Clariti 1 Day Lens Fiyatları

Lens Fiyatları

Lensler göz kusurlarını ortadan kaldırmada yardımcı; görsel olarak gün içerisinde yaşamda kolaylık sağlayan bir sağlık ürünüdür ve artık günümüzde kullanım sayısı oldukça yüksektir. Lens kullanımına başlanmadan önce yapılacak şey gözlerin lense uygun olup olmadığına dair kontrolden geçirilmesi sonrasında da hangi lensi tipinin göze uygunluğunun saptanmasından geçer. Göze uygun olmayan lens problem çıkarır. Aynı zamanda lens kullanımı ihtiyaç dışında kozmetik amaçlı da kullanılmaktadır.

clariti 1 day

Clariti 1 Day

Lens Takmanın Gözlüğe Göre Avantajları 

Lensler nesneleri olduğu gibi gösterir, çok daha geniş bir görüş alanına kavuşmayı sağlar, gözlükte ise bu görüş alanı oldukça sığdır. Lensler sıcak ya da soğuk ortamda kullanıcısına sorun yaratmaz oysa gözlükte bu net görememe,buğulanma gibi geri dönüşlerdir. Etkinlikler esnasında lens problem değildir ancak gözlük rahatsız edicidir.

Lenslerden Clariti 1 day; günlük-kullan-at lenslerdendir. Gün içerisinde kullanılan bu lensler materyali sayesinde mikrop kapma riskinden uzak göz sağlığını korur. Ve korneada oksijen alımını sağlar. Clariti 1 day teknolojisi sayesinde kullanıcısına tam bir konfor sağlar. Göz kurumasını engeller. Bu da gün içerisinde gözde batma ya da rahatsız etme gibi his yaratmaz. Clariti 1 day lensler gözlerin zarar görmesini engelleyicidir. Clariti 1 day Lens Fiyatları hem günlük hayat kolaylaşsın hem de sağlıklı olsun diye en ekonomik şekilde piyasadadır.

Clariti-1 Day Lensler Optik Özellikleri

Clariti-1 day günlük kullan at lensler asferik optiklere sahiptir. Yani asferik cam özelliği özellikle hipermetroplarda gözün olduğundan büyük görünmesi ya da miyoplarda küçük görünmesini engelleyici demektir. Bu da göz kusurları olan birileri için çok önem taşır. Bu nedenle de görme kalitesi en üst seviyededir. Clariti 1 day Lens Fiyatları lens teknolojisinin tüm konforunu en güzel haliyle yaşanmasını sağlamak için uygun fiyatlıdır.

Clariti 1-day günlük kullan  at lensler Aquagen teknolojisi özelliğine sahiptir. Böylelikle silikon malzemesi diğer lens tiplerine göre çok daha ıslak ve üstelik bu ıslaklığı doğal anlamdadır. Yüksek nemlendiricilik özelliği vardır. Ve bu da miyoplarda ve hipermetroplarda görüntünün çok daha beyaz çok daha parlak görünmesini sağlar. Clariti-1-day günlük kullan at lensler, pratik değiştirme işlemine sahiptir, lenslerin günlük kullanımı sağlıklı bir avantajdır, miyop ya da hipermetrop görme kusurlarında düzelmeler sağlar ve gün boyu görmede konfor yaşanır. Clariti-1 day günlük kullan at lensler özellikle lens  kullanmaya yeni başlayanlar için mükemmel bir seçim olacaktır. Clariti 1 day Lens Fiyatları bu mükemmelliği tadabilmek adına diğer kategorilerde olan lenslerle kıyaslandığında ekonomik ve artı sağlık içermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…