Neden Clariti 1 Day Multifocal Lens Kullanmalıyız?

Lens Fiyatları

Clariti 1 day multifocal son yıllarda üretilen dünyada presbiyopi özelliğine sahip silikon hidrojel günlük kullan at lens olma özelliğini taşımaktadır.

Clariti 1 Day Multifocal Lens Özellikleri

Clariti 1 day multifokal lens yaşa bağlı olarak 40 yaşından sonra ortaya çıkan yakını görememe göz kusurunu düzeltme özelliğine sahiptir.  Ayrıca silikon hidrojel malzemeden üretilmiştir.  Gün boyu takılı kaldığı süre içinde üst düzeyde bir konfor sağlar.  Aynı zamanda güneşin ultraviyole ışınları gibi zararlı ışınlardan gözü %100 oranında koruma özelliği vardır.

Clariti 1 Day Multifocal Lensin Sağladığı Süresiz Sağlık

Clariti 1 day multifokal lensler hipermetrop hastaları için üretilmiş ve tek kullanımlık kullan at mantığı ile üretilmiştir.  Ayrıca lensin kullanım kolaylığı ve silikon hidrojel içermesi son derece sağlıklı avantaj sunar.  Günümüzde son yıllarda çıkan ve presbiyopisi denilen yakını görememe göz bozukluğu olan hastaların sağlıklı bir biçimde kullanacakları lenslerden biridir.  Ayrıca clariti one day multifokal lens kullanan hastalarda beyaz göz ve silikon hidrojelin sunduğu sağlıklı görüş içermektedir.  Clariti 1 day multifokal lens aynı zamanda korneadaki oksijen tüketiminin %100 oranında sağlar ve lensin dış yüzeyinde oksijenin kalmasını sağlayarak oksijeni o bölgede bloke eder.  Aynı zamanda göz sağlığının uzun vadede korunmasına yardımcı olur.

Clariti 1 Day Multifocal Lensin Sağladığı Konfor

Doktorların hipermetrop hastalarına reçete ettikleri Clariti 1 day multifokal lens güvenle kullanılmaktadır ve doktorların büyük bir kısmının referansına sahiptir.  Aqua gen teknolojisi ile üretilen clariti 1 day multifokal lens aynı zamanda gün boyu üst düzey bir konfor sağlar.  Aynı zamanda clarity 1’de multifokal lens optimal ıslanabilirlik özelliğine sahip hidrofilik lenstir.  Son teknolojik ürün olarak üretilen lens hidrofobik silikon moleküllerini tamamen manipüle eder ve onları hidrofilik hale getirir.  Böylelikle su molekülleri lens yüzeyine sıkıca tutunur.  Ayrıca clariti 1 day multifokal lensler gözde bulunduğu süre içinde ıslaklığı uzun süre muhafaza eder.  Dolayısıyla bu sayede hasta gerek göz sağlığı açısından gerekse su içerikli olması sebebiyle gözü sürekli nemli tutarak hastaya konfor sağlar.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…