İndirim!
549.90 

Acuvue Oasys lens , göz sağlığınız için gün boyu nemlilği sağlayan ve ıslanabilir pürüzsüz yüzeyi ile silikon hidrojel malzemeden yapılmıştır.

İndirim!
509.90 

Air optix plus hydraglyde kontakt lensler birinci günden otuzuncu güne kadar aynı konforu sağlayan lenslerdir.

İndirim!
749.90 

ACUVUE® OASYSTM for ASTIGMATISM bilgisayar kullanımı, gece araba kullanmak ve spor yapmak gibi zorlu ortamlarda bile net ve sabit görüşü benzersiz konfor ile bir araya getirecek şekilde tasarlanmıştır.

İndirim!
539.90 

Soflens 59 kontakt lensleri, aylık değişim için günlük kullanım sağlayan mükemmel performans, konfor ve görsel keskinliği bir araya getirir.

İndirim!
769.90 

Biofinity lens , kullanım kolaylığı sayesinde gözünüzün rahat hissetmesini sağlayarak, günlük ve aylık kullanımlar için ideal bir lenstir.

İndirim!
539.90 

Purevision 2 HD lens, uzun süreli kullanım, aylık değişim sıklığı olan bu lens, lens kullanıcı yorumlarında kullanım rahatlığı ile ön plana çıkmaktadır.

İndirim!
1,269.90 

Air Optix Night and Day Aqua , 1 ay boyunca kullanılabilme özelliğine sahiptir. Yoğun iş hayatınızda lenslerinizi sürekli olarak her gün takıp çıkarma zorunluluğunu ortadan kaldırır.

İndirim!
689.90 

Acuvue Oasys 1 Day lens, oksijen geçirgenliği sayesinde günlük lens kullanımı için ideal bir dizayna sahip olup, akşam ve gündüz kullanımına uyumlu bir teknolojiyle tasarlanmıştır.

İndirim!
469.90 

Dailies Aqua Comfort Plus, Göz kırpışında salınan nemlendirici ajanlar sayesinde gözyaşı filminin stabilize edilmesine yardım eden günlük lens.

İndirim!
569.90 

Dünyayı kasıp kavurun precision 1, alcon'un imzası olan SmartSurface teknolojisi sayesinde, bu lenslerin oksijen geçirgenliğinin yüksek olması ile mükemmel görüntü ve konfor sağlar.

İndirim!
869.90 

Dailies Total 1 üretim aşamasında en iyi teknolojilerin kullanıldığı lenslerdir. Günlük kullanım ihtiyacını karşılamakta olan bu lensler, gün boyu rahatlık ve nem sunmaktadır.

İndirim!
569.90 

Biotrue one day günlük lens yani bir diğer ifade ile kullan at lensler, lens dünyasında adeta yeni bir döneme ışık tutan HyperGel materyaline sahiptir. 

İndirim!
839.90 

Acuvue Oasys Multifocal, uzak ve yakın mesafe görme bozuklukları için tasarlanmış aynı zamanda presbiyopi rahatsızlığına özel tasarlanmıştır kontakt lens

İndirim!
919.90 

Air optix plus hydraglyde multifocal lensler, 30 günlük kullanım süresine sahiptir.  Yeni tasarımı ile mükemmel konfor sağlamaktadır. Genellikle 40-45 yaş ve sonrası ortaya çıkan bir görme bozukluğu durumudur.

İndirim!
1,069.90 

Biofinity multifocal kontakt lensler, içerisinde bulunan etkin maddeler sayesinde yakın ve uzak mesafe görüşler için ideal bir kullanıma sahiptir.

İndirim!
869.90 

PureVision 2 multifocal lensler, uzak yakın gözlüğü ihtiyacını ortadan kaldıran, presbiyopi hastaları için ideal bir seçenektir.

İndirim!
519.90 

1 Day Acuvue Moist lensler, sabahtan akşama kadar olağanüstü bir konfor sağlayan acuvue moist günlük lensler nemliliği kalıcı olarak lensin içinde yer alır.

İndirim!
819.90 

Yeni Acuvue Oasys® 1-Day for ASTIGMATISM gözün doğal gözyaşı ile mükemmel bir uyum içinde çalışarak, gün boyu net ve stabil bir görüş sağlar. 

İndirim!
619.90 

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism lens, net ve stabil bir görme için Hızlandırılmış Stabilizasyon Dizaynı ve sabahtan akşama kadar süren olağanüstü konfor sağlayan günlük astigmatlı lens

İndirim!
469.90 

Air Optix Colors lensler dünyada tek silikon hidrojel renkli lensdir. Air optix colors 12 farklı renk seçeneğiyle ön plandadır. Günlük kullanım, aylık değişim sıklığı olan renkli lenslerdir.

İndirim!
469.90 

Air Optix Colors lensler dünyada tek silikon hidrojel renkli lens. Air optix colors 12 farklı renk seçeneğiyle ön plandadır. Günlük kullanım, aylık değişim sıklığı olan renkli lenslerdir.  

İndirim!
429.90 

Freshlook colors blends numaralı renkli lensler ülkemizde lens sektöründe en çok sevilen ve tercih edilen bir ürün olmasıyla da ön plana çıkmaktadır.

İndirim!
429.90 

Freshlook colors blends numarasız lensler hidrojel yapısı ile kullanımı oldukça rahattır. Gözleri renkli olanların bile rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan renkli lens lerdir.

