Acuvue Oasys 1 Günlük Lens Avantajları

Lens Fiyatları

Uzak ve yakını daha net görebilme alanında sorun yaşayan gözler için özel olarak üretilmiş ve doktor kontrolünde satışa sunulmakta olan lensler günümüzde oldukça sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle kullan at lens avantajı ile solüsyon ve bakım derdi olmadan daha hijyenik olarak büyük avantaj sağlamaktadır.

Uzun süre kullanılabilirlik özelliği bulunan lenslerin dışında 1 günlük kullanım olanağı sunan lens modelleri de bulunmaktadır. Acuvue Oasys 1 Day günlük lens modelleri 1 günlük kullan at lens modelleri arasında en sık tercih edilen modellerdendir.

Acuvue Oasys Lens Özellikleri

Lenslerde bir dünya markası olarak bilinen Acuvue Oasys günlük kullanıma uygun lensleri ile dikkat çekmektedir.  İçerisinde barındırdığı fazla derecede nem ve oksijen neticesinde gözlerin yorulmasını önleme özelliği göstermekte ve ince yapısı ile göze herhangi bir rahatsızlık vermemektedir.

Günlük kullan at lens kategorisinde olup içerisinde yüksek oksijen gerçirgenliği ile bu lens göz kuruluğunun da önüne geçmektedir. Tüm gün boyunca rahat bir kullanım özelliği sağlayan bu lens çeşidi günlük kulan at kullanıma uygun niteliklerde üretilmiştir.

1 Günlük Lensin Yararları

Günlük kullanıma uygun olarak üretilmiş olan Acuvue Oasys  Lens markasına ait ürünler birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Gündüz kullanılıp uyumadan önce çıkartılıp atılma yöntemi ile kullanılabilir olan 1 günlük lens çeşitleri hiçbir temizlik gerektirmez. Bu nedenle gece uzun uzun yapılan lens temizliği ve solüsyon sürülmesi gibi zaman kayıplarını ortadan kaldırmıştır.

Oldukça kolay kullanıma sahip olma özelliği ile oldukça avantajlıdır. Bu lensler alerjik özelliklere sahip değildir, gözü yormaz ve gözde herhangi bir olumsuzluğa yol açmaz. Taşınması kolay paketlerde üretilmesi her alana kolaylıkla götürülebilmesine olanak sağlamaktadır. Her sabah yeni bir lens takılabilme özelliği ile gözlere tazelik kazandırması da günlük lens avantajları arasında yer almaktadır.

Günlük Lensler Hakkında

Sorunlu gözler için mucizevi bir ürün olarak bilinen lens çeşitleri arasında yer alan günlük lensler sağladığı avantajlar ile kullanımı en rahat lens türleri arasında yer almaktadır. Günlük kullanım için alınacak lens sayısının adet olarak fazla sayıda ve ilgili lenslerin mutlak suretle doktor kontrolü sonucu alınması gerekmektedir.

Acuvue Oasys 1 Gün
Acuvue Oasys 1 Day

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…