Air Optix Plus HydraGlyde For Astigmatism Özellikleri

Lens Fiyatları

Air Optix Plus HydraGlyde For Astigmatism Özellikleri

Astigmat Gözün en önündeki tabakasının korneanın doğuştan şekil bozukluğudur. Astigmatlar hem uzağı hem yakını bulanık görürler. Nesneleri net görme sıkıntısı yaşarlar. Astigmatlar baktıkları noktadaki şekillerin kenarlarını uzamış ve dağılmış şekilde görürler. Gözün ışığa odaklanamaması ile ilgili bir sorundur.

Genellikle doğuştan gelir veya hipermetroplukla birlikte görülebilir. Özellikle astigmat rahatsızlığı olanlar için yeni geliştirilmiş olan Air Optix Plus HydraGlyde For Astigmatism kontakt lensleri ile artık daha net ve konforlu bir görme sağlanacaktır. Özellikle yüksek nem tutma kapasitesi ile en iyi lensler arasındadır. Takıldığı zaman lens yokmuş gibi hissedilir. Kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar.

Air Optix Plus Hydraglyde fiyat, şeffaf saydam lensler
Air Optix Plus Hydraglyde

Air Optix HydraGlyde For Astigmatism Lens Faydaları

Air Optix HydraGlyde For Astigmatism lensleri gün boyu kullanımlarda rahatlık sağlar. Çok yüksek nem tutma özelliği sebebiyle lensler kullanan kişilere yanma batma gibi olumsuz hissiyatları vermezler. Gözyaşında bulunan protein ve kirlerin birikmesini en aza indirger. Lens tarafından biriken kirler dışarıya atılır. Gözü yormaz aşırı odaklanmalarda bile net bir görüş sağlar.

Özellikle gözlerinde astigmat problemi yaşayan hastalar için idealdir. İçerisinde bulunan hydraglyde moisture matrix teknolojisi ile lensler içeriğinde daha fazla nem hapseder bununla birlikte göz sağlığına da önemli derecede katkı sağlar. Astigmat rahatsızlığı sahip olanların görüşünün netleştiren lensler gözlerin daha konforlu olmasını sağlar. Göz enfeksiyonu göz tahrişini önlerken görmeye çok önemli ölçüde katkı sağlar ve iyileştirir.

Air Optix Plus HydraGlyde For Astigmatism Fiyatları

Air Optix HydraGlyde For Astigmatism kontakt lensleri kaliteli ve aylık kullanım için uygun olan lenslerdir. Kontak lens satan birçok firmanın fiyatları benzerdir.  Yüksek konforlu, görüş netliği sunan ve özellikle astigmat göz kusuruna sahip bireyler için özel olarak tasarlanmış kontakt lenslerdir. Takıp çıkarmada kullanım kolaylığı sağlayan lensler hafifliği ile yokluk hissi verir.

Air optix lens serisindendir ve aylık astigmatlı olarak yeni tasarlanmış lensidir. Çok fazla oksijen geçirme özelliğine sahip silikon hidrojel teknolojisinde üretilen kaliteli lenslerdir. Yeni Air Optix HydraGlyde For Astigmatism, gün boyu rahat kullanım kolaylığı arayanların tercihi olan kontak lenslerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X