Neden Biofinity XR Lens Kullanmalıyız?

Lens Fiyatları

Biofinity XR lensler %48 su içeriğine sahiptir. Ayrıca günlük kullanım için üretilen gün içinde geç saatlere kadar rahatlıkla kullanılabilir.  Hatta gece boyunca kullanıldığında hiçbir alerjik reaksiyona sebep olmaz.  Biofinity Lens nefes alabilen özelliğe sahiptir.  Teknolojik olarak silikon hidrojel materyale sahiptir.  Üst yüzeyinde gözlere oksijen geçiren bir özelliğe sahiptir.  Bu yüksek oksijen geçirgen özelliği kullanıcılarına çok net bir görüntü ile birlikte sağlıklı gözler kazandırır.  Çünkü göz kusurlarını ve hastalıklarını tedavi etme özelliği taşırlar.

Lensler yüksek oranda su içeriğine sahip olması sebebiyle yumuşak ve esnek kalmasını sağlar dolayısıyla uzun kullanımlarda dahi son derece rahat bir konfor sunar.  Lenste bulunan su dengesi oldukça mükemmel düzeydedir.  Bu durum yüksek derecede oksijen içeriği sağlar.  Sanki gözünde lens yokmuş kadar doğal görüntü ve rahatlık hissettirir.  Oksijen geçirgenliği gözün ve lensin nemli kalmasını sağladığı için rahat güvenli ve rahat bir ortam sağlar.  Dolayısıyla gözler sağlıklı korunmuş olur.

Biofinity XR Lens Özellikleri

Lensler hiçbir koşulda katkı maddesi kaplama dışarıdan ısıtıcı ajan gibi iyileştirici unsurlar taşımaz.  Buda lensin doğallığını daha fazla öne çıkarır.  Biofinity XR gerçekten doğal olması açısından son derece konforlu ve nefes alabilir kullanım olanağı sağlar.  Gece uzun süre takılı kalması veya gündüz uzun süre takılı kalması veya gece ve gündüz kalması durumunda hiçbir alerjik reaksiyon ve kaşıntı batma yanma oluşmaz.  Dolayısıyla böylelikle rahatlıkla kontakt lensi istediğiniz biçimde kullanma olanağı sağlar.

Biofinity XR Lens Kullanım Alanları

Biofinity XR Lensler miyop ve hipermetrop hastalarının kullanımına oldukça uygundur. Lensler en uç göz bozukluğu dereceleri için tasarlanan özelliğe sahiptir. Biofinity XR lenslerin kendini fazlasıyla kanıtlamış malzemelerden oluşur.  Dolayısıyla en hassas ve titiz davranan göz doktorlarının dahi önerdiği ve reçete ettiği lenslerdir.  Gerek tasarımı açısından gerekse uygulama açısından son derece başarılı ve sağlıklı görüntü sağlar. Aynı zamanda gerek yeni kullanmaya başlayacak kişiler için gerekse uzun süredir lens kullanan hastalar açısından son derece uygundur. Önceki üretilen lensler, hidrojel lenslerdir ancak bu silikon hidrojel lens olması açısından son teknolojik lensler olarak bilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…