İndirim!
549.90 

Acuvue Oasys lens , göz sağlığınız için gün boyu nemlilği sağlayan ve ıslanabilir pürüzsüz yüzeyi ile silikon hidrojel malzemeden yapılmıştır.

İndirim!
509.90 

Air optix plus hydraglyde kontakt lensler birinci günden otuzuncu güne kadar aynı konforu sağlayan lenslerdir.

İndirim!
549.90 

Bausch and Lomb Ultra lens, aylık lens kullanıma uygun olarak tasarlanmış bir tür saydam lenstir. Ultra lens moistureSeal teknolojisi ile üretilmiştir.

İndirim!
539.90 

Soflens 59 kontakt lensleri, aylık değişim için günlük kullanım sağlayan mükemmel performans, konfor ve görsel keskinliği bir araya getirir.

İndirim!
539.90 

Purevision 2 HD lens, uzun süreli kullanım, aylık değişim sıklığı olan bu lens, lens kullanıcı yorumlarında kullanım rahatlığı ile ön plana çıkmaktadır.

İndirim!
1,269.90 

Air Optix Night and Day Aqua , 1 ay boyunca kullanılabilme özelliğine sahiptir. Yoğun iş hayatınızda lenslerinizi sürekli olarak her gün takıp çıkarma zorunluluğunu ortadan kaldırır.

İndirim!
769.90 

Biofinity lens , kullanım kolaylığı sayesinde gözünüzün rahat hissetmesini sağlayarak, günlük ve aylık kullanımlar için ideal bir lenstir.

İndirim!
749.90 

ACUVUE® OASYSTM for ASTIGMATISM bilgisayar kullanımı, gece araba kullanmak ve spor yapmak gibi zorlu ortamlarda bile net ve sabit görüşü benzersiz konfor ile bir araya getirecek şekilde tasarlanmıştır.

İndirim!
719.90 

Air optix plus hydraGlyde for astigmatism ile görüşünüz çok daha net, gözleriniz daha konforlu olacak, ayrıca yüksek nem oranı sayesinde gözlerinizde lens yokmuş gibi hissedeceksiniz.

İndirim!
769.90 

Ultra for Astigmatism, adından da belli olduğu üzere astigmatlı lensler kategorisindedir ve bu görme bozukluğunun giderilmesi için üretilmiş bir üründür.

İndirim!
919.90 

Air optix plus hydraglyde multifocal lensler, 30 günlük kullanım süresine sahiptir.  Yeni tasarımı ile mükemmel konfor sağlamaktadır. Genellikle 40-45 yaş ve sonrası ortaya çıkan bir görme bozukluğu durumudur.

İndirim!
839.90 

Acuvue Oasys Multifocal, uzak ve yakın mesafe görme bozuklukları için tasarlanmış aynı zamanda presbiyopi rahatsızlığına özel tasarlanmıştır kontakt lens

İndirim!
689.90 

Acuvue Oasys 1 Day lens, oksijen geçirgenliği sayesinde günlük lens kullanımı için ideal bir dizayna sahip olup, akşam ve gündüz kullanımına uyumlu bir teknolojiyle tasarlanmıştır.

İndirim!
519.90 

1 Day Acuvue Moist lensler, sabahtan akşama kadar olağanüstü bir konfor sağlayan acuvue moist günlük lensler nemliliği kalıcı olarak lensin içinde yer alır.

İndirim!
819.90 

Yeni Acuvue Oasys® 1-Day for ASTIGMATISM gözün doğal gözyaşı ile mükemmel bir uyum içinde çalışarak, gün boyu net ve stabil bir görüş sağlar. 

İndirim!
469.90 

Air Optix Colors lensler dünyada tek silikon hidrojel renkli lensdir. Air optix colors 12 farklı renk seçeneğiyle ön plandadır. Günlük kullanım, aylık değişim sıklığı olan renkli lenslerdir.

İndirim!
469.90 

Air Optix Colors lensler dünyada tek silikon hidrojel renkli lens. Air optix colors 12 farklı renk seçeneğiyle ön plandadır. Günlük kullanım, aylık değişim sıklığı olan renkli lenslerdir.  

