Alışveriş sitemize girmeniz veya sitemizdeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıda belirtilmiş koşulları kabul etmiş olduğunuz anlamına gelir.
lensoptikal.com site ve site uzantısında var olan her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları, fiyat politikası ve sitede mevcut olan tüm bilgileri önceden ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma ve yayını tamamen kaldırma hakkını saklı tutar. Sitede yapılan değişiklikler yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı veya siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.
 
lensoptikal.com  üye tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-mail adresi, sabit, mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-mail, sms, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla ulaşma hakkı bulunmaktadır. Üye işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksi bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe lensoptikal.com un kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.
 
lensoptikal.com, sözleşmenin ihlali, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 
Online alışveriş sitesi lensoptikal.com un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. lensoptikal.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
 
lensoptikal.com, bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, lensoptikal.com alan adı, logo, grafik veya bilgi amaçlı sunulan teknik verilerin sahibi ve lisans sahibidir. Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayımlanamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
 
lensoptikal.com online alışveriş sitesinde yer alan tüm bilgiler tavsiye niteliğinde olup tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Bu bilgilendirme göz hekimine olan ihtiyacı ortadan kaldırmaz. Özellikle ilk kez lens kullanacak olan ziyaretçilerimizin doktor kontrolünden geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde oluşacak sorun veya problemlerden lensoptikal.com sorumlu tutulamaz.
lensoptikal.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.
 
Önemli : 5193 sayılı kanun yönetmeliği gereği reçetesiz lens satışı yasak olup reçetenizi sipariş öncesi veya sonrası in**@le*********.com mail adresimize mail olarak gönderiniz.