Lens Optikal Online Market İle Tanışın

Gözünde herhangi bir görme kusuru olan kişiler gözlük ya da  lens kullanmak zorunda kalırlar.  Gözlük takmak istemeyen kişilerin tercihleri ise lens olur. Lens adı verilen ürünlerin günümüzde oldukça fazla kullanılmasının en önemli nedenlerinden bir tanesi hem rahat olması hem de kolay bir şekilde kullanılabilmesidir. Belirtmek gerekir ki  lenslerin oldukça fazla avantajı vardır. En önemli avantajı ise farklı marka ve çeşitleri olması  sayesinde pek çok göz kusurunun giderilmesini sağlamasıdır. Bununla birlikte lensler, kişinin göz rengini değiştirmesi ile de ön plana çıkan bir üründür. Yani daha renkli gözlere sahip olmak isteyen kişiler lens kullanımı yapabiliyor. Bu ürünleri satın alacak olan kişiler mutlaka güvenilir ve kaliteli bir firmadan hizmet almalıdır. Sizlere hem güvenilir hem de kaliteli lens markalarının ürünlerini sunan Lens Optikal online market ile tanışın. Firma tarafından güvenle kullanabileceğiniz pek çok lens markasının farklı ürün çeşitleri satışa sunuluyor. Her türlü lens seceneği için firma tarafından sunulan ürünler incelenebilir.

Lens Optikal Online Market Neden Tercih Edilmelidir?

Lens satın almak isteyenler mutlaka güvenilir bir firmadan ürün almaya özen göstermelidir. Lens Optikal firması ise sitesinde sattığı ürünler  ile bu konuda sizler için ideal seçenek oluyor. Öncelikle belirtmek gerekir ki bu firma tarafından Bütün lens çeşitlerinin satışı gerçekleştiriliyor. Kişinin göz sağlığına bağlı olarak ihtiyaç duyulan lens çeşidi değişkenlik gösterebiliyor. Bunun için Lens Optikal online market ile tanışın. Lens Optikal hem kaliteli markaların ürünlerini satıyor hem de bunu uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyor. Kullanılacak ürünün derece ve benzeri özellikleri doktor tarafından belirlenir. Doktor tarafından belirlenen özellikler doğrultusunda ihtiyacınız olan lens modellerini firmadan temin edebilirsiniz. Güvenilir markalar sunması, kaliteden ödün vermemesi, geniş ürün seçeneklerine sahip olması gibi nedenler ile Lens Optikal oldukça fazla insan tarafından tercih ediliyor.

contact day 30 toric lens fiyatı
contact day 30 air

Lens Optikal ile Farklı Lens Seçenekleri

Her insanın göz kusuru farklı olabilir. Bu durumda kullanılması gereken lenslerin özellikleri de değişkendir. Miyop, hipermetrop ve benzeri rahatsızlıklara ve aynı zamanda göz kusurunun derecesine bağlı olarak farklı lens çeşitlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Lens Optikal sitesinde hem çok sayıda marka seçeneği hem de ihtiyacınıza uygun olan lens modelleri yer alıyor. Sunulan lenslerde önemli unsurlardan bir tanesi de kullanım süreleridir. Kullanım süreleri günlük, aylık ve benzeri şekillerde değişir. Kaliteli markaların güvenilir ve kullanışlı birbirinden farklı lens modelleri için Lens Optikal online market ile tanışın. Firma oldukça geniş bir ürün yelpazesine ve uygun fiyatlara sahip olması ile ön plana çıkar.

Lens Çeşitlerinin Özellikleri Nelerdir?

Lens satın almak isteyen kişilerin ihtiyaçlarına göre farklı lens modelleri sunulur. Hangi lenslerin kullanılacağı ise doktor tarafından karar verilen bir konudur. Doktorunuzun size önerdiği özelliklere sahip olan lensler ile görüş sorunlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu doğrultuda da lenslerin sahip olduğu özellikler çeşitlerine göre değişir. Hangi lensin kullanılacağına göre özelliklerinin değişmesinin yanı sıra markaya bağlı olarak da farklı özellikler söz konusu olabilir. Genel kullanım amaçları ise aynıdır. Kişinin sahip olduğu göz problemlerini düzeltmek veya göz rengini değiştirmek amacı ile kullanılır. Verimli bir şekilde kullanılabilmesi için kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Kaliteli markaların en iyi ürünlerini sunan Lens Optikal online market ile tanışın. Lens Optikal gerek sundukları ürünlerin kalitesi gerekse uygun fiyatları ile sektörde oldukça fazla tercih ediliyor.

Air Optix Colors Numarasız Kampanya

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Lensler İçin Lens Optikal

Lens Optikal ilk olarak hizmet kalitesi ile ön plana çıkar. Sitede her zaman kullanıcı sağlığına önem verilerek kaliteli markaların lens çeşitleri satışa sunulur. Aynı zamanda firmanın yüksek müşteri memnuniyeti sağlamasının önemli nedenlerinden birisi de uygun fiyat seçenekleri sunmasıdır. Sağlığınız için faydalı olan ve kalitesi ile öne çıkan lens modellerine ekonomik fiyatlar ile sahip olmak için Lens Optikal online market ile tanışın. Lens Optikal gerek lens kalitesi gerek geniş ürün çeşitliliği gerekse uygun lens fiyatları ile çok sayıda insan tarafından tercih ediliyor.

Kaliteli Lens Satış Marketi

Lens alırken fiyatlardan önce dikkat edilmesi gereken şey güven ve kalitedir. İşte bu noktada ön plana çıkan firmamız tarafından sizlere en iyi şekilde hizmet veriliyor ve hem kalitesi yüksek hem de fiyatları uygun olan lens çeşitleri kullanıma sunuluyor. Bu nedenle siz de Lens Optikal online market ile tanışın ve birbirinden kaliteli lens markalarının kullanışlı lenslerini uygun fiyatlar ile satın alın. lensoptikal.com sitemizden her zaman hizmet alabilirsiniz.