Neden Dailies Total 1 Lens Kullanmalıyız?

Lens Fiyatları

Günlük 1 Toplam lens uzun yıllardır yaklaşık 15 yıldır gerek fiyatları konusunda gerekse göz hastalıklarının geriletilmesi konusunda sorunsuz olan en önemli ürünlerinden biridir.  Ayrıca su içerikleri kontakt lenslerin içinde tek değişken özelliğe sahip lenstir. Su içeriği yüksek orandadır ve bu sebeple yüksek kayganlık ve nemlilik sağlar.  Aynı zamanda yüksek oksijen geçirgenliğini de sağlamış olur.  Su içeriğinin değişkenliği sayesinde gözde olup olmadığı hissedilmeyecek kadar hafif bir lenstir.  Göze takıldığı andan itibaren kullanım süresi sonuna kadar konforda hiçbir azalma yaşanmaz.  Gözlerin nefes almasını sağlayan lenslerden biridir.  Son derece yumuşak bir yüzeye sahip ve kalıcı kayganlık özelliği taşır.  Hasta lensi kullandığı süre içinde varlığını hissetmez.  İçeriğinde bulunan ıslaklık %33’ten yüzde 80’e kadar çıkar ve bu özellik dış yüzeyde yüzde yüze kadar ulaşır.

Dailies Total1
Dailies Total 1

Dailies Total 1 Lens Kullanımı

Dailies Total lensler görüntüyü bozmayacak düzeyde minimal ölçülere sahiptir.  Göz bozukluğu bulunmayan kişiler de göz yorgunluğunun giderilmesi için de kullanılan lenslerdir.  Yaklaşık olarak 24 saat kullanılabilme özelliğine sahiptir.  Tak kullan at mantığına dayanılarak kullanılır.   Kullanıldıktan sonra çıkartıldığında atılabilecek duruma göre üretilmiştir.  Günlük maksimum gözde kalma süresi doktor tarafından belirlenmelidir.  Bu konuda hastaya doktor kontakt lens nasıl takılır,  çıkartılması ve gözde kaç saat kalması gerektiği konusunda bilgilendirmelidir.  Ayrıca lens takmadan önce ellerin temizlenmiş olması gözde herhangi bir alerjik reaksiyona sebebiyet vermemesi açısından oldukça önemlidir.  Ayrıca lens takarken musluk suyu kesinlikle kullanılmamalıdır.

Dailies Total 1 Lens Özellikleri

Dailies Total 1 lens yeni nesil ürünlerdendir.  Yeni tasarımı sayesinde kullanıldığı süre içinde göz de lens var hissi uyandırmaz.  Dolayısıyla bu sayede bütün gün üst düzey konfor sağlar.  Ancak 1 günlük kullanıma sahip kullan at mantığına yanan lenslerdir.  Su içeriği değişkendir.  Bu nedenle yüksek kayganlık ve nemlilik sağlar.  Dolayısıyla kullanım süresinin sonunda gözlerde yorgunluk ve batma hissi kesinlikle yaşanmaz. Gözler son derece sağlıklı görünür ve diğer tek kullanımlık lenslere göre 6 kat daha göze fazla nefes aldırma özelliğine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…