749.00 

La Bella Real Serisi olarak bir çok  farklı renk seçeneği (Aqua, Brilliant, Shadow, Cappucinno, Desert, Platinium, Smoky, Caramel, Espresso) ile üretilmiş hareli renkli lenslerdir.

749.00 

La Bella Milano Serisi olarak bir çok  farklı renk seçeneği (Diamond, Dimgrey, Emerald, Iceberg, Lazord, Oliva, Zircon, Giallo, Marine, Pearl, Coco, Lemon,Pixie Blue,Pixie grey...

749.00 

La Bella Milano Serisi numarasız olarak bir çok  farklı renk seçeneği (Black, pixie Brown, Diamond, Dimgrey, Emerald, Iceberg, Lazord, Oliva, Zircon, Giallo, Marine, Pearl, Coco...

749.00 

La Bella Real Serisi numarasız olarak bir çok  farklı renk seçeneği (Aqua, Brilliant, Shadow, Cappucinno, Desert, Platinium, Smoky, Caramel, Espresso) ile üretilmiş hareli renkli lenslerdir.

749.00 

La Bella Premium Serisi numaralı olarak bir çok  farklı renk seçeneği ((Blue, Grey, Green, Hazel, Floransa, Vegas, Havana, Moss Green, Ipanema, Latin Brown) ile üretilmiş haresiz renkli lenslerdir.

749.00 

La Bella Premium Serisi numarasız olarak bir çok  farklı renk seçeneği ((Blue, Grey, Green, Hazel, Floransa, Vegas, Havana, Moss Green, Ipanema, Latin Brown) ile üretilmiş haresiz renkli lenslerdir.

749.00 

La Bella Exclusive Serisi, haresiz numarasız olarak bir çok  farklı renk seçeneği (chanel blue, chanel brown, chanel gray, chanel green, dark blue, dark brown, dark gray, dark green) ile üretilmiş haresiz renkli lenslerdir.

749.00 

La Bella Exclusive Serisi olarak bir çok  farklı renk seçeneği (chanel blue, chanel brown, chanel gray, chanel green, dark blue, dark brown, dark gray, dark green) ile üretilmiş haresiz renkli lens.

949.00 

El Amore numarasız renkli lensler doğal görünüm ve sıra dışı inanılmaz renk seçeneklerinin ile en ucuz renkli lens fiyatları LensOptikal.com da. Bu ürün kutu içerisinde, 1 çift (2 adet) vardır.

949.00 

El Amore retro serisi numarasız renkli lensler doğal görünüm ve sıra dışı inanılmaz renk seçeneklerinin ile en ucuz renkli lens fiyatları ile. Bu ürün kutu içerisinde, 1 çift (2 adet) vardır.

949.00 

El Amore numaralı renkli lensler doğal görünüm ve sıra dışı inanılmaz renk seçeneklerinin ile en ucuz renkli lens fiyatları LensOptikal.com da. Bu ürün kutu içerisinde, 1 çift (2 adet) olarak satışa sunulmuştur.

949.00 

El Amore retso serisi numaralı renkli lensler doğal görünüm ve sıra dışı inanılmaz renk seçeneklerinin ile en ucuz renkli lens fiyatları ile, bu ürün kutu içerisinde, 1 çift (2 adet) vardır.

İndirim!
1,169.00 

Desio Two Shades Of Grey Numaralı renkli lensler, doğal görünümlü benzersiz bir tasarıma sahip olup Darker Grey, Lıghter Grey olmak üzere 2 farklı renk olarak satışa sunulmuştur.

İndirim!
1,219.00 

Desio Coffee Collection renkli lensler, doğal görünümlü benzersiz bir tasarıma sahip olup Espresso, Cappuccino, Cherry Coffee, Black Coffee olmak üzere 4 farklı renk

İndirim!
1,169.00 

Desio Sensual Beauty numaralı renkli lensler, doğal görünümlü benzersiz bir tasarıma sahip olup Icy Blue, Desert Dream, Caramel Brown olmak üzere 3 farklı renk...

İndirim!
1,169.00 

Desio attitude quarterly numaralı renkli lensler, doğal görünümlü benzersiz bir tasarıma sahip olup Irresistible Blue, Charming Green, Tender Hazel, Precious Grey olmak üzere 4 farklı renk...

İndirim!
900.00 

Desio attitude mountly 1 tone numarasız renkli lensler, doğal görünümlü benzersiz bir tasarıma sahip olup Sublime Grey, Lush Green, Shameless Hazel, Angelic Blue olmak üzere 4 farklı renk...

İndirim!
1,169.00 

Desio Two Shades Of Grey Numarasız renkli lensler, doğal görünümlü benzersiz bir tasarıma sahip olup Darker Grey, Lıghter Grey olmak üzere 2 farklı renk olarak satışa sunulmuştur.

İndirim!
1,169.00 

Desio Sensual Beauty renkli lensler, doğal görünümlü benzersiz bir tasarıma sahip olup Icy Blue, Desert Dream, Caramel Brown olmak üzere 3 farklı renk olarak satışa sunulmuştur.

İndirim!
1,169.00 

Desio attitude quarterly renkli lensler, doğal görünümlü benzersiz bir tasarıma sahip olup Irresistible Blue, Charming Green, Tender Hazel, Precious Grey olmak üzere 4 farklı renk...

İndirim!
1,219.00 

Desio Coffee Collection renkli lensler, doğal görünümlü benzersiz bir tasarıma sahip olup Espresso, Cappuccino, Cherry Coffee, Black Coffee olmak üzere 4 farklı renk olarak satışa sunulmuştur.

İndirim!
759.00 

Adore Bi Tone Numaralı renkli lensler, italyan teknolojisi ile doğallık yansıtan renkli lensler üç farklı renk tonlamaları ile 7 adet renk ( Yellow, Aqua, Blue, Gray, Green, Hazel, Honey ).

İndirim!
759.00 

Adore Bi Tone Numarasız renkli lensler, italyan teknolojisi ile doğallık yansıtan renkli lensler üç farklı renk tonlamaları ile 7 adet renk ( Yellow, Aqua, Blue, Gray, Green, Hazel, Honey ).

İndirim!
759.00 

Adore Dare Tone Numarasız renkli lensler, talyan teknolojisi ile doğallık yansıtan renkli lensler üç farklı renk tonlamaları ile 7 adet renk ( Violet, Aqua, Blue, Gray, Green, Hazel, Yellow ).

İndirim!
759.00 

Adore dare tone numaralı renkli lensler, italyan teknolojisi ile doğallık yansıtan renkli lensler üç farklı renk tonlamaları ile 7 adet renk ( Violet, Aqua, Blue, Gray, Green, Hazel, Yellow ).

İndirim!
759.00 

Adore Tri Tone Numarasız renkli lensler, italyan teknolojisi ile doğallık yansıtan renkli lensler üç farklı renk tonlamaları ile 7 adet renk ( Blue, Light Blue, Gray, Green, Hazel, Light Gray, Light Green ).

İndirim!
759.00 

Adore Tri Tone Numaralı renkli lensler, italyan teknolojisi ile doğallık yansıtan renkli lensler üç farklı renk tonlamaları ile 7 adet renk ( Blue, Light Blue, Gray, Green, Hazel, Light Gray, Light Green ).

569.90 

Air Optix Colors lensler dünyada tek silikon hidrojel renkli lensdir. Air optix colors 12 farklı renk seçeneğiyle ön plandadır. Günlük kullanım, aylık değişim sıklığı olan renkli lenslerdir.

569.90 

Air Optix Colors lensler dünyada tek silikon hidrojel renkli lens. Air optix colors 12 farklı renk seçeneğiyle ön plandadır. Günlük kullanım, aylık değişim sıklığı olan renkli lenslerdir.  

569.90 

Freshlook colors blends numarasız lensler hidrojel yapısı ile kullanımı oldukça rahattır. Gözleri renkli olanların bile rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan renkli lens lerdir.

569.90 

Freshlook colors blends numaralı renkli lensler ülkemizde lens sektöründe en çok sevilen ve tercih edilen bir ürün olmasıyla da ön plana çıkmaktadır.

Zamanın trend ürünleri arasında yer alan yeşil kontakt lensler, farklı göz rengine sahip kişilerin daha parlak ve dikkat çekici bir görünüm kazanmasında oldukça etkilidir. Bununla birlikte sahip oldukları göz kusurlarını gidermenin yanı sıra daha şık ve tarz bir görünüme sahip olmak isteyen kişilerin tercihleri arasında da bu tip renkli lensler bulunmaktadır.

