Numaralı Lens Fiyatları

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

Numaralı lensler, göz kusura sahip olan kişilerde bu kusurun giderilmesi ve daha iyi görmenin sağlanması amacı ile kullanılan lenslerdir. Numaralı lens fiyatları hakkında kesin bir rakamdan söz etmek mümkün değildir. Çünkü bu konuda çok fazla sayıda ürün ve hizmet veren firma vardır. Ancak lens alırken fiyatlarından çok kalitesine odaklanmak gereklidir. Göz sağlığı konusunda doğrudan etki edecek bir konuda maliyetten kaçınmak, zarar görülmesine yol açabilir.

Numaralı Lens Fİyatları

Aylık Lensler

Aylık lens olarak adlandırılan lensler, 30 gün boyunca kullanılabilen yüksek konforlu lenslerdir. Bu lensler arasından en çok bilinenlerden biri Air Optix for Aqua markalı olanlardır. 30 güne kadar kusursuz ve istikrarlı görüş kalitesi sağlayan Air Optix for Aqua lensler, gözyaşı ile desteklenmiş yapısı ile göz kuruluğunun da önüne geçmektedir. Numaralı lens fiyatları konusunda bu lenslerin fiyatları oldukça uygundur. Aylık lensler arasında yer alan bir diğer lens ise PureVision 2 HD lenslerdir. Net görüş kalitesi elde etmek için sıklıkla başvurulan bu lensler, ışık dalgalanmalarına karşı da net görünüm sağlamaktadır. Yüzde 36 oranında su barındıran PureVision 2 HD lensler, gözün doğal yapısı ile de oldukça uyumludur ve bu sayede gözde yanma, batma gibi sorunların meydana gelmesine engel olmaktadır.

Astigmat Lensler

Astigmat, kornea veya göz merceğindeki kavisin normalden farklı olması nedeni ile bulanık görüşe neden olan durumdur. Astigmat lensler arasında PureVision 2 HD for Astigmatism lensleri önemli bir yere sahiptir. Yüksek çözünürlüklü görüntü sağlayan bu lensler sayesinde astigmat sorunu ile mücadele etmek mümkündür. Ayrıca aktif göz hareketlerine büyük bir hızda uyum sağlayabilen PureVision 2 HD for Astigmatism lensler, az ışıkta bile net görünüm sağlamaktadır. Astigmat konusunda kullanılan bir diğer lens ise Acuvue OASYS for Astigmatism lensleridir. Göz ve baş hareketlerinden bağımsız olarak stabil bir görünüm sağlayan bu lensler, saydam ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Bu konuda son olarak da Air Optix for Astigmatism lenslerinden söz etmek mümkündür. 30 güne kadar kusursuz bir şekilde görüş sağlayan bu lens, astigmatın getirdiği görme bozukluklarını büyük ölçüde ortadan kaldırmaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir