Zeiss Kontakt Lensler Hakkında

LensOptikal astigmatlı lensler, Lens Satın Al, En iyi lens markası, kontakt lens nedir, alcon lens, zeiss lens, aylık lens, en iyi lens markaları

Zeiss Kontakt Lensler

Zeiss kontakt lens ile dünyaya en güzel renkler ile bakma fırsatını yakalayabilirsiniz. Lensler; hipermetrop, miyop ve astigmat gibi göz sorunlarını tedavi edecek şekilde özel teknolojiler ile tasarlanmaktadır. Olağanüstü görme alanlarına erişmeniz için farklı ve yüksek teknolojiler ile lensler üretilmektedir. Hemen hemen her türlü göz rahatsızlığı için farklı seçenekleri bulundurmaktadır. Kullanımı ise bir o kadar basittir. Yine de kullanmaya başlamadan önce hekiminizden lens kullanma talimatları hakkında bilgi almanız gerekmektedir.  Zeiss üretimi olan lensler ile arzu ettiğiniz canlı görüntüye ulaşabilirsiniz. Kontakt lensler, eşsiz ve özel teknolojiler ile kullanıcıları düşünülerek üretilmektedir. Bu nedenle de her dönem en çok tercih edilen ve memnun kalma oranı yüksek olan lens markası olmayı başarmaktadırlar.

Kalitesi

Birinci sınıf malzemeden üretilmekte olan Zeiss kontakt lens ile birinci sınıf görüntü kalitesini elde edebilirsiniz. Kontakt lensler ile gözlüklerinizi rahatlıkla geride bırakabilirsiniz. Üstelik gözlükleriniz ile sınırlandığınızı hissederken, lensler ile kendi gözlerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Gözlüklerin engel olduğu her durumda günlük ya da aylık kontakt lens kullanımını tercih edebilirsiniz. Günlük veya aylık lens kullanımlarında en doğru süreyi, uzman hekiminiz belirlemektedir. Uzun süreli lens kullanımlarında, gözlerde kuruluk gibi pek çok sorun meydana gelebilir. Özellikle uzun süreli kullanıma izin veren lensler hakkında detaylı bir bilgi almanız gerekmektedir. Günlük lenslerde ise gün sonunda lenslerin çıkarılması gerekmektedir. Belirlenen süre dışında lensleri kullanmaya devam etmek, sağlıklı değildir.

Üst Düzey Teknoloji ile Zeiss Kontakt Lens

Zeiss kontakt lens, gözleriniz ile büyük bir oranda uyumlu bir şekilde hareket etmektedir. Gözlük kullananlar için büyük oranda bu nedenle rahatlık sağlamaktadır. Gözleriniz ile uyum sağlaması sonucunda kullanım esnasında büyük bir rahatlık vaat etmektedir. Gözlüklerin uzun süreli kullanımda oluşturduğu izlerden de lensler ile kurtulmanız mümkündür. Gözlükler ile yaşamış olduğunuz tüm aksaklıkları lens kullanarak yok edebilirsiniz. Daha rahat ve net görüntülere ulaşmanız için Zeiss firması tarafından üretilen lensleri tercih edebilirsiniz.

Olumlu Yönleri

Lens kullanımının sağladığı bir diğer olumlu yön ise; kullanım esnasında büyük rahatlıklar sağlamasıdır. Rahat bir şekilde kozmetik ürünlerini kullanabilirsiniz. Soğuk havalarda buğulanan gözlüklere artık Zeiss kontakt lens ile veda edebilirsiniz. Tatilde, sporda ve günlük her aktivite de rahatlıkla lenslerinizin kullanımına devam edebilirsiniz. Kullanım rahatlığı nedeniyle de Zeiss lensler yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Kolay bir şekilde kullanıma ve avantajlara sahip olması nedeniyle kullanıcılar Zeiss kontakt lenslerden memnun kalmaktadır. Zeiss numaralı Kontakt lensler ile hemen hemen her göz sorununda rahat bir şekilde kullanılabilir.

Kullanılan Malzeme

Yüksek kalite malzemeler ile üretimi sağlanan lensler, gözler ile tam uyum sağlamaktadır. Her göz kırpma sonrasında gözlerin nefes alması üzerine tasarlanmaktadırlar. Gözlerin nefes alma özelliğini destekleyen yüksek oranda su içeriğine de sahiptir. Sahip olduğu özellikler ve teknoloji sayesinde gözlerde varlığı hissedilmemektedir. İlk defa lens kullanımında olacak kişiler için eşsiz bir rahatlık sağlamaktadır. Lenslerin her biri farklı göz sorununa odaklanmaktadır. Bu nedenle doğru lens seçimi oldukça önemlidir. En verimli görüş alanına sahip olmak adına, lens tipi doğru bir şekilde seçilmelidir. Yanlış bir tercih sonrasında arzu edilen görüntü sağlıklı bir şekilde kullanıcıya ulaşmamaktadır. Lens tipine karar vermeden önce uzman hekimden tavsiye alınmalıdır.

Hijyen

Zeiss kontakt lens kullanımında da diğer lensler gibi hijyen oldukça önemlidir. Özellikle kozmetik ürünlerini kullandıktan sonra ve lensler çıkarıldıktan sonra dikkatli olunmalıdır. Lens takma ve çıkarma işlemlerinden önce eller tamamen temizlenmelidir. Lens kutularında bulunan solüsyon belirli aralıklarla değiştirilmelidir. Aksi takdirde gözlerin enfeksiyon kapması söz konusudur. Lenslerin kullanımı ne kadar rahat olsa da dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır.  Hekim ve lens talimatlarına uygun olarak lenslerin devamlılığı sağlanmalıdır. Gözlerde herhangi bir kızarıklık, bulanıklık, aşınma, kaşınma ya da farklı bir sorun var ise; lens kullanımına ara verilmelidir. Gözlerde var olan sorun tedavi edildikten sonra hekiminizin talimatları doğrultusunda lens kullanımına devam edebilirsiniz.

Zeiss Kontakt Lens Çeşitleri

Zeiss Kontakt lensler aylık ya da günlük lens seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Zeiss ile sağlıklı ve rahat görüş alanlarına sahip olabilirsiniz. Lens kullanmaya karar verdikten hemen sonra uzman bir hekime muayene olmanız gerekmektedir. Hekiminizin talimatları doğrultusunda kullanmanız gereken lens tipine en doğru kararı verebilirsiniz. Hatalı lens seçimi ile beklediğiniz net görüntüye ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Her göz için belirlenen derecelere uygun ve göz sorununu tedavi edecek şekilde tasarlanan lensleri tercih etmeniz gerekmektedir.

  • ZEISS Contact Day 1
  • ZEISS Contact Day 30 spheric
  • ZEISS Contact Day 30 compatic
  • ZEISS Contact Day 30 air
  • ZEISS Contact Day 30 toric

Bu seçenekler arasından gözlerinize en uyumlu olan lens tipini seçmeniz oldukça önemlidir. Hatalı bir lens seçimi sonrasında gözlerde istenilen net görüntü sağlanamadığı gibi rahat bir kullanım da söz konusu olmayacaktır. Uzman hekiminizin yönlendirmesi ile en doğru lens tipine karar verebilirsiniz.