Neden Air Optix Night and Day Aqua Lens Kullanmalıyız?

Lens Fiyatları

Air Optix Night and Day Aqua lensler öncelikle 30 geceye kadar sürekli kullanım durumunda yapılan araştırmalar hastaların korneası üzerinde son derece sağlıklı etkisi olduğunu kanıtlamışlardır.  Özel durumlarda uzun seyahatlerde veya yoğun uzun çalışma temposunda olan kişilerin uzun süreli kullanımlarında da hiçbir sorun yaratmadan kullanılabilme özelliğine sahiptir.  Yüzeyi plazma yüzey teknolojisi ile üretilmiştir.  Son derece dirençli ve nemlilik özelliğini üst düzeyde tutan lenslerdir. Dolayısıyla farklı yaşama sahip olan kişilerin daha fazla tercih etmeleri gereken lens tipidir.

Lens Özellikleri

Son yıllarda doktorların özellikle reçete ettiği lens grubuna giren bu lensler göz doktorunun tavsiyesi ile kullanılmalıdır.  30 gece ve gündüze kadar sürekli kullanılabilme özelliği bu lenslerde bulunur.  Aynı zamanda yüksek göz sağlığını koruma özelliğine sahiptir. Diğer düşük lenslerle mukayese edildiğinde Air Optix Night and Day Aqua lenslerden çok daha göz sağlığını olumlu etkiledikleri kanıtlanmıştır.  Air optix lenslerin bir diğer özelliği ise minimum düzeyde astigmatı olan hastalarda veya herhangi bir görme bozukluğu bulunmayan kişiler de göz yorgunluğu bulunan hastalarda 30 gece ve gündüze kadar sürekli kullanım olanağını sağlar ve hiçbir sorunla karşılaşılmaz.  

Yeni Nesil Lens

Air Optix Night and Day Aqua lensler 6 adetlik blister ambalajlarda satılmaktadır.  Şeffaf ve renksizdir.  Silikon hidrojel ve şeffaf lens özellikleri taşıyan lens grubuna aittir.  Uzun süre sorunsuz kullanım olanağı sağlayan gerek gündüz gerekse gece hiç gözünüzde lens yokmuş hissini yaratan doğallık sunar.  Focus night özelliği gün boyu lens yokmuş hissi yaratır. Diğer kullanılan kontakt lenslerden çok farklı olarak 6 kata kadar oksijen iletme özelliği vardır.  Dolayısıyla göz sağlığını en üst seviyede koruyan materyallerden oluşmuştur.  Göz doktoru önerisi dikkate alınarak hiç çıkarmadan bir ay boyunca gözünüze takabilir ve kullanabilirsiniz. Dolayısıyla gece uyumak için lens çıkarmak zorunda kalmazsınız. Dolayısıyla bu da bu lenslerin özelliğini öne çıkarmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…