Renkli Lensler Hakkında

LensOptikal astigmatlı lensler, Lens Satın Al, En iyi lens markası, kontakt lens nedir, alcon lens, zeiss lens, aylık lens, en iyi lens markaları

Dünya Markalarından Numaralı Renkli Lensler

Renkli lensler sayesinde, dilediğiniz renk gözlere sahip olabilir ve numaralı olması sayesinde de gözlüğe ihtiyaç duymadan takabilirsiniz. Renkli lensler, kalitesiz işletmelerden temin edildiğinde gözlerde bozukluğa ve bazı sorunlara sebep olabilmektedir. Bunun yanında internetten online alışveriş yapabileceğiniz Lens Optikal firması, müşterilerine dünya markalarından ürünler sunmaktadır.

Renk Seçenekleri

Air optix, freshlook, freshlook hareli numaralı olmak üzere farklı lens seçeneklerine sahip olan Lensoptikal, müşterilerine daha önce kullandıkları ve memnun kaldıkları lens firmalarını tercih etme imkanı da sunmaktadır. Sitede göz değerlerinizi girdikten sonra renge karar vermeniz gerekmektedir. Ametist, mavi, kahverengi, zümrüt rengi, gri, yeşil, bal rengi, safir ve turkuaz renkleri bulabileceğiniz lensler, özel üretilmekte ve göz numaranıza göre gönderilmektedir.

Hediye Ürünler ve Promosyonlar

Site içindeki ürünlerde belirli adet satın alımda, müşterilerine hediye solüsyon gönderimi de sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren lensoptikal her zaman kaliteli ürün satışı sağlamak için çalışmaktadır. Bu yüzden reçetenizin fotoğrafını ürün sipariş ederken siteye yüklemeniz gerekmektedir. Aylık olarak sipariş verebileceğiniz renkli lenslerde günlük seçenekler de mevcuttur.

Kuruluk Yapmayan Lensler

Gözlerinizde kuruluk ve yaşarma yapmayacak olan kaliteli lensleri hem uygun lens fiyatları hem de promosyonlu almak için lensoptikal.com web sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Kalınlıkları rahatsız etmeyecek, geneli su içeren lenslerinizle, yepyeni bir göz rengine kavuşurken rahatça görebileceksiniz. Kullanacağınız lenslerde seçim yaparken kısa mı yoksa uzun süreli mi kullanacağınıza dikkat etmelisiniz.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…