Lenslerin Kullanım Süresi Ne Kadar?

Lens Fiyatları

Lenslerin Kullanım Süresi Ne Kadar?

Lenslerin kullanım süresi birbirlerinden çok farklıdır. Günlük kontakt lensler, yıllık, aylık olarak hatta haftalık olarak kullanılan olan çeşitlere ayrılır. Günlük kontakt lensler genellikle yumuşak kontakt lenslerdir. Lensoptikal sitesinden güvenli ve garantili olarak ulaşabileceğiniz günlük lensler sabah takılıp akşam yatmadan önce çıkarılmalı ve asla 2. kez kullanılmamalıdır.

Acuvue Oasys 1 Day Günlük Lens benzersiz oksijen geçirgenliğiyle akşam ve gündüz kullanımlarına uygun yapıdadır. Göz doktorlarının önerdiği Acuvue Oasys marka lensler göz sağlığınıza zarar vermez. Göz yorgunluğunu engelleyen günlük lens ayrıca göze batma, göz ağrısı gibi sorunlara da izin vermez.

Aylık Lens Kullanımı ve Kullanım süresi

Aylık lensler sabah takılıp akşam çıkartılmalıdır. Günlük yaşamı daha kolay hale getiren aylık lenslerin kullanım süresi 30 gündür. Purevision 2 Hd lensler fiyat performans bakımından da bütçenize zarar vermez. Aylık lens kullanıcı yorumları konforlu lenslerinden oldukça memnundur. Lens Optikal güvenilir alışveriş sitesinin sizlere sunmuş olduğu fırsatları inceleyerek aylık lens seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Kontakt Lenslerin Değişim Aralığı

Lensler üretildikleri materyallere göre farklı kullanım sürelerine sahiptir. Sert kontakt lensler materyali sağlam olduğu sürece kullanıma uygundur. Yumuşak lensler ise 9-12 ay kullanılabilir. Fakat bu dönem içerisinde lenslerinize haftada bir kez olmak üzere protein temizliği yapmalısınız. Lenslerin kutusunu açtığınız andan itibaren süre başlar. Hiç kullanmasanız bile lenslerinizi açtığınız tarihten sonraki günlerde lens kullanım süresi dolmuşsa göz ile temasından kaçınarak çöpe atmanız gerekir. Aylık lensler en çok kontakt lenslerin çok sık birikinti oluşturan gözler için çok önerilmez. Çünkü her defasında detaylı olarak protein temizliği yapılması gerekebilir.

Çok sık birikinti oluşturan gözler için haftalık lens kullanımı önerilmektedir. Lens piyasasında hem uygun fiyatlı ürünlerin hem de dünyaca ünlü lens markalarına Lensoptikal sitesinden bir tıkla ulaşabilirsiniz. Astigmat sorunlu gözler çok sık birikinti yapan göz grupları arasındadır. Bu yüzden astigmatlı gözleriniz için Acuvue Oasys For Astigmatism ürününü güvenle satın alabilirsiniz. İki kanıtlanmış teknolojiye sahip olan bu muhteşem lensler sanki gözde yokmuş gibi bir etki yaratır. Günümüzde göz hastalıkları üzerinde araştırmalar yapıldığında en sık karşılaşılan göz sorunu astigmattır. Özellikle Torik lensler sizlere oldukça net ve keskin bir görüş kazandırır. Acuvue Oasys For Astigmatism üstün lens teknolojisi ile gün içerisinde ve gece gözde kaldığında bir hafta, yalnızca gün içerisinde tercih edildiğinde ise 15 güne kadar rahatlıkla kullanıma uygundur.

Günlük Lensler

Eğer günlük lens tercih etme şansınız var ise göz kusurunuz ne olursa olsun tüm günlük lens çeşitleri lensoptikal.com da! Günlük lensler özellikle kontakt lens solüsyonuna karşı alerjik reaksiyon gösteren kişiler için problem çıkarmaz. Günlük kullan at lensler zorlu ve aksiyon dolu günlerde her zaman yanınızdan ayırmamanız gereken lens çeşitleri arasındadır.

Günlük lensler herhangi bir temizliğe ve lens solüsyonuna gerek duymadan kullanılmaktadır. Göz sağlığınıza zarar vermeyen ve günlük lens kullananlar tarafında yüksek puan almış lenslere ise yalnızca Lens Optikal aracılığıyla ulaşabilirsiniz. BioTrue markasından MyDay markasına, Proclear markasından Dailies günlük lens markasına kadar daha birçok lens markasını ulaşabileceğiniz güvenilir sitede güvenli ödeme yöntemi ve hızlı kargo seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Günlük lens markalarından sıklıkla talep ve tercih edilen ürün olan MyDay 30 lu kutu oldukça yüksek oksijen geçirgenliği oranına sahiptir. Göz ile mükemmel uyum sağlayan ince, hafif lenslere ve diğer günlük lenslere www.lensoptikal.com üzerinden hemen şimdi ulaşabilirsiniz.  

Tüm Kontakt Lens Ürünler : https://lensoptikal.com/

Twitter.com/lensoptikal Tıklayarak Twitter hesabımızdan bizi takip ederek sürekli yenilenen güncel yeni kontakt lens teknolojisi ve yeni ürün bilgilerini öğrenebilirsiniz!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X