İnternetten Kontakt Lensler Almak

LensOptikal astigmatlı lensler, Lens Satın Al, En iyi lens markası, kontakt lens nedir, alcon lens, zeiss lens, aylık lens, en iyi lens markaları

İnternetten Kontakt Lens Almak

Aylık kontakt lensler, bir ay boyunca kullanmanız ve devamında da çöpe atmanız için geliştirilmiş bir lens türüdür. Uzun süreli kullanımlarda gözünüze zarar vermeye başlayacak olan bu lensleri uygun fiyata internetten edinmek isteyen kişiler LensOptikal.com firmasını ziyaret etmelidir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Lensoptikal.com, birden fazla lens seçeneği sunarak, her zaman en uygun lens fiyatları ile aradığınızı bulabilmenizi sağlamaktadır.

Marka Çeşitliliği

Farklı markalardan kontakt lens tercih edenler, lensleri gidip almaya zamanı olmayanlara özel olarak geliştirdiğimiz yöntem sayesinde, lensleriniz artık ayağınıza kadar gelebilecek. Site içerisinden daha önce kullandığınız markayı seçerek işlemlere başlamanız gerekmektedir. Sonrasında numaralarınızı sisteme girmeniz ve reçete görüntünüzü yüklemelisiniz. Reçete artık internet üzerinden yapılan lens alışverişlerinde zorunlu hale gelmiştir.

Özel Ürün Gönderimi

Aradığınız özelliğe sahip lensleri sepetinize ekledikten sonra siteye kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Orijinal ürün gönderimi yapan lensoptikal.com, lens alan kişilere özel olarak solüsyon hediyesi de bulunmaktadır. Böylece hem cebinize kar sağlayacak bir alışveriş yaparken, aylık, günlük kullanacağınız lenslerinizi de kaliteli ve dilediğiniz gibi alma fırsatına erişeceksiniz.

Taksit İmkanları

Sitede ürünlere kredi kartına taksit de yapılmaktadır. Böylece bir anda yüklü para vermeden, ürün fiyatını aydan aya ödemenize imkan tanımaktadırlar.  Siteden dilediğiniz marka ve alışkın olduğunuz solüsyonlardan da satın alabilir, lensinizi takıp çıkartırken mikrop kapmayı engellemiş olabilirsiniz.

Uzman Kadromuzdan Her Zaman Destek ve Hizmet Alabilirsiniz

Lens Ürünleri %100 orjinal ürünler olmakla birlikte distribütör firmaların garantisi altındadır. Bir çok çeşit içeren web sayfası içerisinde lens fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Lensoptikal.com web sitesi üzerinde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünler acuvue oasys ve air optix aqua olarak açıklanmıştır. Lens optikal web sitesi üzerinden kredi kartı ile alışveriş imkanıda sunulmaktadır. Ayrıca bonus ve word kredi kartlarına 4 taksit imkanıda sunmaktadır.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…