Soflens 59 Lens Fiyatları

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

Soflens 59 lens fiyatları lensin satıcısı olan firmanın kalitesine göre, numarasına göre farklılık gösterir. Fiyat bilgisi alabilmek için önce uzman göz hekimine lens numarası yazdırmak gerekir ve sonrasında güvenilir optik firmalarından ürünü temin ederken fiyat öğrenmek gerekir. Soflens 59 lens bir kutu içerisinde 6 aylık kullanıma hazır halde blister şeklinde satışa sunulur. Eğer hastanın sağ ve sol göz numarası aynı ise bir kutu Soflens 59 lens satın almaları yeterlidir fakat göz numaraları farklı ise iki kutu farklı numaralarda lens almak gerekir. Bu nedenle fiyatlar değişkendir.

Bu markanın ürünlerinde %100 garanti sağlanır. Soflens 59 lens %59 oranında suya sahip olup bu sayede gözlerde kuruluk ya da batma gibi problemlere sebep olmamaktadır. Renginin şeffaf olması sebebi ile şeffaf lens kategorisinde yer almaktadır. Yani bu tip lenslerde renk seçeneği bulunmaz. Hem günlük kullanıma hem de aylık kullanıma müsait olduğu için ilk defa lens kullanan hastalar için uygundur.

soflens 59 takım
Soflens 59 Lens Fiyatları

Lens Kullanımı Nasıldır?

Soflens 59 lens alındığı zaman hasta lensi yukarı bakacak şekilde parmağına yerleştirir ve gözüne takar. Lens direk göze yapışacağı için düşme tehlikesi yoktur. Ancak lensi göze takmadan önce özel solüsyon içerisinde bekletmek gerekir. Eğer hasta günlük olarak kullanacaksa lensi gözünden çıkarttığı zaman da solüsyon içerisinde beklemelidir. İçerdiği su oranı ile ve son teknoloji ile üretilmesi sebebi ile kullanımı son derece rahat ve kolaydır. Eğer lens aylık olarak kullanılacaksa gözden çıkarıldığı zaman direk atılmalıdır.

Lens Güvenliği

Soflens 59 günümüzün en iyi lens markası olduğu için hastalar için son derece güvenilirdir. İçermiş olduğu oksijen miktarı sayesinde gözlerin sürekli olarak hava almasını sağlar ve tıkanıklığa yol açmaz. Öyle ki sağlıklı bir insanın gözleri ne kadar korunaklıysa bu markanın lenslerini kullanan hastaların da gözleri o kadar koruma altındadır. Hekim ile görüştükten sonra bu lensler alınabilir.

SOFLENS 59 ÜRÜNLERİNİ İNCELEYİN…

Ürünler Gör

[/Metin kutusu]

[/ Ux_banner]

Yorumlar