Air Optix Night and Day Lens Fiyatları

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

Air Optix Night and Day lens fiyatları kullanıcının tercih ettiği lensin durumuna göre farklılık gösterir. Lens numarası, rengi ve kullanım süresi gibi etkenler fiyatları belirlemeye yardımcı olur. Bu nedenle lens fiyatlarını en iyi şekilde optik mağazalarından öğrenmek daha doğru olur. Air Optix Night and Day lens kutu içerisinde 6 adet olmak üzere aylık olarak satışa sunulur. Eğer hastanın her iki göz numarası da aynı ise tek bir kutu lens alması yeterli olacaktır.

Air Optix Night and Day lens satın alındığı zaman %100 müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Air Optix Night and Day lens %33 su içeriğine sahip olup göz kuruluğu önlenmiş olur. Şeffaf ve renksiz olan bu lens markası silikon hidrojel yapısı ile rahat bir kullanım sağlar.

air optix gece ve gündüz seti
Air Optix Night and Day lens fiyatları

Air Optix Gece ve Gündüz Lensi Kalitesi

Air Optix Night and Day lens içeriğinde bulunan A materyali sayesinde gece boyu hastanın gözünde kalsa bile hiçbir şekilde rahatsızlık hissi vermez. Birkaç gün gözde kaldığı zamanda kuruluk ya da batma gibi sıkıntılar yaratmaz ve hasta kendini hiç lens takmıyor gibi hisseder. Air Optix Night and Day lens sağlıklı bir insanın sahip olduğu gözlerden 6 kat fazla oksijen iletimi yaparak göz sağlığını tam manası ile koruma altına almış olur.

Air Optix Night and Day lens markası diğer lenslere oranla %80 daha düzeyde dizayn edilmiş olup çok daha net ve keskin bir görüş açısı sağlar. Böylece hastalar görme konusunda hiçbir problem yaşamaz. Bu markanın lensleri doktor gözetimi altında 1 ay boyunca gözden hiç çıkarılmadan kullanılabilir. Hastaya da asla rahatsızlık hissi vermez. Ancak çıkardıktan sonra çöpe atılmalıdır.

Güvenle Tercih Edilebilir

Hastanın nasıl bir görme problemi olursa olsun Air Optix Night and Day lens markası tercih edilebilir. Hasta hiçbir sıkıntı yaşamadan garanti süresi bitmeden bu lensleri kullanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir