LENS MARKALARI

Johnson & Johnson
Acuvue Oasys, Acuvue Oasys 1-Day, Acuvue Oasys Multifocal ve Acuvue Moist sferik astigmatlı ve multifokal kontakt lens çeşitleri ile hem günlük, hem de aylık alarak birçok seçenekleri ve özellikleri ile sunulmaktadır. Bu yüksek konforlu yumuşak kontakt lenslerden, size uygun olan lensi, ekonomik fiyatlar ile online sipariş verebilirsiniz.

Alcon
Air Optix Aqua, Air optix Plus Hydraglyde aylık kullanımlı lensler olup sferik lenslerdir. 30 geceye kadar sürekli kullanımda uyuyabilmeniz için tasarlanan Air Optix Night&Day aqua yine aylık lens grubundadır. Günlük kullan-at lensler Dailies ve Total one sferik günlük lens çeşitleri ile sunulmaktadır. Air optix hydraglyde multifocal uzak yakın bir arada aylık lenslerdir. Astigmalı lensler olarak alcon air optix plus hydraglyde for astigmatism ürününü en çok tercih edilen astigmalı lenslerdendir. Ayrıca renkli kontakt lens olarakta air optix colors ve freshlook kontakt lenslerini üretmektedir.

Bausch + Lomb
Soflens 59 ve Soflens for Astigmatism oksijen geçirgenliği yüksek, ince hidrojel kontakt lenslerdir. Purevision 2 HD aylık kullanıma sahip sferik silikon hidrojel lenslerdir ayrıca astigmatlı ve multifokal kontakt lensleri de bulunmaktadır. Bio True Oneday lensler günlük kullan at lensler olarak sferik lens grubundadır. Konfor ve görüş netliği ile öne çıkan yeni ürünü Ultra ve Ultra for astigmatism kontakt lenslerde miyop, hipermetrop ve astigmatlı kontakt lensler olarak bulunmaktadır.

Cooper Vision
Biofinity, Biofinity XR, Proclear, Biofinity Multifocal, Avaira vitality. Clariti 1-day ve My day gibi bir çok ürün çeşitleri bulunmaktadır.
Tüm bu kontakt lensleri en uygun fiyatlar ile LensOptikal.com web sitemizden online sipariş verebilirsiniz.