Neden Ultra for Astigmatism Lens Kullanmalıyız?

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

Ultra for astigmatism lensler öncelikle aylık kullanma özelliğini taşıyan lenslerdir.  yeni nesil son teknolojik üretime sahip olan ultra for lensler net görüş sağlarken aynı zamanda stabil özelliğini astigmatla tamamlayan lenslerden biridir.  16 saat boyunca %95 nemini kaybetmeyen özelliğe sahiptir.  Sürekli nemini korur ve yüksek ıslanabilir özelliği hiç kaybolmaz.  Teknolojik olarak yüksek oksijen geçirgenliğine sahiptir.  Aynı zamanda da su geçirgenliği özelliği de bulunmaktadır.

Ultra For Astigmatism Lens Ürün Özellikleri

Ultra for astigmatism lensler %46 nemli kalma özelliğine sahiptir.  Ultra astigmat performansı aynı zamanda renksiz ve silikon hidrojel yapısına sahiptir.  Kategori olarak saydam lens kategorisi özelliği taşır.  Yüksek düzeyde oksijen geçirgenliği olan günümüzde dünyada ve Türkiye’de en fazla satılan kontakt lens özelliğini korumaktadır.  Son derece keskin ve canlı görüş sağlar.  Uzun süreli kullanım için üretilmiş ve aylık değiştirme özelliğine sahiptir.  %46 su geçirgenliği bulunur. Güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyucu özelliği vardır.

Ultra For Astigmatism Lens İle Görüş Konforu

Yeni nesil ekolojik donanımlara sahip ve en son çıkan lenslerdir.  Aylık kullanıma sahip yumuşak kontakt lens olarak bilinmektedir.  Astigmatism lensler 16 saat kesintisiz gözde kalarak bu süre içinde %95 oranında nemlilik sağlar.  Dolayısıyla sürekli koruyan lenslerdir. parlak görüş ile birlikte çok sağlıklı bir kombinasyon sağlar. 

Özellikle astigmat hastaları için bu lensler bulanıklık göz kırpma gibi istenmeyen durumlar oluşmaz ve çok net görme sağlar.  Yeni nesil tasarım olarak bilinen Ultra for astigmatism lens olma özelliğine sahiptir. Bütün gün takıldığı süre içinde net ve istikrarlı bir görüş alanı sunar.  

Gerek bilgisayarda çalışırken gerek kitap okurken yoğun çalışma temposu içinde iken hasta gece uzun yolda araba kullanırken bile son derece sağlıklı bir konfor sağlar.  Konfor sağlamasının temel özelliklerinden biri de %46 su içeriğine sahip olmasıdır.   İnternetten de satılan ultra astigmatism lensler 7/24 müşteri desteği sunmaktadır. Lens kullanıcıları tarafından müşteri memnuniyeti yüksek olan astigmatlı lens kategorisindedir. Dünyada en çok tercih edilen torik lens grubundadır.

Yorumlar