Air Optix Colors Renkli Lens Çeşitleri

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

Alcon ciba vision bir ürünü olan Air optix colors, kullanım rahatlığı ile öne çıkmakta ve en çok tercih edilen üründür. Renkli lensler aynı zamanda silikon hidrojel unvanını taşıyan ilk ve tek kozmetik üründür.  Doğal bir görünüm için kontakt lensin içinde bulunan renk göz rengiyle harmanlanır.

Air Optix Colors Lens Daha Net Görüş Sağlamanıza Yardımcı

Air optix numaralandırılmamış lensler de tahrişe ve alerjiye neden olmadıkları için tercih edilmektedir. Günü ve ayı dolduran renkli kontakt lensler, göz hijyeni ve sağlığı açısından atılmalı ve yenileri ile değiştirilmelidir. Kontakt lensler kişisel olduğu için başkaları asla kullanmamalıdır. Aynı zamanda ürünü kullanırken her gün ihtiyacınız olan aktivite ve sporları rahatlıkla gerçekleştirebilir ve herhangi bir görme problemi yaşamadan kullanabilirsiniz.

Tamamen Doğal Gözler Air Optix Colors ile Mümkün

Air Optix Colors numaralı ve numarasız kontakt lensler, göze doğal bir uyum ve kullanım rahatlığı sağlamak amacıyla hareli üretilmiş ve kullanıcılardan tam not almıştır. Üçü bir arada renk teknolojisi sayesinde doğal bırakmadan sürekli rahatlığın keyfini çıkarmanızı sağlar.

Ürünün renkli kısmı göze temas etmez ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde kullanım sırasında yokluk hissi vererek ekstra rahatlık sağlar. Numarasız ve numaralı renkli lenslerin rahat kullanımının yanı sıra göze ve cilde uygun renk seçenekleri ile ilk tercih olduğu kanıtlanan Numarasız ve numaralı Air optix renkli kontakt lensler, yumuşaklığı ve parlaklığı sayesinde gözlere doğal bir his verir.

Air Optix Colors Renk Seçenekleri

12 farklı renk seçeneği ile piyasada yer alan ürün, insanların tercih ettiği renklerde satılmaktadır.Lens kullanan kişiler tarafından en çok tercih edilen renkler arasında  Gemstone Green (zümrüt yeşili) Brıllant Blue (parlak mavi) Blue (mavi)  Turquoise (turkuaz) Pure Hazel (saf ela) renkleri vardır.

Diğer renkli lensler ise  Green (yeşil) Gray (gri)  Honey (bal)  bu renk lensler de birçok kişiler tarafından kullanılmakta olup doğal görünmektedir..  Amethyst (ametist) Brown (kahve)  Sterlıng Gray (gümüş gri) Truesapphire (truesapphire) renkli lensler  ise çok kullanılan renkli lens çeşitleridir. Kutu içerisinde 2 adet blister bulunmaktadır, göz numaralarınız farklı derecedeyse iki ayrı kutu almalısınız.

Air Optix Renkleri
Air Optix Renkleri

 

air optix colors ürünlerini inceleyin…

ürünleri incele

[/Metin kutusu]

[/ ux_banner]

Yorumlar