Birçok farklı görme bozukluğunun düzeltilmesinde, kullanıcılarına oldukça konforlu bir deneyim sunarak fayda sağlayan kontakt lens markaları, günden güne gelişen özellikleriyle de dikkat çekmeyi sürdürmektedir.

Kontakt Lens Kullanıcılarının Vazgeçemediği Lens Markaları

Göz sağlığının ön planda tutulduğu üretim süreçleri boyunca her adımda müşteri kitlelerine hitap etmeyi başaran lens markaları, rekabet alanlarında da göz dolduran pek çok detay ile öne çıkmaktadır. Görme ile ilgili sorunları düzeltme amaçlarının yanı sıra değişen moda akımlarına uyum sağlamak isteyen kişiler için benzersiz bir kozmetik etki yaratma güçleri de bulunan kontakt lensler, gözde markalardaki koleksiyon içeriklerinin artmasıyla ise potansiyel kullanıcıların daha fazla marka araştırması yapmasına zemin hazırlamıştır.

İsteklerine cevap verecek en doğru lensi, güvenilir bir platformdan uygun fiyata almak isteyenlerin uğrak adresi haline gelen Lens Optikal, dünya çapında bilinirliği olan lens markalarına herkesin kolaylıkla ulaşabilmesini sağlamaktadır. Profesyonel ekibi ve şeffaf satış stratejisi ile LensOptikal, en popüler lens markalarını sizler için araştırmaya ve sunmaya devam etmektedir.

Johnson & Johnson

Acuvue Oasys, Acuvue Oasys 1-Day, Acuvue Oasys Multifocal ve Acuvue Moist sferik astigmatlı ve multifokal kontakt lens markaları ile hem günlük, hem de aylık alarak birçok seçenekleri ve özellikleri ile sunulmaktadır. Bu yüksek konforlu yumuşak kontakt lenslerden, size uygun olan lensi, ekonomik fiyatlar ile online sipariş verebilirsiniz.

Alcon

Air optix Plus Hydraglyde aylık kullanımlı lensler olup sferik lenslerdir. 30 geceye kadar sürekli kullanımda uyuyabilmeniz için tasarlanan Air Optix Night&Day aqua yine aylık len iyi ens markalarındandır. Günlük kullan-at lensler Dailies ve Total one sferik günlük lens çeşitleri ile sunulmaktadır. Air optix hydraglyde multifocal uzak yakın bir arada aylık lenslerdir. Astigmatlı lensler olarak alcon air optix plus hydraglyde for astigmatism ürününü en çok tercih edilen astigmatlı lenslerdendir. Ayrıca renkli kontakt lens olarak air optix colors ve freshlook kontakt lenslerini üretmektedir.

Bausch + Lomb

Soflens 59 ve Soflens for Astigmatism oksijen geçirgenliği yüksek, ince hidrojel kontakt lenslerdir. Purevision 2 HD aylık kullanıma sahip sferik silikon hidrojel lenslerdir ayrıca astigmatlı ve multifokal kontakt lensleri de bulunmaktadır. Bio True Oneday lensler günlük kullan at lensler olarak sferik lens grubundadır. Konfor ve görüş netliği ile öne çıkan yeni ürünü Ultra ve Ultra for astigmatism kontakt lenslerde miyop, hipermetrop ve astigmatlı kontakt lensler olarak bulunmaktadır.

Cooper Vision

Biofinity, Biofinity XR, Proclear, Biofinity Multifocal, Avaira vitality. Clariti 1-day ve My day gibi bir çok kaliteli lens markaları bulunmaktadır.
Tüm bu kontakt lensleri en uygun fiyatlar ile LensOptikal.com web sitemizden online sipariş verebilirsiniz.