Yeşil Renkli Lensler

Bugün için en çok satan renkli kontakt lens çeşitlerinden biri olan yeşil lensler, özellikle koyu renk gözlere sahip kullanıcıların da istedikleri yeşil tonlarında bir göz rengine sahip olmalarında etkilidir. Öyle ki doğal yeşil göz, dünya nüfusunun sadece küçük bir bölümünde bulunmaktadır. Diğer renkli lenslere oranla uygun gözlerde çok daha natürel görünen bu grup lensler hem koyu hem de açık renk seçenekleri ile birçok alt tonla uyum sağlayabilmektedir. Farklı limbal halkalara sahip olan ve her kullanıcıya uygun hare seçenekleri bulunan lensler ile arzulanan yeşil göz rengine en yakın görünümü elde etmek de mümkündür. Siz de göz renginize ve şeklinize en uygun yeşil renkli kontakt lens seçenekleri ile tanışmak için lensoptikal.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi arasında, yeşil renkli kontakt lens serilerinden mükemmel uyumu yakalayabileceğiniz tonu seçebilir ve bu sayede hayal ettiğiniz göz rengine kavuşabilirsiniz.

Yeşil renkli lensler kimlere yakışır?

Yeşil renkli lens tercih ederken, kişinin kendi göz rengi oldukça belirleyici bir faktördür. Buna göre yeşil tonlarına yakın göz rengine sahip kullanıcılarda, lensin renginin çok daha hoş ve çarpıcı durması söz konusudur. Buna göre kahverengi ve ela rengi gözlere sahip kişiler, birçok tondaki yeşil lensleri rahatlıkla kullanabilmektedir. Oldukça sık tercih edilen bu renk kontakt lenslerde, doğal bir görünüm yakalayabilmek açısından en doğru tonu seçmek de oldukça önemlidir.

Buna göre aşağıdaki ipuçları, farklı göz rengine sahip olan ve yeşil lens kullanmak isteyen kişiler için faydalı olacaktır:

Koyu kahverengi gözlere uygun yeşil lensler: Özellikle siyaha yakın göz rengine sahip olan kişilerin doğal bir görünüm elde etmesi adına daha fazla haresi bulunan yeşil lensleri tercih etmeleri tavsiye edilmektedir. Hareli lensler ayrıca, mevcut göz yapısını çok da büyük gösterebilmektedir. Çok koyu göz yapısına sahip olan kullanıcılar için uygun olan üç tonlu yeşil lensler ise alttaki koyu tona rağmen yeşil rengin daha fazla belli olmasını sağlamaktadır.

Açık kahverengi ve ela renkli gözlere uygun yeşil lensler: Ela ve açık kahverengi göz rengine sahip kişiler, yeşil kontakt lenslerde en iyi ve doğal sonucun alınabileceği kullanıcı grubudur. Bu kişilerde yeşil tonu, kusursuz bir şekilde görünebilmektedir. Yeşilin daha hafif bir etkisini yakalamak isteyenler, tek tonlu kontakt lensleri tercih edebilir. Daha net bir yeşil etkisi ise iki veya üç tonlu kontakt lenslerle elde edilebilmektedir. Özellikle açık kahverengi göz rengini kolaylıkla kapatabilen en iyi renkli kontakt lensler, yeşil ve amber tonlarının harmanlandığı seçeneklerdir.

freshlook renk katalogu, hareli gri, hareli mavi, hareli yeşil
Air Optix Colors numaralı, renkli lens al, renkli numaralı lens, Air optix Lens Renkleri

Kimler yeşil renkli lens kullanabilir?

Özellikle 70’li yıllardan sonra ülkemizde kullanımı yaygınlaşmaya başlayan kontakt lensler, bugün için oldukça gelişmiş bir teknolojik süreç dahilinde üretilmektedir. Bu özellik, şeffaf veya renkli lensleri çok daha kaliteli ve güvenilir hale getirmektedir. Hem kullanım kolaylığı hem de kullanıcı sağlığını yüksek oranda gözetmesi ile yumuşak renkli lensler, görme kusuru olan veya olmayan kişilerce sıklıkla tercih edilmektedir. Buna göre diğer lens çeşitlerinde olduğu gibi yeşil lens kullanmak isteyen kişilerin de şu özelliklere sahip olması önemlidir:

