1 Day Acuve Moist 30’lu Kutu Lens Fiyatları

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

Tek kullanımlık olan günlük kullan at lensler gün sonunda çıkarılarak atılır. Bu şekilde olması lenslerin kullanımında büyük kolaylık sağlamıştır. Günlük lensler gün sonunda atıldığı için solüsyonda bekletme ya da temizleme gibi bir durum da söz konusu değildir. Her yeni güne yeni bir lensle başlamak insanların kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlar. Lenslerin yumuşak yapısından dolayı takılması ve çıkarılması kolay ve günlük kullanımlık oldukları için gece bu lensler ile uyumaya gerek yoktur.

1 Günlük Acuvue Nemli
1 Günlük Acuvue Nemli

Lenslerin Özellikleri

Günlük kullan at lens kategorisinde yer alan 1 Day Acuve Moist lensler gözün hijyeni açısından çok önemlidir. Uzun süre kullanılan lensler zamanla göze zarar verdiği gibi mikrop kapmasına neden olabilir. 1 Day Acuve Moist lensler kullanıcılarına keskin ve mükemmel bir görüş sağlar. Esnek hatları ile gözde lens olduğu pek anlaşılmaz. Yapısı itibari ile bu kaliteli lensler gözün nemli kalmasına yardımcı olur. Çünkü bu lenslerin en önemli özelliklerinden biri de gözü kurutmayan yapısıdır. İçeriğindeki UVB ışınları zararlı ışınlara karşı %99 koruma özelliği sağlar. 1 Day Acuve Moist lensler oksijen geçirgen bir yapıda oldukları için gözün hava almasına yardımcı olur. Bu lensler hem miyop hastaları hem de hipermiyop kişiler için uygundur. Esnek ve yumuşak dokusuyla gözün bu lense alışmasını kolaylaştırır. Kullanan kişiler gözde lens yokmuş gibi hissederler.

Lens Fiyatları

Günlük lensler göz sağlığı açısından oldukça önemlidir. Gün sonunda atıldıkları için yeniden kullanılmazlar. Bu lensler 30’lu kutu halinde satılırlar. Bu nedenle fiyatları oldukça uygundur. Kullanılan malzemenin kalitesine göre fiyatları idealdir. Günlük lenslerin sağlamış olduğu rahatlık ve konfor ile gün boyu iyi bir görüş elde etmek mümkündür. Ayrıca içeriğinde kullanılan teknolojik malzemeler ile göz sağlığı en iyi şekilde korunur. Şeffaf bir görünüme sahip olan 1 Day Acuve Moist lensler keskin bir görüş sağlar. İlk kullanımdan itibaren vazgeçemeyeceğiniz lenslerden biri olan 1 Day Acuve Moist lensler hidrojelden elde edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir