Clariti 1 Day Multifocal Lens Fiyatları

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

Günümüzde üretilen lenslerin birçoğunda ileri teknoloji malzemeleri bulunur. Lensler, kişilerin görmelerine yardımcı olan ve gözde görülen bulanıklık, miyop ve hipermetrop gibi problemleri ortadan kaldıran medikal ürünlerdir. Pek çok insan lens kullanmaya korkarken şimdilerde lens teknolojisinin ileride olduğu bir dönemin içerisindeyiz ve her gün yeni özelliklere sahip ürünler piyasaya sürülüyor.

Tüm bu ürünler gözde konfor sağladığı gibi net ve keskin bir görüş açısı da kazandırırlar. Bu lens türleri arasında Clariti 1 Day Multifocal Lensler hem uzak hemde yakın görme sorunu olanlar için günlük kullanıma uygun olarak hazırlandılar. Cooper vision ürünü olan bu lens çeşidi kolay bir kullanıma sahip olduğu kadar yüksek koruma özelliği de gösterir. Clariti 1 Day Multifocal Lens Fiyatları bakımından da herkesin alabileceği uygunluktadır. 

                    Clariti 1 Day Multifocal Lensclariti 1 day multifocal

Lens Özellikleri

Göz sağlığınız için hazırlanmış olan Clariti 1 Day Multifocal Lensler uzak yakın birarada günlük kullanımlık olarak hazırlanmıştır. Bu sebeple bu ürünün kullanıcıları sürekli lens temizleme ve solüsyon taşıma gibi işlemlerden de kurtulmuş olurlar. Göze kolay bir şekilde takılan bu lensler gün içerisinde gözü yormadığı gibi sağladığı nem özelliği ile göz kuruluklarını da ortadan kaldırır.

İçeriğinde yer alan silikon hidrojen malzemesi göz bebeklerine kesinlikle zarar vermeyecek özelliktedir. Oksijen geçirgen özelliği ile gözün nefes almasını sağlar. Zararlı ışınlara karşı kalkan rolü üstlenir. Yumuşak ve esnek bir yapıda tasarlandığı için göze rahatsızlık vermez. Clariti 1 Day Multifocal Lens Fiyatları konusunda kesinlikle piyasadaki birçok ürüne göre uygun fiyatlarla satılır.

Sağlık İçin Günlük Kullanımlık Lensler

Göz sağlığına ve hijyenine önem veren kişilerin çoğu lens kullanımı konusunda günlük kullanımlık lensleri tercih ederler. Çünkü bu ürünler kullan at prensibi ile üretildikleri için tek seferlik kullanıma uygunlar. Bu nedenle göze zarar verecek bir özellikleri bulunmaz.

Ayrıca sürekli lens değiştirme imkânı sunduğu için kullanıcıların gözlerinde herhangi bir tahriş ya da yanma gibi rahatsızlıklar da görülmez. İnce şeffaf yapısı ile gözde yabancı bir madde varmış hissi de hiçbir zaman uyandırmaz. Clariti 1 Day Multifocal Lens Fiyatları ile de kullanıcıları üzerinde memnuniyete sebebiyet veriyor.

 

Yorumlar