İndirim!
569.90 

Acuvue Oasys lens , göz sağlığınız için gün boyu nemlilği sağlayan ve ıslanabilir pürüzsüz yüzeyi ile silikon hidrojel malzemeden yapılmıştır.

İndirim!
569.90 

Air optix plus hydraglyde kontakt lensler birinci günden otuzuncu güne kadar aynı konforu sağlayan lenslerdir.

İndirim!
539.90 

Purevision 2 HD, olağanüstü görsel netlik sağlayan yüksek kaliteli bir lenstir. İleri teknolojiyle tasarlanan bu mercekler, gelişmiş konfor ve keskin görüş sağlar. Üstün bir görsel deneyim için Purevision 2 HD lensin avantajlarını deneyimleyin.

İndirim!
549.90 

Bausch and Lomb Ultra lens, üstün görsel netlik ve konfor için birinci sınıf bir çözüm olan lensle tanışın.  Olağanüstü bir görsel deneyim için en iyi seçim olan Bausch and Lomb Ultra ile farkı yaşayın.

İndirim!
769.90 

Biofinity lens , kullanım kolaylığı sayesinde gözünüzün rahat hissetmesini sağlayarak, günlük ve aylık kullanımlar için ideal bir lenstir.

İndirim!
769.90 

ACUVUE® OASYSTM for ASTIGMATISM bilgisayar kullanımı, gece araba kullanmak ve spor yapmak gibi zorlu ortamlarda bile net ve sabit görüşü benzersiz konfor ile bir araya getirecek şekilde tasarlanmıştır.

İndirim!
719.90 

Acuvue Oasys 1 Day lens, oksijen geçirgenliği sayesinde günlük lens kullanımı için ideal bir dizayna sahip olup, akşam ve gündüz kullanımına uyumlu bir teknolojiyle tasarlanmıştır.

İndirim!
669.90 

Dünyayı kasıp kavurun precision 1, alcon'un imzası olan SmartSurface teknolojisi sayesinde, bu lenslerin oksijen geçirgenliğinin yüksek olması ile mükemmel görüntü ve konfor sağlar.

İndirim!
869.90 

Dailies Total 1 üretim aşamasında en iyi teknolojilerin kullanıldığı lenslerdir. Günlük kullanım ihtiyacını karşılamakta olan bu lensler, gün boyu rahatlık ve nem sunmaktadır.

İndirim!
619.90 

Dailies Aqua Comfort Plus, Göz kırpışında salınan nemlendirici ajanlar sayesinde gözyaşı filminin stabilize edilmesine yardım eden günlük lens.

İndirim!
819.90 

Air optix plus hydraGlyde for astigmatism ile görüşünüz çok daha net, gözleriniz daha konforlu olacak, ayrıca yüksek nem oranı sayesinde gözlerinizde lens yokmuş gibi hissedeceksiniz.

İndirim!
769.90 

Ultra for Astigmatism, adından da belli olduğu üzere astigmatlı lensler kategorisindedir ve bu görme bozukluğunun giderilmesi için üretilmiş bir üründür.

819.90 

Purevision 2 HD for Astigmatism lens, yüksek oksijen iletme becerisi ile gözü rahatlattığı ve günlük yaşamda lens kullanımını daha konforlu hale getirmektedir. 

İndirim!
769.90 

Silikon hidrojel lens içeriğine sahip dünya lideri markalardan biri olan Cooper vision biofinity toric (astigmatlı) lensler, keskin görüş sağlarken, göz sağlığınız için de ideal bir tasarıma sahiptir.

569.90 

Air Optix Colors lensler dünyada tek silikon hidrojel renkli lensdir. Air optix colors 12 farklı renk seçeneğiyle ön plandadır. Günlük kullanım, aylık değişim sıklığı olan renkli lenslerdir.

569.90 

Air Optix Colors lensler dünyada tek silikon hidrojel renkli lens. Air optix colors 12 farklı renk seçeneğiyle ön plandadır. Günlük kullanım, aylık değişim sıklığı olan renkli lenslerdir.  

569.90 

Freshlook colors blends numaralı renkli lensler ülkemizde lens sektöründe en çok sevilen ve tercih edilen bir ürün olmasıyla da ön plana çıkmaktadır.

569.90 

Freshlook colors blends numarasız lensler hidrojel yapısı ile kullanımı oldukça rahattır. Gözleri renkli olanların bile rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan renkli lens lerdir.

