Numaralı Renkli Lens Fiyatları

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

Lensler yaygın olarak göz kusurlarının giderilmesi amacıyla kullanılsa da zaman zaman göz renginin değiştirilmesi ve daha güzel bir görünüm elde edilmesi için de kullanılabilmektedir. Renk değişimi için kullanılan lensler genellikle numarasız renklerdir. Yani görme konusunda herhangi bir yararı ya da zararı yoktur. Numaralı renkli lensler ise göz kusurlarının giderilmesi amacına yönelik olarak üretilmiş olan lenslerdir. Numaralı renkli lens fiyatları konusunda kesin bir fiyat belirtmek mümkün değildir. Zira bu konuda çok fazla seçenek vardır.

Numaralı Renkli Lensler

Air Optix Colors (Numaralı) Lensler

Numaralı renkli lensler söz konusu olduğunda en iyi markalardan biri Air Optix Colors lenslerdir. Hem göz kusurlarının giderilmesi ve daha kaliteli görüntü elde edilmesini sağlayan ve hem de gözde istenilen rengi mümkün kılan bu lensler, oldukça kullanışlıdır. Aylık kullanıma uygun olan Air Optix Colors lensler, gözün doğal yapısı ile oldukça uyumludur. Ayrıca havayı geçirgen olması nedeni ile gözün ihtiyaç duyduğu oksijenin kesilmemesine ve buna bağlı olarak ortaya çıkabilecek olan enfeksiyonların önüne geçilmesine katkı sağlamaktadır.

Freshlook Numaralı Hareli Lensler

Hare, gözün etrafında oluşan kalın ve siyah çerçevedir. Doğal olarak hareli bir göze sahip olmayan kişiler hareli lensler ile bu görünümü elde edebilirler. Bu konuda Freshlook numaralı hareli lensler bu konuda en çok talep edilen lens çeşitlerindendir. Göze büyük ölçüde uyum sağlaması nedeni ile batma, yanma gibi sorunların yaşanmasını engelleyen bu lensler, aylık kullanım için tasarlanmıştır. Sunmuş olduğu tüm avantajlara karşın Freshlook numaralı hareli lensler, numaralı renkli lens fiyatları arasında en uygun olanlardan biridir.

Freshlook Numaralı Haresiz Lensler

Haresiz lensler ise gözün etrafında siyah çerçevenin bulunmadığı lenslerdir. Bu da genellikle doğuştan hareli bir göze sahip olan ancak bir değişiklik yapmak isteyen kişiler tarafından talep edilen bir durumdur. Freshlook kalitesine sahip olan bu lensler de numaralı renkli lens fiyatları konusunda en ucuz olan lenslerden biridir. Freshlook numaralı haresiz lensler, uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır ve 30 gün boyunca sorunsuz bir şekilde, ilk günde olduğu gibi kullanılabilir.

Yorumlar