Multifokal Lens Kullanmanın Avantajları

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

İnsan vücudunun en önemli organları arasında yer almakta olan gözlerin işlevini sorunsuz olarak yerine getirebilmesi için dikkatli bir bakıma ihtiyacı vardır. Ancak kimi zaman bazı sebeplerden ötürü gözlerde uzak ya da yakını net görememe gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Bu sorunlara profesyonel bir çözüm sunmakta olan Multifokal lensler tek lens ile iki soruna da çözüm niteliği taşıma özelliğine sahiptir. Bu görme kusurlarını çözebilmek için gerek duyulan cerrahi işlemler bu lenslerin varlığı ile kolaylıkla ortadan kaldırılabilmektedir.

Air Optix Multifocal Lens Fiyatı, multifocal lensler
air optix multifokal

Multifokal Lens Avantajlı Özellikleri

Uzak ve yakını aynı lens üzerinde barındırmak özelliğinin yanı sıra kullanımının son derece kolay olmasıdır. Kullanım sırasında gözlerde kızarıklık, kaşıntı, kuruluk gibi sorunlardan uzak olma gibi özellikleri de bulunmaktadır.

Ayrıca görüş keskinliğinin oldukça kaliteli olması ve bu lensler kullanımı sırasında kesinlikle ikinci bir gözlüğe gerek duyulmaması multifokal lens avantajları arasında ilk sırada yer almaktadır. Multifokal lenslerin satış fiyatlarında ki uygunluk da bu ürünlerin tercih edilme nedenleri arasındadır. Kaliteli ürünlerin birleşmesi ile üretilen bu lensin birçok farklı çeşitte üretilmesi ve ürün çeşitliliği sunması da sağladığı avantajlar arasında yer almaktadır.

Multifokal Lens Çeşitleri

Uzakları yakın eden Multifokal lensler birbirinden farklı özellikler ile donatılmış çeşitlere sahiptir. Pruvision 2, Air Optix, Biofinity, Clariti 1 Day, Biotrue One Day, 1 Day Acuvue, Dailies Aqua Comfort Plus gibi çeşitlerde satışa sunulan bu moltifokal lenslerde farklı fiyatlandırmalar uygulanmaktadır. Pruvision 2 lens, uzak ve yakın gözlük ihtiyacı doğan Presbiyopi hastaları için mucizevi bir çözüm niteliğindedir. Bu lens çeşidi net bir görünüm için oldukça idealdir. Air Optıx Multifocal ise her alanda net görüş olanağı sağlamakta ve özel bir slikon hidrojel yapı ile üretilmekte olan lens çeşidi arasında yer almaktadır.

Günlük Kullanımlık Multifokal Lens Türleri

Yalnızca günlük kullanıma uygun olarak üretilmiş olan Multifokal lens çeşitleri arasında yer alan Clariti 1 Day Multifokal lensler günlük kullan at uzak yakın birarada lenlerdendir.. En çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Oldukça kolay kullanımı ve gözleri zararlı ışınlardan koruma özellikleri bu tercihlerin ana nedenleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X