  • Gözlerde kronik enfeksiyon bulunmaması,
  • Gözün ve göz kapaklarının yapısının normal olması,
  • Göz yaşı azlığı ve benzeri bir sağlık sorununun olmaması,
  • Sistemik hastalıklara bağlı ilaç kullanımının olmaması,
  • Çok yüksek oranda kornea astigmatizmasının bulunmaması,
  • Göz tansiyonu cerrahisinin geçirilmemiş olması,
  • Yeterli el becerisine sahip olunması,
  • Lens kullanımı, dezenfeksiyonu ve saklanmasına yönelik talimatlara doğru uyulması adına yeterli bilinç düzeyine sahip olunması,
  • Göz yüzeyi konjonktivasında herhangi bir dejenerasyonun bulunmaması.

Gözlerin daha yeşil görünmesi nasıl sağlanır?

Geçmişten günümüze yeşil göz rengi, birçok toplumda güzelliğin sembollerinden biri olarak kabul edilmektedir. Bu açıdan bakıldığında, mevcut bir görme bozukluğunu düzeltmek isteyen veya yalnızca kozmetik açıdan farklılık yaratmayı düşünen kişilerin yeşil lens tercih etme oranları da bir hayli fazladır. Hem açık hem de koyu tonları bulunan ve birbirinden farklı birçok özelliği olan bu kontakt lensler, yoğun bir yeşil rengi isteyenlerin ihtiyaçlarına da kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir.

Genel anlamda bakıldığında yeşil renkli kontakt lensler, her türlü göz rengini değiştirmek üzere üretilmektedir. Ancak bu noktada, kişinin kendi göz renginin koyuluğu veya açıklığı da mutlaka dikkate alınmalıdır. Özellikle ekstra yeşil bir görünüme kavuşmayı hayal eden kullanıcıların, birden fazla tona sahip lensleri kullanmaları önerilmektedir. Doğru lensi seçtikten sonra tercih edilecek yeşil bir aksesuar veya göz rengini öne çıkaracak makyaj hileleri ile görünümü daha dikkat çekici kılmak da mümkündür.

Buna göre;
– Yeşil lens kullanan kadınlar makyajlarında yeşilin ve morun tonlarını kullanabilir.
– Yeşil lens kullanıcıları kırmızı tonlu kıyafetlere mutlaka gardıroplarında yer vermelidir.
– Bronz, bakır ve altın renkli farlar ile yeşili daha çarpıcı hale getirmek de mümkündür.
– Yeşil lens tercih edenlerin ayrıca kumral ve küllü saç modelleri veya kızıl ve tonlarında saç rengi ile göz alıcı göründükleri de bilinmektedir.

Air Optix Colors Numarasız Kampanya

Yeşil lens çeşitleri nelerdir?

Yeşil renkli kontakt lensler, temelde hareli ve haresiz olarak sınıflandırılmaktadır. Hareli lenslerin çevresinde siyah bir çerçeve bulunmakta ve bu sayede gözlerin daha koyu görünmesi sağlanmaktadır. Haresiz kontakt lenslerde ise herhangi bir çerçeve bulunmamaktadır ve bu da lensin bir nebze daha belirgin olmasına yol açmaktadır. Bununla birlikte tek tonlu, iki tonlu ve üç tonlu yeşil lenslerle de kullanıcının istediği tam görünüm elde edilebilmektedir. Yeşil lens kullanmak isteyen kişilerin seçim yapmadan önce göz taban renklerinin yanı sıra ten ve saç renklerini de dikkate alması gerekmektedir. Her ne kadar kullanım için belli bir yaş kriteri bulunmasa da yeşil kontakt lens alacak kişilerin lens kullanım özelliklerine hakim olması da göz sağlığının korunması açısından önemlidir.

Yeşil renkli kontakt lenslerin de günlük, aylık, 6 aylık ve yıllık kullanıma uygun çeşitleri mevcuttur. Bunlar arasından en doğru tercihi yapmak için marka özelliklerinin ve ürün renk detaylarının göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Bu konuda size yardımcı olacak LensOptikal uzman optisyenleri ile istediğiniz görünüme kavuşmanız ve görme deneyiminizi tam anlamıyla iyileştirmeniz mümkün olmaktadır. En iyi ve doğal yeşil renk tonlarını keşfetmek için lensoptikal.com adresimize göz atabilirsiniz.