İndirim!
429.90 

Freshlook colors blends numaralı renkli lensler ülkemizde lens sektöründe en çok sevilen ve tercih edilen bir ürün olmasıyla da ön plana çıkmaktadır.

İndirim!
429.90 

Freshlook colors blends numarasız lensler hidrojel yapısı ile kullanımı oldukça rahattır. Gözleri renkli olanların bile rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan renkli lens lerdir.

İndirim!
769.90 

Silikon hidrojel lens içeriğine sahip dünya lideri markalardan biri olan Cooper vision biofinity toric (astigmatlı) lensler, keskin görüş sağlarken, göz sağlığınız için de ideal bir tasarıma sahiptir.

İndirim!
569.90 

Dünyayı kasıp kavurun precision 1, alcon'un imzası olan SmartSurface teknolojisi sayesinde, bu lenslerin oksijen geçirgenliğinin yüksek olması ile mükemmel görüntü ve konfor sağlar.

İndirim!
569.90 

Myday günlük lensler, oksijen geçirgenliği sağladığı için gözlerde kuruluk ve yanma yapmayacaktır. Günlük olarak kullanıp atabileceğiniz bu lensler sayesinde yoğun hayatınız çok daha kolaylaşır.

İndirim!
869.90 

Dailies Total 1 üretim aşamasında en iyi teknolojilerin kullanıldığı lenslerdir. Günlük kullanım ihtiyacını karşılamakta olan bu lensler, gün boyu rahatlık ve nem sunmaktadır.

İndirim!
469.90 

Dailies Aqua Comfort Plus, Göz kırpışında salınan nemlendirici ajanlar sayesinde gözyaşı filminin stabilize edilmesine yardım eden günlük lens.

Lens, göz kusurları için harika bir çözüm olması ile ön plana çıkıyor. Genellikle görme problemi yaşayan kişiler tarafından bu problemin düzeltilmesi amacı ile kullanılıyor. Günümüzde çeşitli amaçlar ile kullanılan lens isimli ürünlerin en fazla kullanılma nedenlerinden bir tanesi sağlıktır. Sağlık amacı ile kullanılan ürünlere aynı zamanda numaralı lens adı da veriliyor. Numaralı lensler kişinin göz kusurunun derecesine göre ayrılır ve bu doğrultuda kullanıma sunulur.

Numaralı Lens Fiyatları Ve Kullanımı

Göz kusurunu düzeltmek amacı ile lens kullanacak olan kişilerin en fazla merak ettiği konulardan bir tanesi lens fiyatları oluyor. Ancak bunun için sabit bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Çünkü belirtilen ürünlerin fiyatlarını etkileyen çok sayıda farklı unsur bulunuyor. Lenslerin fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan farklı unsurlar vardır.

Bunlardan bir tanesi ürünün markasının ne olduğudur. Aynı zamanda ürünün sahip olduğu özellikler doğrultusunda da fiyatların değişkenlik göstermesi mümkündür. Bunların yanı sıra belirtmek gerekir ki lens numarasına bağlı olarak da farklı fiyat aralıkları söz konusu olur.

Lens Modelleri Nelerdir?

İnsanların görme bozukluklarını gidermek amacı ile gözlük yerine lens kullanması oldukça yaygındır. Lens kullanılarak görüşünüz kolay bir şekilde düzeltilebilir.  Miyop, hipermetrop, astigmat ve benzeri sorunlarda doktor muayenesi sonrasında lens kullanarak çözüm getirilebiliyor. Lensler hem marka hem de çeşit olarak birbirinden ayrılabilir.

Numaraların değişmesi ile farklı lenslere ihtiyaç duyulabiliyor ve bu durumda lenslerin modelleri de değişiyor. Aynı zamanda piyasada bulunan farklı markalar olması neticesinde de markaya göre fiyatların değişmesi de mümkün oluyor. Markaların spesifik özellikleri olduğundan dolayı ücretlerin değişmesi çok normaldir. Genel olarak dereceli lens fiyatları uygun düzeyde olması ile birçok insan tarafından tercih ediliyor.

Contact day one
air optix aqua + air optix for astigmatism lens

Kaliteli Lens Almak İsteyenler İçin Markalar

Numaralı lens satın almak isteyen kişiler çeşitli unsurlara dikkat etmelidir. Bu noktada en fazla dikkat edilmesi gereken şeylerden birisi ürün kalitesi oluyor. Göz, insanın en önemli organlarından bir tanesidir ve gözlerde kullanılacak bir ürünün hem güvenilir hem de kaliteli olması fazlasıyla önemlidir. Göz sağlığınızın olumsuz etkilenmemesi için siz de her zaman kaliteli markaların ürünlerini tercih etmeye özen göstermelisiniz.

Örneğin piyasada bulunan markalar içerisinden Acuvue, Cooper Vision, Bausch and Lomb, Air Optix gibi markalar kalitesi ve güvenilirliği ile ön plana çıkan ürünler sunuyor. Bu markaların dereceli lens fiyatları değişkenlik gösterir. Her marka ürünlerinde farklı özellikler ve kalite standardı sunması ile farklı fiyatlandırma yapıyor.

Numaralı Lens Satın Alacak Olan Kişiler Nelere Dikkat Etmelidir?

Numaralı lens almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken çeşitli unsurlar bulunuyor. Bu noktada doktorunuz tarafından yapılan muayenenin önemi büyüktür. Öncelikle göz sorunları farklı olabileceğinden dolayı doğru lensi almak çok önemlidir. Göz sorunun yanı sıra numaraya da dikkat etmek gerekiyor.

Doktor tarafından yazılan reçete doğrultusunda doğru ürünü kolay bir şekilde alabilirsiniz. Doğru lensi alarak da göz sorunlarınızı kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Kontakt lens alırken kaliteli bir marka tercih ederek güvenilir bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz lensin numarasına, markasına, özelliklerine bağlı olarak lens fiyatları değişkenlik gösteriyor.

Biofinity Kampanya 4 Kutu

Numaralı Lensler Hangi Özelliklere Sahiptir?

Kontakt lens modellerinin sahip olduğu pek çok farklı özellik bulunuyor. Bu özelliklerden ilgi adından da anlaşılacağı üzere belirli bir göz numarası için kullanılmasının uygun olduğudur. Bu göz numarası doktor tarafından yapılan muayene sonrasında belirlenir. Yani numaralı lens satın alacak olan kişiler bir reçete ile gözlerine uygun olan lens seçenekleri içerisinden istediklerini tercih edebilir.

 Numaralı lensler kişinin görüşünü sorunsuz bir şekilde düzeltir. Markaların sundukları ürüne bağlı olarak özelliklerin değişmesi de son derece normaldir. Dereceli lens fiyatları ise farklı unsurların ele alınması ile belirlenir. Genel olarak marka, lens özellikleri, numarası, çeşidi gibi unsurlar bu konuda etkilidir.

Ekonomik Fiyatlar ile Kaliteli Numaralı Lensler

Lens satın alacak olan kişiler genel olarak farklı markalar arasında kalıyor. Bir markanın ürününü almadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli şey markanın ne kadar güvenilir olduğudur. Kaliteli markaların tercih edilmesi kişinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Aynı zamanda daha özellikli ve kullanışlı lensler için bu markaları tercih etmek faydalı olacaktır.

Bu alanda profesyonel olarak faaliyet gösteren firmamız güvenilir ve kaliteli markaların numaralı lenslerini satışa sunuyor. Sunduğumuz lens modelleri ile görme sorunlarınızın güvenli lensler ile çözülmesini sağlarız. Aynı zamanda ekonomik kontakt lens fiyatları ile uygun ücretler ile lens almanıza yardımcı oluyoruz. Lensoptikal.com sitemizden online lens satın alabilirsiniz.

1 Yıllık Lens Fiyatları

Kontakt lensler günlük ve aylık lensler olarak üretilmektedir. Buna bağlı olarak 1 yıllık lens paketi almak istiyorsanız, aylık lenslerden 4 kutu yada günlük lenslerden 24 kutu şeklinde almanız gerekmektedir.  Aylık lenslerde 1 kutu içerisinde 6 adet lens blisteri bulunurken, günlük kullan at lenslerde kutu içerisinde 30 adet lens yer almaktadır. Ortalama 1 yıllık lens fiyatları 1800 tl den başlayarak markasına göre farklılıklar gösterebilir.