LENS OPTIKAL

Kağan Optik Lens firması olarak İstanbul’da 2003  yılından itibaren faaliyet gösteren bir gözlük firması olup www.lensoptikal.com adresiyle internet ortamında da satışa başlamıştır. lensoptikal.com müşteri odaklı hizmet anlayışı, yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Lens Optikal’in her çalışanı, profesyonel anlayışla mesleki deneyimlerini iş başında eğitimle destekliyor. Çalışanlarımız sürekli, kaliteli hizmet sunmakta ve hastaların çeşitli ihtiyaçlarına en kısa sürede, kaliteli, akılcı çözümler sunma sorumluluğunu üstlenmektedir.

Her durumda hasta memnuniyetini esas alan tüm çalışanlarımız en iyi hizmeti vermek için sürekli eğitimden geçmektedir.

Deneyimli optisyen kadromuz, yenilikçi yaklaşımları sürekli takip ederek en ideal çözümleri geliştirmek için bilgilerini en doğru ve verimli şekilde hizmet sunar.

Hedefimiz, memnuniyeti odaklı, kaliteli sağlık hizmetlerini en ekonomik şekilde sunmaktır. Vizyonumuz, gelişen kontakt lens ürünlerini sürekli takip ederek, Türkiye’nin lider kontak lens merkezi olmak.

Lens Ürünleri %100 orjinal ürünler olmakla birlikte distribütör firmaların garantisi altındadır.

Bir çok çeşit içeren web sayfası içerisinde lens fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Lensoptikal.com web sitesi üzerinde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünler acuvue oasys ve air optix plus hydraglyde olarak açıklanmıştır.

Firmamıza, Coopervision firması tarafından 2019 yılının yıldız iş ortağı ödülünü verilmiştir.

 

Kalite politikamız

  • Tıbbi bakım sağlarken insan sağlığına önem vermek.
  • Irk, cinsiyet ve din ayrımı gözetmeksizin insan hayatına sonsuz saygı.
  • Ürünler hakkında en doğru ve güncel bilgileri sunmak.
  • Hastalara en gelişmiş, yeni teknoloji lens ürünlerin takibini sağlayıp sunmak.
  • Yüksek eğitimli insan kaynağımız olduğunun bilincinde hareket etmek
  • En gelişmiş ve yeni lenslerin kullanıcılara ulaştırılmasında öncülük etmek

Lens optikal web sitesi üzerinden kredi kartı ile alışveriş imkanı da sunulmaktadır. Ayrıca bonus ve world kartlara 4 taksit imkanıda sunmaktadır.

Web sitemizin kampanyalar menüsünü ziyaret ederek çoklu alımlarda ekstra hediyeler sunulduğunu göreceksiniz. Bu sebeple lens ürünlerini ve kampanyalarını incelemenizi tavsiye ediyoruz.