Kaliteli Lens Satış Marketi

Lens alırken fiyatlardan önce dikkat edilmesi gereken şey güven ve kalitedir. İşte bu noktada ön plana çıkan firmamız tarafından sizlere en iyi şekilde hizmet veriliyor ve hem kalitesi yüksek hem de fiyatları uygun olan lens çeşitleri kullanıma sunuluyor. Bu nedenle siz de Lens Optikal online market ile tanışın ve birbirinden kaliteli lens markalarının kullanışlı lenslerini uygun fiyatlar ile satın alın. lensoptikal.com sitemizden her zaman hizmet alabilirsiniz.

Numaralı yeşil lens var mıdır?

Yeşil kontakt lensler, kullanıcı ihtiyacına yönelik olarak numaralı veya numarasız şekilde üretilebilmektedir. Bu lensler, üretim aşamasında birçok testten geçirilmekte ve bu sayede güvenirlikleri kanıtlanmaktadır. Optik amaçlara hizmet etmeleri adına gözbebeğine tamamen uyum sağlayacak şekilde üretilen renkli kontakt lensler, birçok kırma kusurunun tedavisinde de kullanılmaktadır. Buna göre astigmatizm, miyopi, hipermetrop gibi görme bozukluklarına sahip kişiler aynı zamanda göz renklerini değiştirmeyi arzuladıkları takdirde, göz yapılarına uygun bir renkli kontakt lensi tercih edebilir.

Üretim sürecinin son aşamasında yeşil renk tonları eklenerek hazırlanan yeşil kontakt lensler ile ayrıca gözün renkli tabakası olan irisin sonradan veya doğuştan hasarlı olması durumuna karşın işlevsel bir görme deneyimi elde etmek de mümkün olmaktadır. Göz kusurunu düzeltmek için olsun veya olmasın renkli lens kullanımının öncesinde de mutlaka kişilerin uzman bir göz doktoruna muayene olması ve uygun lens reçetelerini alması gerekmektedir..

Erkeklerde yeşil lens seçimi nasıl olmalıdır?

İnsanların göz tipi, diğer fiziksel özellikleri gibi birbirinden farklıdır. Bu nedenle renkli lens tercihi öncesinde göz rengine ve göz şekline uygun lenslerin tespit edilmesi önemlidir. Erkekler tarafından da sıklıkla kullanılan yeşil renkli kontakt lensler, diğer renkli lenslere oranla çok daha doğal bir görünüm elde etmeyi kolaylaştırmaktadır. Daha çok koyu yeşil tonlarını ve yeşile dönük ara tonları tercih eden erkek kullanıcılar, kadınlara oranla daha az belirginlik istemektedir. Bu sebeple de erkeklere önerilen lens çeşitlerinde ağırlıklı olarak hareli ürünlere yer verilmektedir. Ten, göz ve saç rengine uygun tonlarda yeşil lens kullanmak, erkek kullanıcıların aşırıya kaçmadan unutulmaz bir izlenim bırakmalarına yardımcı olacaktır.

Esmerlere yeşil renkli lens yakışır mı?

Renkli kontakt lens seçiminde doğal görünüm, birçok kullanıcının birincil hedefidir. Bununla birlikte bazı kişiler özellikle daha frapan renk tonlarını da tercih edebilmektedir. Renkli lensler söz konusu olduğunda öne çıkan yeşil lens markaları, doğallıktan vazgeçmeyenlere oldukça uygun seçenekler sunmaktadır. Bu süreçte kişinin ten rengi de değişken faktörler arasında öne çıkmaktadır. Daha esmer tenliler, çoğunlukla renkli lens kullanımından kaçınabilmektedir. Ancak doğru tonlar ile bu grup kullanıcıların da ideal bir görünüme kavuşmaları mümkündür. Hem göz sağlıklarını korumak hem de estetik açıdan farklılık yaratmak adına bu kişilerin ten renginin karşıtı bir lens seçmesi tavsiye edilmektedir.

Genelde ten rengini ortaya çıkarma özelliği bulunan yeşil tonları, esmer tene yakışan renkler arasında sayılabilmektedir. Esmerlerin en yaygın kullandığı lens renkleri zümrüt yeşili lenslerdir. Ayrıca, hareli yeşiller de esmerlere oldukça yakışan renkli kontakt lensler arasındadır.