İndirim!
1,269.90 

Air Optix Night and Day Aqua , 1 ay boyunca kullanılabilme özelliğine sahiptir. Yoğun iş hayatınızda lenslerinizi sürekli olarak her gün takıp çıkarma zorunluluğunu ortadan kaldırır.

İndirim!
539.90 

Soflens 59 kontakt lensleri, aylık değişim için günlük kullanım sağlayan mükemmel performans, konfor ve görsel keskinliği bir araya getirir.

İndirim!
569.90 

Biotrue one day günlük lens yani bir diğer ifade ile kullan at lensler, lens dünyasında adeta yeni bir döneme ışık tutan HyperGel materyaline sahiptir. 

İndirim!
869.90 

Acuvue Oasys Multifocal, uzak ve yakın mesafe görme bozuklukları için tasarlanmış aynı zamanda presbiyopi rahatsızlığına özel tasarlanmıştır kontakt lens

İndirim!
1,269.90 

Air optix plus hydraglyde multifocal lensler, 30 günlük kullanım süresine sahiptir.  Yeni tasarımı ile mükemmel konfor sağlamaktadır. Genellikle 40-45 yaş ve sonrası ortaya çıkan bir görme bozukluğu durumudur.

İndirim!
1,069.90 

Biofinity multifocal kontakt lensler, içerisinde bulunan etkin maddeler sayesinde yakın ve uzak mesafe görüşler için ideal bir kullanıma sahiptir.

İndirim!
869.90 

PureVision 2 multifocal lensler, uzak yakın gözlüğü ihtiyacını ortadan kaldıran, presbiyopi hastaları için ideal bir seçenektir.

İndirim!
519.90 

1 Day Acuvue Moist lensler, sabahtan akşama kadar olağanüstü bir konfor sağlayan acuvue moist günlük lensler nemliliği kalıcı olarak lensin içinde yer alır.

İndirim!
669.90 

Acuvue Oasys with Transitions lens, ışık dengeleyici özelliği sayesinde ‘’Göz stresini’’ azaltır.

2024 Hızlı Lens Marketi

Göz sorunları, insanların önemli sağlık problemleri arasında yer alır. Görüşü kısıtlayan sorunlar nedeni ile insanların yaşam kalitesi düşer. Bu sorunların düzelmesi için gözlük veya lens kullanılabiliyor. Gözlük kullanmak birçok insan tarafından sevilmediğinden dolayı lensler bu noktada kurtarıcı ürünler olarak ön plana çıkıyor. Lens satın alacak olan kişiler ise bunu güvenilir bir siteden ya da firmadan yapmalıdır. Aynı zamanda belirtmek gerekir ki tercih edilen lens markalarının da iyi olması gerekiyor.

Gözünüzün zarar görmesini istemiyorsanız olası yan etkilerden kaçınmak için yapmanız gereken şey kaliteli markaların ürünlerini almak ve bunu güvenilir sitelerden ya da eczane, optik gibi yerlerden yapmaktır. 2024 hızlı lens marketi aracılığı ile herkes istediği lens modellerine sahip olabilir. Aynı zamanda farklı lens markalarını inceleyerek bu markalar arasında ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanları satın alabilirsiniz. Satın aldığınız lensler en kısa sürede size teslim edilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lens Marketi Ürün Kalitesi

Lens kullanmak isteyen kişiler, herhangi bir ürün almadan önce detaylı bir fiyat araştırması yapmalıdır. Ancak belirtmek gerekir ki lens çeşitlerinde önemli olan şey fiyat değil kalitedir. Yani ürünleri öncelikle kalitesine göre seçmeli ve fiyatları ikinci plana koymalısınız.

Aksi takdirde alacağınız ürünlerin hem sağlık açısından hem de kullanım açısından sizleri memnun etmeyeceğini söylemek mümkündür. Bu noktada güvenilir bir 2024 hızlı lens marketi tercih ederek her zaman kaliteli lens modelleri satın alabilirsiniz. Ürünlerin kalitesinin iyi olması sayesinde kişi güvenli bir şekilde dilediği süre boyuna lens kullanımı yapabilir. Lenslerin kullanım süreleri belirlenmiştir. Günlük, aylık ve benzeri şekillerde ayrılan lensleri kendi ihtiyaçlarınıza göre seçmeniz mümkündür.

Purevision 2 Hd Kampanyalı 4 Kutu
acuvue oasys 1 1

Lens Market Güncel Ürün Fiyatları

Lens adı verilen ürünlerde fiyatlandırma oldukça değişkendir. Aslında genel bir fiyat bilgisi vermek maalesef mümkün olmuyor. Çünkü ne sabit bir fiyat söz konusudur ne de fiyatlar sadece bir şeye bağlı olarak belirlenir. Lens fiyatlarında birçok farklı unsur ele alınır. Buna bağlı olarak da oldukça fazla fiyat seceneği mevcuttur. Lenslerde geniş bir fiyat aralığı söz konusudur. Bu noktada en önemli olan etkenlerden bir tanesi lensin markasıdır. Farklı lens markaları olmasından dolayı, kişinin tercih edeceği ürüne bağlı olarak ödemesi gereken ücret de değişir.

2024 hızlı lens marketi kapsamında kolay bir şekilde kaliteli markaların ürünleri alınabilir. Lensin sahip olduğu özellikler ve hangi amaçla kullanılacağı da fiyatları etkiler. Bazı lens modelleri miyop için kullanılırken bazıları astigmat gibi sorunlar için kullanılabilir. Yani ürünün hangi göz sorununu çözdüğüne bağlı olarak fiyatlar değişir. Aynı zamanda lensler göz rengini değiştirme amacı ile de kullanılabiliyor. Gözlerinin farklı renklerde olmasını isteyen kişiler, buna uygun olan renklerde ürün satın alabilir.

Lens Alırken Nelere Önem Verilmelidir?

Lens satın alacak olan kişiler birbirinden farklı ürünler içerisinden kendi ihtiyaçlarına uygun olanları tercih edebilir. Her lens çeşidi, sahip oldukları özellikler ve düzelttikleri göz kusuru gibi konular bakımından birbirinden ayrılabilir.

Bu noktada doktorunuz tarafından size verilen reçete doğrultusunda uygun olan lensi almaya dikkat etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda seçtiğiniz ürün mutlaka yüksek kalite standartlarında olmalıdır. Bu sayede de iyi bir marka ile güvenli bir şekilde lenslerinizi kullanabilirsiniz. Orijinal ürünler sipariş etmek için 2024 hızlı lens marketi kapsamında güvenilir bir siteden hizmet alabilirsiniz. Lens alırken fiyatlara da önem verilmesi gerekse de asıl önemli olan konu ürünün güvenilir ve kaliteli bir markaya sahip olmasıdır.

purevision multifocal

Doğru Kontak Lensleri Nasıl Alabilirsiniz?

Lens almadan önce hangi ürünü alacağınız konusunda karasızsanız marka konusunda satış yapan yerden yardım alınabilir. Aynı zamanda sizin için hangi özelliklerde bir lens gerektiğine bağlı olarak da doktorunuzun verdiği reçeteye göre ürün almanız gereklidir. Doğru lens seçimi ile uzun süre boyunca aynı lensleri alarak sorunsuz bir şekilde kullanım yapabilirsiniz.

Belirtmek gerekir ki göze uygun bir lens seçilmemesi durumunda hem görme konusunda sorun yaşanabilir hem de kişinin gözünde yanma ve benzeri hisler meydana gelebilir. Bu nedenle 2024 hızlı lens marketi ürünleri içerisinden ihtiyacınıza uygun olanları seçerek kullanmanız gerekir.

Profesyonel Lens Marketi

Lens marketi olarak sektörde uzun bir süredir hizmet gösteriyoruz. Sunduğumuz hizmetler kapsamında da insanların kaliteli lensleri güvenilir bir şekilde almasını ağlıyoruz. 2024 hızlı lens marketi olarak her zaman hızlı teslimat sağlarız. Satın aldığınız ürünler en kısa sürede adresinize ulaştırılır. lensoptikal.com sitemizdeki kaliteli lensleri inceleyebilir ve bizden kolayca hizmet alabilirsiniz.

En İyi Lens Markaları

En çok tercih edilen güncel en iyi lens ürünlerimizi inceleyebilir, en uygun lens fiyatları ile online sipariş verebilirsiniz. Acuvue, air optix, biofinity, purevision, ultra, soflens gibi numaralı ve numarasız tüm lens çeşitlerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.