiye edilen lensleri kullanmanızdır. Kişinin göz kusuruna bağlı olarak ihtiyaç duyulan lensin özellikleri farklı olabilir.  Bu noktada doktor tarafından en uygun lens özellikleri belirlenerek doğru ürünün alınması sağlanır.  Yani doktorunuz tarafından size tavsiye edilen lens çeşitlerini almanız en doğrusu olacaktır.  Aynı zamanda lensleri doğru bir şekilde kullanmak da önemlidir.  Hijyenik bir şekilde kullanım yaparak herhangi bir sorun olmasının önüne geçebilirsiniz. Bu ürünleri satın alacak olan kişiler lens fiyatları ile birlikte ürünün kalitesine de çok önem vermelidir. Çünkü sadece uygun fiyatlı olduğu için kalitesiz ürünleri tercih etmek görmeyi de göz sağlığını da olumsuz etkiler. Lens satın alacak olan kişiler bunlara fazlasıyla dikkat etmelidir.

air optix plus hydraglyde + dailies aqua comfort

Lenslerin Özellikleri Nelerdir?

Çoğunlukla gözlük yerine kullanılan lensler birçok farklı özelliğe sahiptir.  Bu ürünlerin en önemli özelliği ise görme bozukluklarını düzeltmek için kullanılmasıdır.  Bununla birlikte Doktorlar tarafından kornea sorunlarını tedavi etmek amacıyla da kullanılıyor.  Aynı zamanda göz rengini değiştirmek isteyen kişiler başta mavi, yeşil gibi renkler olmak üzere farklı renklerde olan lensleri takmak isteyebiliyor.  Bu ürünlerin birçok farklı seçeneği vardır. 

Aynı zamanda kullanım süreleri de değişkendir.  Genellikle aylık lensler en fazla kullanılan ürünler olurken günlük lens seçenekleri gibi ürünler de mevcuttur. Lens fiyatları ise çeşitli unsurlara bağlı olarak belirlenir. Yani farklı fiyat seçenekleri ile kullanıma sunulan ürünlerdir.

Uygun Lens Fiyatları

Lens satın almak isteyen kişiler genel olarak öncelikle fiyat araştırması yapar. Bu noktada çok sayıda ürün olmasından kaynaklı olarak geniş bir fiyat aralığı olduğunu söylemek mümkündür.  Hangi markanın lenslerinin alınacağına ve ihtiyaç duyulan lensin özelliklerine göre ödemeniz gereken ücretler değişkenlik gösterir. lensoptikal.com sitemizden hizmet alarak uygun lens fiyatları ile kaliteli lensler satın alabilirsiniz.  Sitemizde güvenilir markalara ait olan kaliteli lens seçenekleri satışa sunuluyor.

Lens Fiyatları

Lensler günümüzde pek çok farklı amaçla kullanılan oldukça faydalı ürünlerdir. Göz için üretilen bu ürünlerin farklı kullanım amaçları ve farklı çeşitleri vardır. Lens fiyatları konusunda kesin fiyat vermek mümkün değildir. Lensin markasına ve kalitesine göre fiyat değişmektedir.

Bunun nedeni ise lens fiyatlarının çeşitli unsurlara bağlı olarak değişmesidir.  Öncelikle lens fiyatları üzerinde etkili olan en temel unsurlardan bir tanesi ürünün markası oluyor.

Markalar tarafından sunulan lensler özellik bakımından benzer olsa da fiyat bakımından değişken olabiliyor.  Aynı zamanda ihtiyaç duyulan lensin özellikleri doğrultusunda fiyatlarını değişmesi de oldukça yaygındır.  Bu noktada öne çıkan unsurlardan bir başkası ise lensin çeşidi oluyor.  Satışa sunulan pek çok farklı lens markası olmasından dolayı kullanıcıların ödemesi gereken ücretler değişken olur. Yani herkesin ihtiyaç duyduğu ürün farklı fiyat seçenekleri ile Kullanıma sunuluyor.

Lens Çeşitleri

Lens kişinin hem görme bozukluklarını gidermek hem de istediği göz rengine sahip olmasını sağlamak amacıyla oldukça fazla kullanılır. Bu noktada insanların en fazla merak ettiği konulardan bir tanesi ile lens fiyatları oluyor.  Kişinin kullanım amacına göre farklı fiyat seçenekleri ortaya çıkar. Fiyatların değişken olmasının da markanın önemi büyükken kişinin görme bozukluğunun ne olduğu da önemli bir etkendir.

Çünkü görme bozukluğuna bağlı olarak lensin özellikleri ve derecesi de farklı olacaktır.  Piyasada Kullanıma sunulan farklı markalar ve farklı Lens çeşitleri olmasından dolayı kullanıcıların ihtiyaçlarına göre birçok ürün seçeneği ile karşı karşıya kalır.  Bu durum ise fiyat aralığının oldukça geniş olmasını sağlar. Güvenilir bir siteden ürün seçeneklerini inceleyerek ihtiyacınız olan lensleri kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.