Lensler kullanım şekillerine ve özelliklerine göre birçok farklı gruba ayrılır. Bu gruplar içerisinde tercih etmeniz gereken lensi mutlaka uzman doktorunuz belirlemelidir. Kusurları kapatmak, göz rahatsızlıklarını gidermek ve renk değişimi gibi detaylar için lens kullanımı sağlanabilir. Göz muayenelerinde size uygun olan lens belirlendikten sonra kaliteli lens seçimi ve grupları tamamen kişinin tercihine kalır. Konforlu kullanıma sahip, kullanabilme durumunuza göre kullanım sürelerini bilerek satın almak tamamen kişinin kendisine ait bir durumdur. Karar verildikten sonra kullanım koşullarına uyarak rahat bir görme elde edebilir ve kullanım konforu yaşayabilirsiniz.

Air Optix Aqua Lens

Air optix aqua kaliteli olan lensler konforlu bir kullanıma sahip lens gruplarındandır. Hem makyaj yapıp hem de lenslerini çıkarmak istemeyen kişilerin yaygın olarak tercih ettiği bir lens çeşididir. Lensler aylık kullanıma sahiptir ve göz yaşlarınızı eşit olarak dağıttığı için nemli kalma durumu söz konusudur. Bu durumda kir, toz ve dış etkenlerden etkilenmeden rahat bir kullanım sağlamak söz konusu olur. Sıradan lenslere oranla daha fazla oksijen iletimini sağlayarak göz kızarmasının önüne geçer. Sağlıklı olan lens çeşidi air optix aqua lens diğer lenslere oranla daha nemli kalabilir. Üstün ıslanma özelliğine sahip olan lens aynı zamanda ultra pürüzsüz bir yapıya sahip olup kalitesi oldukça başarılıdır.

Air Optix Hydraglyde Lens

Air optix plus hydraglyde, aqua olan lensler üzerine üretilmiş ve bu lenslerin gelişmiş versiyonu olarak piyasada yerini almıştır. Hem gece hem gündüz gözde kalma durumunda sorun yaşanmadığı için sıklıkla tercih edilen lens çeşitleri arasındadır. Gün içerisindeki kullanımlarda uzun süre nemli kalmayı başararak kurumayı engellemektedir. Ön ve arka dizaynı sayesinde daha keskin ve net bir görünüm sağlar. Lens ve kornea arasında biriken kirli göz yaşlarının dışarı çıkmasında başarılı bir yapısı vardır. Nem matrisi denilen konforlu bir kullanım sağlayan teknoloji ile üretilmiştir. Kişilerin tercih etmedeki en önemli nedeni gün boyunca ve gece uyurken de kullanılmasıdır. İdeal bir lens olup 30 güne kadar kullanım konforu sağlamaktadır.

AQUA VE HYDRAGLAYDE FARKI NEDİR
AQUA VE HYDRAGLAYDE FARKI NEDİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir